+7 oy
482 göst.
Aile kategorisinde (1,685 puan) tarafından
Kızlar dikkatimi çekti de özel günlerde burada hep bir kaos var :) postları okudum bütün anneler üzgün eşim kutlamadi kaunvalidem kutlamadi hediye alınmadı diye :) bu kadar takilmayin bence ne farki var ki diğer günlerden... Bir güzel söz en basiti hatırlamak bile yeter... Eşim bana birkaç defa dedi anneler günün kutlu olsun çok güzel bir anne oldun dedi, bunu duymak bile yetti :) çiçek alayım dedi istemedim yemeğe gidelim dedi ona bile gerek yok dedim evimizde bebeğimizle üçümüz güzelce yedik yemeğimizi:) boş yere canınızı sıkmayın bu günlerin diğerlerinden hiçbir farkı yok gelip geçti bile... Hepiniz çok çok iyi annelersiniz. Uzulmeyi değil mutlu olmayı hak ediyorsunuz. Hepimizin anneler günü kutlu olsun:)❤️

29 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Valla yilbasi kutlarken burda herkes gavur icadi vs birbirine giriyor, anneler gununde, sevgililer gununde post yarisi yapiliyor.

Asla anlam veremiyorum.
(1,685 puan) tarafından
Valla öyle post ve hediye yarışı oluyor alamayanlar üzülüyor...
tarafından
İste herkes herseyin isine geldigi gibi.
Ona gavur icadi cıs, ama ucu kendine dokunacak olana ses yok aman gelsin hediyeler :D
(7,207 puan) tarafından
Hepsi gavur icadı al birini vur ötekine:))
tarafından
Valla aslinda oyle :) ama birine tü kaka birine ay gelsin hediyeler :D
(7,207 puan) tarafından
Ona bende çok şaşırıyorum bunlarda sakınca yoksa yılbaşı kutlamakta da olmamalı :) sakincaliysada hepsi aynı şeyler :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne bilem yhaaa gözlerimi ağrıdı anneler günü ya sıradan bir gün siradann
(1,685 puan) tarafından
Valla öyle postları okudum herkes isyanda. Ne gerek var. Annelik zaten zor yorucu bir de bunlarla kendimizi üzmemek lazım
0 oy
tarafından

Vallahi katılıyorum sana canım senin de anneler günün kutlu olsun <3

(1,685 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum :)
0 oy
tarafından
Bence de hak veriyorum sana 
(1,685 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
tarafından
Benim için önemli olan ortada bir şey yokken beni düşünüp hediye alması doğum gününde herkes yapar anneler gününde herkes yapar öyle değil mi orta da birşey yokken yapması daha önemli
(1,685 puan) tarafından
Bence de oyle Büşra öyle daha değerli beklemedigin anda gelenler daha mutlu eder hatırlandiginin göstergesi
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Boşuna demiyorum bunlar ailenin arasını bozar para tuzagı saçma sapan günler :D neyseki önemsemiyorum 
(1,685 puan) tarafından
Kesinlikle para tuzağı. İçinden gelir yaparsın orası ayrı ama çok takılmaya gerek yok bence
0 oy
tarafından
Kesinlikle katılıyorum özellikle hediye ne aldınız postunu görmekten bıktım diyebilirim:) 
(1,685 puan) tarafından
Özel günler hep böyle burada ya :)
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Yıpranıyoruz be arada böle insan hatırlanmak istiyo gğzel şeyler duymak istiyo tabiki
(1,685 puan) tarafından
O da doğru ama sadece özel günlerde değil her zaman hatirlaniriz inşallah ❤️
(1,847 puan) tarafından
İnşallah ama eşlerin çoğı odun olduğu için ses vermiyorlar
0 oy
(22,071 puan) tarafından
He vallahi halbuki bu kadar takmasalar uzulen kendileri olmucak
(1,685 puan) tarafından
Katılıyorum cnm
0 oy
tarafından
Bülent her gün anneler günü canm. Haklısın tabiki annelerin babaların günü olur mu hiç  Düşünsene amneme bakmıyorsun   huzurevine verip sadece anneler günün de gidiyorsun  ... Ne anlamı var ki bir gün anneni gorsen nolur görmesen Nolur... o hesap yani annene her gün kıymet vereceksin eğer yaşıyorsa her anını annenleg8zel geçireceksin...

Ben durumda bile paylaştığımda bi arkadaşım annesinin mezarininatmis çok üzüldüm ve kaldırdım durumumu. Annesiz olanların ya da babasız olanların gözüne soka soka kutlanmamli böyle günler bence annemiz duysun yeter..
(1,685 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın cnm
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Aradığım post yaa :)) 
(1,685 puan) tarafından
:) ❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Valla benim eşim de birazcık ok*zdur geçende anneler gününde sana ne alayım diye sordu hani soruyorum çünkü işine yarayacak kullanacağın bişey olsun istiyorum dedi bende ben bişey istemiyorum çocuk odasını bitirelim dedim oğlumun odasına halı aldık çok mantıklı olduğunu düşünüyorum ha anneler günü kutlamamis olması bi anneler günün kutlu olsun bile dememiş olması birazcık üzdü beni ama olsun canım kocam canı sağolsun geceden geldi :)
(1,685 puan) tarafından
Onu da deseymis iyyimis :)
tarafından
Keşke deseydi de demedi
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Valla bende öyleyim ya hiç asla umursamam. Yani yapı meselesi heralde ne hediye beklerim ne kutlama beklerim. Hediye almadı diye alınan var ya cidden komik geliyor bana 
(1,685 puan) tarafından
Doğum günü falan olsa neyse de bu tarz günlere alınmak bana da garip geliyor
(3,552 puan) tarafından
Aynen bana da
0 oy
(514 puan) tarafından
Kayinvalidemi aramadim.yeni anneyim o beni arasin bu seferde 
(1,685 puan) tarafından
Arar inşallah:) aramazsa sen ara cnm ne olacak
0 oy
(35 puan) tarafından

Her kelimesine katılıyorum :) 

(1,685 puan) tarafından
Sağ ol cnm :)
0 oy
tarafından
Ne önemsiyorum nede takıyorum eşim 3 gündür annesinin anneler günümü kutluyor bir defa olsun benimkini kutlandı çokta  tın yani çok şükür rabbime anneliği tattırdı en güzel hediye
(1,685 puan) tarafından
Eşin ayıp etmiş cnm. Buna kırıldığını soyleyebilirsin
tarafından
Valla hiç takmıyorum onun aklı yokmu benmi akıl vericem düşüncesiz işte düşüncesi olsaydı derdi
tarafından
Söylemek paraylas3il
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Benim içinde öyle beklemedim bisey aman salla :)
(1,685 puan) tarafından
Yani cnm güzel bir söz bir kutlama da yeter çok abartmaya gerek yok
(5,240 puan) tarafından
WhatsApp durumunda ben ve çocuklarımı paylaşmış üstümüze emoji koymuş benim bile :) hoşuma gitti yeter nolcak ne istiyorsan eksiğin varsa alayım dedi hergun sorduğu soru fark olmadı bana büyütmemek lazım böyle şeyleri fazla
(1,685 puan) tarafından
Kesinlikle sana katılıyorum o bile mutlu olmaya değer üzülmek için sebep aramamaliyiz :)
0 oy
tarafından
Peki ya anneler günün kutlu olsun bile demediyse üstüne bugünde kavga ettiyse haksızlık ettiyse 
(1,685 puan) tarafından
O zaman haklısın cnm o kadar da değil ya en azından bir iki güzel soz söylese iyi olurmuş birbde üstüne kavga hiç olmamış
0 oy
(494 puan) tarafından
Benm eşimde kutlamadı hoc bosey demedi bana 11 senelik evliyim bu sene çocuklarım durdur madi anneme hediye alacak diye illa götürdü çocukları boseyler aldı geldiler ben de ruhuszlasmiism galiba hiç sevinmedim bile sadece çocuklarıma belli etmedim öptüm kokladım yavrularimi çok mutluyum dedim ama eşim hiç bisey demedi takılmadım bile böyle özel günleri hiç umursamam sadece çocuklarımın doğum günü hariç 
0 oy
(587 puan) tarafından
Bencede eşimde öyle der diğer günlerden ne farkı var sadece bugün mu anne oluyosun yada sevgim bugünlük mu der gereksiz gelir düşününce mantıklı, kadınlar hatırlanmak istiyor sadece, eskiden olsa onemserdim şimdi aman ztn ne istersem alıyor daha nolsun. Gereksiz aslında
0 oy
(20 puan) tarafından
Eğer eşin hergün seni değerli hissettiriyorsa özel günler çok önemli olmuyor. Tam tersi durumda olanlar bari bi gün özel hissedeyim diye beklentiye giriyor. İki durum da gayet normal 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 347 göst.
23 Ekim 2020 Aile kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 459 göst.
17 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 293 göst.
29 Şubat 2024 Aile kategorisinde Deryaaaa23 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 355 göst.