0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar resim icin ozur dilerim dun biraz ruzgar vardi ama sarip sarkalqmistim usuttumy acaba oglum 3 aylik

image

5 Cevaplar

+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Kac yasindasin canım daha önce ishal görmemiş miydin baya ishal bu
tarafından
Cnm niye tersliyorsun bayanı ilkkez görünce şaşırmış olabilir benimde ilk cocugumda yanimda kimsem yoktu bende her şeyi bilmiyordum araştırıyordum ee bilseydim buraya atardim bende bilmemek degil ogrenememk ayip demisler cnm bir sorun yok bence emzirmiyor mama veriyorsan belki midesine dokunmuştur emziriyorsanda senden soguk geçmiş midesini üşütmüştür karnını yazmayla veya göbegine yapilan o cırt cırttan aldiysaniz onu tak iyleşir ben oyle yapiyordum kaynam ihlamur icir diyordu asla icirmedim gecmesse dr görsün bencede bir
tarafından
Tamam canim tesekkur ederim
(7,654 puan) tarafından
Nur bilmem ne yorumu yaptim geçtim ishali anlamak icin yaninda birisi olmasina gerek yok sirf bi kaos icin yorum altina bitmek moda olmuş
tarafından
Normalde de sulu yaptigi icin kakayi birde 7 gunde bi yapiyo genelde bugun 3ncu kaka yapisi o yuzden sormak istedim yanimda biri var yada yok sonuc olarak ben sordum cevap vermek isteyen verebilir terslemeye gerek yok teşekkur ederim.
(7,654 puan) tarafından
Benim yorumumun altina bana cevap vermis iki kisi konuşurken 3 ye ne düşer biliyordur
-Reklam-
0 oy
tarafından
İshal yavru hemde balgamli sanirim enfeksiyon olabilir gotur doktora 
tarafından
Tamam canim tesekjur edeeik goturucem
0 oy
(7,816 puan) tarafından
İshal gibi görünüyor canım
tarafından
Tamam canim
0 oy