0 oy
555 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (4,725 puan) tarafından
Kızlar henüz bebek arabası almadım. Ilk baslarda travel sistem olan arabaları cok begeniyordum e bebekte bi model vardı alacaktım. Ama sonra yakından gorunce kullansi cok zahmetli geldi. Tek basimayken zorlanirim diye dusundum diger normal bebek arabalari daha kullanisli geldi. 

Kismetse 1 bucuk ay sonra doğumum var. Acaba hastaneden cıkarken ve o 1 2 aylık sureci pusetle gecirebilir miyim sadece? Bebek arabasini da sonra alsam, zaten yine herhangi birsey degil kaliteli guzel bisey alicam. Yani sadece puset baslarda isimi gorur mu? Zaten arabamiz var, doğumda kış başlangıcı. 

Fikri olan var mi?

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Puset yeter bence canım kışın tek başına bir yere zaten çıkamazsın asiya falan eşinle yada yanında biriyle gider gelirsin bebek arabasinida bahara alırsın 
(4,725 puan) tarafından
Dimi, bende oyle duşundum
tarafından
Bende çoğu zaman puseti kullanıyorum canım 5 aylık bebeğim bebek arabamızda var ben yaz olduğu için evde durmak istemedim pusetle aldım çıktım kollarım çok ağrıdı onun için araba aldım hemen ama kış olsa almazdım beklerdim çıkamazdım zaten dışarı
(4,725 puan) tarafından
Aynen yaz olsa bende evde duramam Mardin deyim birde yazı inanilmaz sıcak. Ama kısın serin geciyor. Sağol canım
tarafından
Rica ederim canım ben bide sling aldım yazın kullanamadım çok terletti ama kışın kullanılabilir bence bide ona bak derim
(4,725 puan) tarafından
Bakim bi canim sagol
-Reklam-
0 oy
(15,370 puan) tarafından
Ever görür ben 4 aya kadar kullandım puseti sonra içinde durmak istemedi o yüzden kaldırdım arabamız var diye halen bebek arabası almadık çünkü gerek kalmıyor ilerisi zamanlarda alacam inşallah 
(4,725 puan) tarafından
4 ay bile iyi bi süre bence, tam canım sağol
(15,370 puan) tarafından
Benim sıkılıyordu içinde o.yuzden koymadım yoksa 6 aya kadar da kullanırsın.
Özellikle bi yere gidince arabada uyurdu içinde çok rahat
(4,725 puan) tarafından
Evet bence de
0 oy
(659 puan) tarafından

Hepsıburadan aldım travel sıstem 75 gunluk kızım hala pusetınde gun ıcınde puset ıse yarıyo ama travel sıstem araba bagazına zor sıgıyor tekerlerını cıkartıp koyabılıyosun  valızr posete yer kalmıyo anlıycan  bagazınız sedan araba bagajı ıse olur arabamız bu bızım

image

(4,725 puan) tarafından
Bunlarinda gorunsu cok guzel yaa, bagaj sorunu da var yalnizken de zor olur iste bi dolmuşta falan. Iyi gunlerde kullanin yinede cok guzelmis
(659 puan) tarafından
Oyle valla o yuzden ılkay bebeden kanguru aldım yenıdogan aparatlı onu kullanıyorum markete falan gıderken
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Görür canım.. ben puseti kullandım.. birde arabaniz varsa daha kolay..

Ama herseyngun geçtikçe pahalaniyor.  O yüzden imkan varsa belirledigin bebek arabasını almanı tavsiye ederim.. maddi olarak kar edersin.. ama önemli değil dersen puset oldukça iş görüyor..
(4,725 puan) tarafından
Zam konusuna kesinlikle katiliyorum. Hersey inanilmaz pahali. Cok tesekkur ederim
(3,187 puan) tarafından
Rica ederim.. kolay gelsin ☺️
0 oy
tarafından

image

boyle aldık biz pusetin taşiması zor Bi avm ye gidersin Bi hastaneye kapali yerde çok kullanışlı kiş olsada tekerlekler gerekio bence ikili al daha hesapli
(4,725 puan) tarafından
Ne kadara aldiniz canim
tarafından
689 TL ve minibüse felan bindiğinde katlanıyor çok rahat kızım 4 aylık pusetin de daha. Ve çok saglam geldi alırsan bu siteden al
(4,725 puan) tarafından
Aa cok uygunmus
tarafından
Tavsiye ederim canım ztn iki şekildede kullanılıyor
(1,430 puan) tarafından
Bende bu arabadan kullanıyorum n11'den aldım gerçekten çok kullanışlı fiyatına göre
tarafından
Aynen oyle canm
0 oy
(759 puan) tarafından
Canim ilk 3 ay ben puset kullandim cok rahat oluyo arabayi daha 2 aydir kullaniyorum ki senin ki kis bebegiymis hic gerek yok bence suan almana yaxin hem bebis kendini toparlamis olur rahat bi .model alirsin 
(4,725 puan) tarafından
Aynen canım kış bebegi olcak, tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Puset yeterli ilk başlarda cnm zatn kis olduğu için ama ben travel sistem tavsiye etmiyorum çok ağır çünkü ben 4baby aldm çok guzl ve kullanışlı herkes ondan alıyor şuan :)
(4,725 puan) tarafından
Traveller aynen cok agır bakim netten seninkinede
tarafından
Bak cnm bn çok memnun kaldım valla herkese tavsiye ederim
0 oy
(1,430 puan) tarafından
29 günlğk bebeğim ben arabayıda pusetide kullandım canım tek başına çıkarsan eğer puset ağır olur. Arabasına koyup markete alışverişe falan gittim pusetle gidemezdim sadece 
(4,725 puan) tarafından
Aynen pusetinde osu kötü
0 oy
(305 puan) tarafından
Traweller kesinlikle kullanisli degl pustle idare edip etmemende sana bagli sahsen ben tasiyamam 2 kilo bsey bile biyerden sonra agir geliyo ki pusetin kndi agirligida war araba icinde erken tam kisa geliyo nereye ckarabilirsin sanki bnde almadim araba oyle dsunurek dgumum oldu olacak yani tabiki bnlar benm fikrim canm :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 478 göst.
23 Aralık 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 306 göst.
8 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 598 göst.
21 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,055 göst.
2 Mayıs 2020 Moda kategorisinde ᗩᒪᗩᖇᗩYᗩGᗰᑌᖇᑌᑎ ᗩᑎᑎEᔕI (769 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...