0 oy
491 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Arkadaşlar bugün anneler günü anneme gidemedim henüz kaynanamınkini kutladım annemi ara dedim aramadı anneme dedim yarın gelicem rahatsız zaten ayağı ağrıyor akşam benimle tartıştı tehdit ediyor yarin gitmiyorsun gidersen akşam eve gelemezsin diyor Allahın belası anasının dibinden ayrılmıyor banada bu haksızlığı yapıyor herzaman yapıyor bunu aileme gitmekle tekdir ediyor ne zaman annemlere gitsem hep kavga çıkarıyor gittiğimdende birşey anlamadan dönüyorum gitmiycen diyor napıcam ben 

15 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Sen de onun annesine gitmeyeceksin sen beni gondermiyorsan bende gitmiyorum diyeceksin ... 

VEEEE ANNENE GİTMEK İCİN KOCANDAN İZİN ALMAK ZORUNDA DEGİLSİN O SENİN ANNEN !!!
tarafından
Hay ağzına sağlık haber verirsin izin istemezsin anneye giderken
tarafından
Aynen öyle ya kocan mi doğurdu büyüttü seni yoksa kocanın annesi babası mi ? Niye bu kadar simartiyosunuz bu adamları anlamıyorum s
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Neden aceba senin gitmene izin vermiyormuş senin ailenin evine gitmene kimse karışamaz yaa kendine gelsin eşin
tarafından
Karışıyor işte üstüne birde yüzsüz gibi işi düşünce yanıma geliyor
+1 oy
(875 puan) tarafından
Eşine de o zaman her şey karşılıklıda sende otur evinde gitme ananın yanına onu doğuran bir anası var da sen gökten mi indin sanki Tövbe Allahım ya
tarafından
Sıkıntı değil ki onun için diyo annemw aldığın şeyi yarın getiririm
+1 oy
(906 puan) tarafından
Swn bu adama cok yuz vermissin, ilk hitme dediginde gitmemis olabilirsin, yada gidip geldiginde tabir yapyigi zaman alttan almista olabikirsin canim, erkeklere bir defa taviz verdimi sonuna kadar kulkanirlar , bana diyemez kavga swbebi yuzune bakmam, he bana gidersen gelme diyecek bir kocam varsa da gider gelmem, ben onun kolesi degilim karisiyim beni doguran buyuten kadini gorme hakkim var heleki anneler fununde
+1 oy
(1,748 puan) tarafından
Ay bı an ilk evlendigim zamanlar aklıma geldi aynı böyle oluyodu bigun hatta bana gelme babanın evinde kal dedi benimde canıma tak etti tamam dedim gelmiyorum tabi etekleri tutuştu sonra neyse geldi aldı kaynanama gittik orda kaynanam bana kayinbabn diyo ki gidiyosa kalmasın annesi gilde dedi pardon da kimi ilgilendiriyo dedm kimse karışamaz eğer ben annemlere gitmezsen ayağımı burdan da keserim dedm kimse benim annemden babamdan daha kıymetli degl dedim o gün bugündür seslerini edemiyorlar biraz insanın da sesini çıkarmasi lazm yoksa iyice tepene çıkıyorlar
0 oy
(84 puan) tarafından
Ne münasebet ya nasıl böyle bişey söyleme hakkı bulur kendinde 
0 oy
(1,447 puan) tarafından
Hep mı izin vermiyor 
0 oy
(84 puan) tarafından
Tabi ki gideceksin o senin annen
0 oy
(3,466 puan) tarafından
Bu durumlarda kadınları suçlu buluyorum açıkçası. Yani sana gitmiceksin deme cesaretini senden buluyor. Gitmiceksin dediğinde git. İnadına her gün git. O gitmiceksin dediğinde sende gitmezsen bazı şeylerden korkup , sonuç bu oluyor işte. 
0 oy
(916 puan) tarafından
Başıma gelen olayı anlatayım sana...ben annemlere 8 saatlik bir mesafedyim ve geçen gün eşimin anmesi komşulara asla göndermem zaten çok gitti geldi dedi benim için ki aynı evde de yaşamıyoruz..neyse eve geldim bir hafta geçti bilerek konusunu açtım ve dedim ki annemlere gidecem bana dedi ne alaka zaten çok gittin geldin gitmiyorsun baya bi kavga ettik sonra bende dedim madem öyle sende bir daha gitmicen annene senin ki anne de bizim ki pç mi oda tamam dedi bir hafta sonra gitmek zorunda kaldı ve bana mahçup bir şekilde hazırlan annemlere gidicez dedi bende dedim hiçbir yere gelmiyor yol orda sen git neyse yalvar yakar gittim geldikten sonra dedi ki acaba ben mi bıraksam seni annenlere resmen u dönüşü yaşadı...ama kızım kolik olduğu için hala gitmedim...

Demem o ki izin alma canım ha izin vermedi mi sende gitme annesine bak bakalım nasıl değişir her şey lütfen siiznde bir hayatınız var her şeyi kocaya sormayın her şeyi onsuz yapmamamzlık etmeyin...gez dolaş sadece haber ver ki oda alışsın hiçbirimiz ağaç kovuğunda çıkmadık
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Çok basit sende Anana gitmiyorsun o zaman sen gidersen bende giderim kimi kimin evine almıyor sen sokma onu eve gitsin anasının evine o zaman 
0 oy
tarafından
Sende onun anasını aramq gtme o zmn . Ayrıca göndermemek nedir ya kölemisiniz siz gidiyorm die haber verin gidin izin almayın 
0 oy
(3,267 puan) tarafından
Git akşama da dönme bakalım ne yapacak ne yapar yani sen daha iyi bilirsin. Böyle bisey için karısını boşayan hiç duymadım. Yani seni gazlamak istemiyorum ama yapabileceğin tek şey de bu
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay ne insanlar varya valla 
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Dini olarak izin vermediği yere gidemezmişiz. Ama anamada yollamayacakmadamın evınde durmam hatta anammı el oglu dıye secerim boşarım

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 603 göst.
26 Şubat 2021 Aile kategorisinde Naside (63 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 57 göst.
6 Eylül 2024 Diğer kategorisinde 2oglanannesiii (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 184 göst.
28 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde petitto (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 855 göst.