0 oy
114 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,464 puan) tarafından

Flash bellek istediler tok ve idrar kesesi dolu olcakmis ultrason kağıtlarını da getir dediler. 

Sizden ne istemişlerdi? Bitter çikolata ve vişne suyu bebeği uyandır mi hareket ettirir mi? Cinsiyeti de ogrencez. Sabah 8.30 da Dra giricem. 6.30da cikicam evden. Bebek uyuyodur o saatlerde uyandırmak için ne yapmam gerekiyo uyandirmasam mi acaba napcam ya heyecanlandım ya :D

6 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hic bise istemediler sıkışık gittim çikolata meyve suyu falan tüket 
(9,626 puan) tarafından
:)))) ben gittim bakti etti bütün ultrason görüntülerini verdi değerlerin olduğu kağıtları da verdi bide CD halinde verdiler orda hareketli videoları da var iki çocuğumunda :) cok güzel kapaklı dosyada verdiler hepsini
(1,448 puan) tarafından
Bana da öyle verdi kuzu cinsiyeti netleştirdi felan hersey güzel dedi kağıt verdi ama bana sıkışık gel demedi :D
(9,626 puan) tarafından
Bana da kadın doğum doktorum o şekilde git dedi randevuyu o almisti gittiğim hastenede detaylı ultrason yoktu diğer şubesine gönderdiler randevuyu doktoru kadın doğum doktorum ayarladı o bana dedi sıkışık git tatlı şeyler ye iç öyle git dedi :))
(1,448 puan) tarafından
Anladm canm hamdolsun iyiler suan çok şükür iki adaş seninki ne kadarlık:))
(9,626 puan) tarafından
Cok şükür iyiler canim bende 2 tane var sende artık metehana kardeş getir  :))) 4 gün önce doğum günüydü 2 yaşına girdi canim  seninki azcık büyüktü sanki :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Detayli ultrasyon nasil oluyor siz ozel olarak mi istiyorsunuz herkese yapilan birseymi ?
(1,464 puan) tarafından
20-24 haftaları arasında yapiliyo organlarına detaylıca bakiliyo doktorun istiyo devlette sıra kalmadığı için özel hastaneye gitcem
tarafından
Hmm bn daha 13 hftym tesekkurler cnm  bilgilendirdigin icin
0 oy
(3,459 puan) tarafından
Hiç bisey istemediler direkt ultrasona girdim
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Para :) ayni hastanede yaptirdim zaten alt katta doktorum vardi, ust katta da detayli yaptirdim.
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Bende tuvaletimi yapmadan girdim. Tok olmamı istediler. İlk ultrasonları ve 2li 3lü taramayı istediler
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Kaça yaptrcn canım sen 
(2,885 puan) tarafından
Bizim burda 240 muayene 680 ayrıntılı istiyor yaa
(1,464 puan) tarafından
Ayyy 680 çokmuş ya ben Eskişehir'deyim sen hangi sehirdesin ben normal muayeneleri devlete gidiyorum detaylıda özele gitcem
(2,885 puan) tarafından
Sivas canım
(2,885 puan) tarafından
Sadece ayrıntılı ultrason icinmi gircen peki giriş ücreti istiyor mu
(1,464 puan) tarafından
Yo giriş ücreti istemediler sadece detaylı ultrason için gircem

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 77 göst.
0 oy
5 cevap 307 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Merve Seyhan (5 puan) tarafından soruldu