0 oy
351 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
Efenim ismim Fatma yaşım 26 yerim istanbul 3 bebe anası çok sulu göz çok duygusalım tam bir Terazi burcu hanımefendisiyim :)))))) peki ya sizleeeer

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Maşallah canım Rabbım bağışlasın inşallah hoşgeldin 
tarafından
Hepimiz bingöllüyüz :Dd şaka şaka ankaralıyım. Hepimiz bingöllüyüz diye bi esprik var ya dhajabsv
tarafından
Hahahaa ☺
tarafından
Ya ben neden öyle gülemiyorum djjajaa gözükmüyor benimkisi
tarafından
Zamanla sende alışırsın kız ☺
tarafından
Hııı zemanla diyorsun :)))
-Reklam-
0 oy
tarafından

hoş geldin canım .<3

tarafından
Hoşbuldum canımm teşekkür ederim :))
0 oy
tarafından
Yyaşım 31 4 bebe anasıyım adım Ceylan 
tarafından
Oo maşallah 4 bebe nasıl duygu acaba :Dd
tarafından
Güzel duygu en büyük 12 yaşında en küçük 2 aylık olcak işte
tarafından
Aa maşaallah ne güzel yaşı büyükmüş :))
0 oy
tarafından
Memnun olduk fatma hanım tanişalim ben benim jsjsjsjjs☺️☺️☺️
tarafından
Vaaaaaaaaooovv inanamıyorum gözlerimle birlikte svahjaahbaba :)))
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Hoşgeldin Fatma 
tarafından
Oooşbuldum be yaaa :) senin ismin ne peki :)) yaşın kaç abla mı diyim ne diyim sana ben :))
(44,604 puan) tarafından
28 yaşındayım canim
tarafından
Aa iyi 2 yaş varmış aramızda
0 oy
tarafından
Maşallah canım 28 yaşındayım daha 3 aylık oğlum var bir tane ile zorlaniyorum Allah sana sabır versin:) bende akrep burcuyum izmirliyim memnun oldum 
tarafından
Tanıştığıma memnun oldum o zaman:)) ya işte cahilin cesareti çoh olur der büyükler ajdbaba
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Hoşgeldin canım. 28 yaşında iki kızım  var :)
tarafından
Hoşbuldum canımmm. Allah bağışlasın cancağzım ismin nedir
(4,889 puan) tarafından
Tuba :)
tarafından
Tanıştığıma memnun oldum canım:))
0 oy
(1,464 puan) tarafından

Merhaba aramıza hoşgeldinnnn tanışalım hadi 21 yaşındayım Ankara'liyim ama Eskişehir'de yaşıyorum 21 haftalık hamişim akrep burcuyum hormonlardan dokunsan ağlıyorum yoksa kolay kolay ağlayan biri degilimdir :D

tarafından
Yok hamileyken değilken hep ağlıyorum her şeye ağlarım bide çok içli ağlarım içli içli wjdhaha hayırlısıyla al kucağına bebişini canım bende Ankaralıların haymanalıyım ama İstanbuldayım akrabalarımız orada
0 oy
(154 puan) tarafından
Bende yeniyim aslında ama hep burdan acılan postları okuyorum canım sıkıldıkça:)))) 
tarafından
Sende hoşgeldin canım
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Melodi ben yaş 30 İstanbul dayım bende hiç duygusal değilim bebem 5 aylık ücretsiz iznindeyim 

İstanbul'un neresi :) 
(2,512 puan) tarafından
Evet dayım hobi olarak müzik ile ilgilenir aile arasında arkadaş ortamında şarkı söyler o demiş annemlerde koymuş
tarafından
İsminleee buyu kizz :))
tarafından
Memnun oldum:)) istanbul tuzla tarafındayım ben sen ne taraftasın:))
(2,512 puan) tarafından
Teşekkürler canım sağol
(2,512 puan) tarafından
Zeytinburnu bende canim
0 oy
(340 puan) tarafından

Hoşgeldin aramıza :P duygusallıkta aynı yönümüz ve bende 26 yaşındayım 4cu cikolatamiz yolda. Adıyamanda yaşıyorum.Memnun oldum☆

tarafından
Hoşbuldum canımmm :) adıyamana sık geliyoruz bizde :)) siz neresindensiniz. Maşaallah canım Rabbim evlatlarına hayırlı ömürler versin bebişini hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin :)
0 oy
tarafından
Allah bağışlasın canim hoşgeldin
tarafından
Teşekkür ederim :)) amiiiinnn :)) senin ismin ne tanışalım sende eskisin sanırım burda
tarafından
Bu hesap yeni ama iki yıldan fazla burdayım canım Eylül benim adım
tarafından
Memnun oldum tanıştığıma:))
0 oy
(7,036 puan) tarafından
21 yaşında 3 bebek annesiyim başak burcuyum çok ta hamaratimdir sjsjsjjs
tarafından
Kız o nasıl oldı 21 yaşında fbsjajajja ne yaptın sen ahsbhaqh
(7,036 puan) tarafından
Uçtum bacım uçtum babamın evinde ekmeğim suyum az geldi rahat batı evleneyim dedim :D oda yetmedi peş peşe 3 te çocuk yaptım  :D
tarafından
:Dddd Allah seni sbdbajja kaç yaşında evlendin kız bu 3 çocuk nasıl oldu 21 yaşında nasıl gidiyor yaşları kaç anlat bana lüdden xnsnanab :Dd
(7,036 puan) tarafından
17 de nisanlandim 18 de evlendim 19 da anne oldum 2 ciyide isteyerek oldu beraber buyusunler dedik 3 cuye 3 aylık iğne +geri çekilmeye kaldım en büyük 2 yaşında ortanca 1 yaşında en küçük 55 günlük :) zorlandigim yerlerde var ama bir düzen oturtuktan sonra çokta ahım sahik ölüp bitiyorum dercesine zorlanmiyorum aksine bu durumun tadını çıkarıyorum bugünkü son postlarima bak istersen anlarsın nasıl gittiğini sjsjsjsjjj
0 oy
tarafından
Hoş geldin canım Rahime ben de memnun oldum. Teraziler iki göz iki çeşme mi oluyormuş demek yandım ben o zaman benim kız da terazi:)
tarafından
Sağol canım :)) tanıdığım teraziler hep çok duygusallar ve çok kararsızlar bende keza öyleyim ondan eşimle dışarıda hep tartışırız yemek seçerken :Ddd ama çok merhametli olur terazi ya
0 oy
tarafından
Hoş geldin canım. Adım Duygu 28 yaşındayım 7 aylık hamileyim kızıma kavuşmak için gün sayıyorum :) :) 
tarafından
Memnun oldum canım. Hayırlısıyla alırsın kucağına inşaallah bende alalım 2 buçuk ay oldu çok güzel bi duygu:))
tarafından
İnşallah canım. Allah sağlıklı büyütmeyi nasip etsin inşallah
0 oy
(15,821 puan) tarafından
Hoşgeldin ☺️ 3 bebede bende var bende terazi burcuyumm ama artık sulu göz degilimmm
tarafından
Teşekkür ederim sende hoşgeldinnn:)) ya ama durmuyor bitmiyor okyanus suyu mübarek aktıkça çoğalıyor :Dd
0 oy
(208 puan) tarafından

Hoşgeldin canım bende 24 yaşında 16 günlük prenses annesiyim İstanbul da yaşıyorum :)  İstanbulun neresindensin belki komşu çıkarız

tarafından
Ayyy ne güzel mesajlar gibi tas taze annesin. Hayırlı olsun canım Rabbim analı babalı büyütsün. Ben tuzladanım cancağzım sen
(208 puan) tarafından
Aminn hepinizinkini inşallah :) ooo baya uzağız esenyurt ben
tarafından
Ben burda tam çıkıştayım sende bir uçta :Ddd
0 oy
tarafından
İstanbul un neresi canım ben de İstanbul da oturuyorum 33 yaşında 3 bebe annesiyim 
tarafından
İstanbul tuzla da cancağzım sen neresindensin
tarafından
Ouv çok uzak bana canım ben Kağıthane de oturuyorum
tarafından
Aboo hakkaten uzakmış ama tahmin ettim :Dd
0 oy
(119,006 puan) tarafından
hosgeldim fatos
tarafından
Teşekkür cancağzım sende hoşgeldiin :))

İlgili sorular