0 oy
1,192 göst.
Diğer kategorisinde (621 puan) tarafından
Benim  bazı arkadaşlarim var onlara mesaj atan arayan oluyor eşinin arkadaşlari falan evli olduğunu bildiği halde  bu durum normal mi ya artık ablamın bı arkadaşı da öyle  bizde evliyiz ama yazan olmuyor şükür benim tuhafıma gidiyor bu durum ne cesaret  aklım almıyor

53 Cevaplar

0 oy
(3,879 puan) tarafından
Kimse atamaz çünkü numaram belirli kişilerde var ... yakın çevreme verdim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayır atan olmuyor 
0 oy
tarafından

Tövbeeeeeeeee daha neler duyacaz yahu :ermm: hiç kimse atmıyor atamaz da ne demek eşimin arkadaşları beni ne ilgilendirir 

0 oy
tarafından
Tabikide kimse yazmıyo , arayışta olunursa eğer yazan olur 
0 oy
(66 puan) tarafından
Benim eşim nakliyeci işi gereği sürekli  telefonla meşgül ve bazen dakikaları yetmiyor o zaman benim telefonum kullanıyor bir kaç kez ben onun telefonunu kırdım o yüzden benim hattımı kullanması gerekti neredeyse bütün çevresinin numarası bende var ama daha bir tanesinin kalkıpta aradığını ulaştığını asla görmedim eşim aramadığı sürece kimse aramaz yıllardırda bu böyledir bence biraz karakter meselesi bu işler numaranın olup olmamaso çokta sorun değil 
0 oy
tarafından
Eşimin erkek arkadaşı bna nie mesaj atsn ki saçma soruuu
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Çok şükür ne eşimin öyle bir şeyi oldu ne benim ben doğru bulmuyorum
0 oy
(183 puan) tarafından
Anlamadım yani eşlerinin arkadaşları mı mesaj atıyor arkadaşlarınıza? Peki onlar karşılık veriyor mu?
0 oy
(650 puan) tarafından
Bırak arkadaşlarının aramasını yazmasını daha kayınlarımla konuşmuş değilim telefonda 

Bence erkek ve kadının gevşekliği biraz
0 oy
(116 puan) tarafından
Yok şükr olmyor da üni den bi ***** geçen yazmitı instagramdan ben seni çok sevdm unutamıyorm dye baktm mal msl konşyor engelledm
0 oy
tarafından
Peki ben sana soruyorum sence normal mi?
0 oy
tarafından
esinin arkadaslari derken.. arkadassa arar konusur sorun yok bence.. onun disinda evet yazan oluyor internetten cevp vermeyip engelliyorum oldu bitti
0 oy
(2,191 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yok canım hiç olmuyor zaten ortak bütün hesaplarımız ,birde bir kez postahaneye kargo  vermiştim sapik dadanmisti ben kargo verirken numaramı almış bekar sanmıştı galiba ,yüz vermedim eşime verdim direk teli bir daha da arayamadi,öyle rahatsız eden pek olmuyor biraz karakterle alakalı bence bu konular 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 276 göst.
0 oy
32 cevap 1,178 göst.
0 oy
7 cevap 513 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hilalasya1212 (1,918 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 2,148 göst.
4 Temmuz 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu

397,224 soru

11,880,768 cevap

35,997 kullanıcı

...