0 oy
373 göst.
Aile kategorisinde (219 puan) tarafından
Kız evladı olanlar babası annesi özellikle siz çok sevin sevgi nedir bilsin öğrensin hiçbir şeyden eksik kalmasın maddi değil bu manevi birbirinize saygılı olun evinizde yanında kavga etmeyin çocuk evi huzurlu bi yer olarak bilsin sonra hıyarin birinden bi gram Sevgi kırıntısı görünce düşüp peşine gidiyor huzur bulacam sanıyor hayatı yanıyor tecrübe ile sabit 

16 Cevaplar

+7 oy
(2,794 puan) tarafından
Kız erkek ayırt edilmemeli  ikiside çok sevilmeli bence aynı durum erkek içinde geçerli
(2,794 puan) tarafından
Saol canım
(1,167 puan) tarafından
Oylar sna
(13,824 puan) tarafından
Bu postu nasıl hortlatmayu basardinuz
(1,167 puan) tarafından
Ne anlayamadım
(13,824 puan) tarafından
Eski post ya hortlamis
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Maalesef bunu bende tecrübe ettim annemden yana değil ama babamdan kaçtım 15 imde evlendim pişmanım çok küçüktüm tecrübesiz savunmasız her söylediğine TM diyip boyun eğdim şimdi cevap verince çok büyük tartışmalar çıkıyor

Bir gün bir kızım olsa onu herkesten ve herşeyden çok severim ki asla sevgisiz kalmasın ufacık bi ilgiden sevgiden bir şer  efsizle evlenmesin diye
0 oy
(9,472 puan) tarafından
Kızım var inşallah öyle yapacağım bende öyle büyüdüm malesef
0 oy
tarafından

Kiz erkek farketmz 

Huzur her evde olmasi gerekn bişy

2 erkek evladm var cok dikkat ederm kavga gurultu olmsn dye 

0 oy
(2,136 puan) tarafından
Bir kızım var abası mükemmel bir eş olmasa da çok iyi bir baba İnşallah ömrümün sonuna kadar böyle gider
0 oy
tarafından
Kız erkek fark etmez ki her birey sevilmeli ki sevmeyi ogrensin. Huzurlu ortamda yetişmeli ki mutlu olmayı bilsin. Erkekleri de sevmezsek sevmeyi öğrenmezler. Bende huzursuz bı ortamda yetiştim ne mutlu olmayı becerebiliyom. Ne de sevgimi yansitabiliyom çok kötü. Hepimizin yetişkinlikte yaşayacakları doğduğumuz evlere bağlı malesef
0 oy
tarafından
Bi kızım var Rabbim bağışlasın inşallah onu bana eşim az biraz sesini yükselte bize bakıyor kes sesini kızımın yanında diyorum bende biraz sesimi yükseltsem hemen kızım bana bakıyor gülüyorum şaka sansın diye 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Kızımida oğlumuda aynı derecede seviyorum 
0 oy
(979 puan) tarafından
Kız yada erkek frktmez ikisinide çok svmek lazm. Bir oğlum bı kizim var  inşallah hayrlı evlat olurlar bizde birer hayrlı anne baba .. çok korkuyorum geleceğe güzel çocuklar yetstrmek dileği ile
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ne saçma bir düşünce erkek anneleri sevmesin mi sakınmasın mı erkeklerde kötü şirret geçimsiz hıyarın biri kadınlara denk geliyo erkeklerin suçu ne onları napıcaz peki. Şu erkek kız ayrımı yapan zihniyetiniz bitmedi gitti. İyi ki oğlum var ve sizin gibi zihniyetlerden korurum inşallah... 
(219 puan) tarafından
Ben kendi adıma konuştum erkekleri sevmeyin diye bir cümle kurdum mu ama ilk başta olay kadınlarda bitiyor kadın sevmeyi bilirse ilerde sevgi dolu anne olur eş olur her şey olur erkekleri de yetiştiren kadınlar farkında mısınız bilmiyorum ama tepki göstermek yerine olaya mantık çerçevesinden bakın sevgi görmemiş kadınlar sevgi şefkat veremez sonucunda zaten vicdansız erkekler yetişir
(25,224 puan) tarafından
Sevgi görmemiş kadınlar sevgi şefkat veremez kanısına nasıl vardınız. Neresinden tutarsan yanlış bir cümle. Yorumları bi dönüp okuyun bakalım sevgi şefkat görmemiş ailesinden ilgi görmemiş insanlar nasıl sevgi şefkat verebiliyo çocuklarına dönün bi bakın.
(219 puan) tarafından
Yaşamayan anlamaz diyorum uzatmiyorum.
0 oy
(7,532 puan) tarafından
Haklısın canım bende tek başıma bir kız çocuğu büyütüyorum babası bizi yarı yolda bıraktı ben elimden geleni yapıyorum ama illaki eksik kaldığım yerler oluyordur keşke her çocuk mutlu bir yuvada büyüse ama kader:(
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Her çocuk çok sevilmeli aileden ne görürse öyle devam eder.  1 tane Oğlum var. Oğlumu canımı verecek kadar çok seviyorum elimden geldiğince herşeyimi ona adarım.Bazen çevremdekiler diyor ki çok kıskanç kaynana olacaksın aşırı düşkünsun diye bende gülüp geçiyorum. Bilmiyorlar ki oğluma gösterdiğimiz sevgi ona örnek olsun diye çabalıyoruz yarın birgün eşi olduğu zaman ona çok iyi davransın. Ve benim her zaman sözümdür oğlumu da öyle yetiştiricicem eşini bu dünyada herkesten çok sevmesini öğreticem. Herkes eşini sevse mutsuz anne olmaz,mutsuz çocuk olmaz bu kadar kötü insan olmazdı belkide dünyada. Cinsiyet ayırmaksizim çocuklarımızı çok sevmeliyiz. Rabbim evlatlarımızın karşına hayırlı insanları çıkarsın ileride gelinim olursa ondan tek isteğimdir oğlumu sevmesi çocuklarını sevmesi bende onu başımda taç eder kraliçe gibi yaşatmak için elimden geleni yaparım. Rabbim eğer kız evlat nasip ederse babasının evinde bir prenses olacak evlendiğinde başına kötü birşey gelse bile korkusuzca arkamda ailem var deyip gelebilecek.
0 oy
(119,059 puan) tarafından
her ikiside benim canim herseyim
0 oy
tarafından
Benimde bir kizim var ona elimden geleni yapacagim birgun dara sıkıştığı zaman ailesi hep arkasinda duracagini bilmesini isterim gercektende kiz evlat başka evt suan herkes diyor erkek evlatda var ama cidden kizlar çok günah yarin bugun el evine gidince baba evine gitmeye cekinir esiyle bir sorun yaşasa cekinir söylemeye kiz evladi erkek gibi yetiştirilmeli kendine güvenen kimsenin onu ezemeyecegi vs yetistirilmeli katiliyorum size
0 oy
(609 puan) tarafından

Benim herseyim vardı oyuncaklar telefon vs 

Ama beni anlayan seven değer veren saygı duyan bir ailem olmadı :( 

Ama cok sukur evliliğimde yaşıyorum bunları doğacak olan oglusuma da yaşadıklarımı yaşatmıcam sevgi ile saygı ile büyüteceğim insallah

0 oy
tarafından
Bende öyle evde büyüdüm ama erkekte aramadim teselliyi .. babamdan bile hayır yok dedim erkeklere inanmadım ... Görücü usulü evlendim ... Ama aklım olsa kötüde olsa baba evinde kalırdim 

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 307 göst.
+1 oy
22 cevap 761 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 278 göst.
20 Eylül 2022 Aile kategorisinde Nrgz (770 puan) tarafından soruldu
+4 oy
9 cevap 365 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu