0 oy
365 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,163 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

iki ayrı doktora götürdüm biri el ayak ağız hastalığı dedi biri alerjik dedi çerez gibi şeyleri kestim çok çok nadir yiyo oda meyveli kek üç günde bir anca ama geçmedi bı ay oldu belkide geçti karşıya kasiya yara oluyor artık kizlar nasıl geçirecem bn bunları doğal yöntemi varmı sabunlu suyla yıkıyorum yine fayda etmiyor karnında ellerinde ve az az boynunda var napicam ben yaa 

5 Cevaplar

0 oy
(7,163 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

turuncu krem ile şurubu biri diğer kremide başka doktor verdi hiç biride ise yaramadı 
(4 puan) tarafından
Google hekimlerinin yazdığı ilaçlar bunlar alakasiz olsada deloday en mantıklısı. Stilex böcek isiriklari vs için iyi geliyor sivrisinek sokması sanmış olabilir alakasız bir ilaç ama en azından içeriden değil dışarıdan kullanılıyor yararı olmasada zararı az olur. Fucidin krem egzama benzeri rahatsızlıklar için kullanılır bu gorselin egzama ile hiç alakası yok kapıda doktor yazması ile Dr olunmuyor maalesef çok fazla böyleleri yazılan ilaçları prospektus u okumadan yada kısa bir araştırma yapmadan kullanmamakta fayda var. Tekrardan geçmiş olsun acil sifalar
(7,163 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Eğer alerjik bi durumu varsa çay kaşığıyla versen bile tepki verir kaç yaşında ona göre test yaptırın bence 
(7,163 puan) tarafından
28 aylık cnm herzaman yediği seyelri yiyor ama
(4,089 puan) tarafından
Fark etmez ki canım her zaman yese bile alerji yapıyor olabilir
(7,163 puan) tarafından
Devlete yaparlarmi cnm testi
(4,089 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum ya sen bi alerji uzmanına götür cilt hastalıkları zor iyileşen ve herkesin uzman olmadığı bi konu genelde çocuk doktorları anlamıyor
(7,163 puan) tarafından
Saol cnm öyle yapayım çok çok saol
0 oy
tarafından
El içinde falan varsa el ayak hastalığıdır hemen geçmez. Bende yüzünde benek bebnek çıktı bizimkide alerjikmis, geçmiş olsun 
(7,163 puan) tarafından
El içinde yok cnm
Çok saol sizede geçmiş olsun
0 oy
(4 puan) tarafından
Kör sivilceye benziyor ama bu kadar küçük çocukta olurmu bilemedim geçmiş olsun
(7,163 puan) tarafından
Saol cnm bnm
0 oy
tarafından
Yumurta veriyor musunuz?
(7,163 puan) tarafından
Herşeyi denedim cnm hep yediği seyleri vermedim ama yine aynı sadece ayakalrinda olsa terlik giymiyo ondan diycem ama karnında boynunda var anlamadım neyden oldu
tarafından
Acaba polen alerjisi olabilir mi ki diycem ama onu da deloday şurup engeller zaten. Sana allerji testi yolları gözüküyor gibi bacım
(7,163 puan) tarafından
Aynen cnm sırada bulamiyorum bı bulabilsem yaptircamda
tarafından
Valla polikliniği bile heryerde yok çocuk immünolojinin. Zor gerçekten. Allah şifasını versin canım
(7,163 puan) tarafından
Amin cnm.bnm

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 715 göst.
0 oy
15 cevap 410 göst.
0 oy
2 cevap 94 göst.
0 oy
2 cevap 95 göst.
22 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu

374,645 soru

11,205,382 cevap

34,507 kullanıcı

...