0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
 2 gün önce metsil gaz damlası aldim bebeğim için..  mama da aptamil kullanıyor dum bebeğime faydası oluyor ama kabız çok yapıyordu, bu yüzden bebelac a geçiş yaptim. ama 2 gündür mama dan mı metsil den mi sürekli sancı si var karnı sis :( kakasını da yapıyor anlayamadım bit türlü gece hiç uyumadı. Surekli gaz çıkarıyor  ama çıkarırken  sürekli ağlıyor.. inanın cikarmasa kendim uğraşsam yavaş yavaş çıkarsa daha iyi mama dan mı damladan  mı anlayamadım gitti :( 

6 Cevaplar

0 oy
(308 puan) tarafından
Metsili duymadım ama. Rezene verebilirsin canım bebeğime iyi geliyordu uyutuyordu da geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(15,582 puan) tarafından
Metsil sancı yaomaz gaz damlası zati bende kullanıyorum kızıma ama etkisi yok eşim bigun zinco alacak onda kimyon varmış belki işe yarar 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim zaten o gaz damlası yani gaz yapmaz muhtemelen mamadandir bebelac oglumda cok gaz yapiyodu 
0 oy
tarafından
Metsil gaz damlasi fazla etkisi yok ben ucretli o zaman 1 tane gaz damlasi almistim 80 tl di o iyi 
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Vallahi ben o kadar marka kullandım doğal bilmem ne pahalı pahalı aldım ama en çok metsil yaradı bize yapmadı yani çok çok memnun kaldık zamanında şimdi büyüdğ gerek kalmıyor da o zaman bir bebeğim kızımsa diğer bebeğim metsildi
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Gaz sancisi icon dr. Vermisti ama beter etti cocugu hic iyi gelmedi bi daha asla kullanmam

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 291 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde & (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 143 göst.
29 Ocak 2022 Aile kategorisinde Esraack (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Halime tonka (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 136 göst.
14 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meltemmmm (1,022 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...