0 oy
119 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (19 puan) tarafından

Slm kizlar.Kendi cabamla 17 kg verdim.Su anki kilom 58 ama basenler halennn kocaman duruyor üst vücuduma göre her geçen gün daha çok kafaya takmaya başladım.Cevremde bir sürü 58 civarı insan var ve gayet fit duruyorlarken neden bu kadar geniş duruyorlar? Sanki hiç kas kütlesi yok ya sadece yağ dünyasından mi oluşmuşum :( halbuki zayiflama sürecimde her gün 1 saat kardio da yaptım :( biraz motivasyona ihtiyacım var.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bende öyleyim.artık alıştım:DAlış diyormuşum

(19 puan) tarafından
Alışmak zooorrr geliyor :D
-Reklam-
0 oy
(219 puan) tarafından
Benimde kalçalarım büyük ama sıkı ve dik bahçede filan çalıştım bi iki ay bide eşimle de iş yapıyorum egil doğrulum çok ondan önce benimkide yanlara yayılmıştı onlardan sonra sıkılasti squat niyetine geçtiğini düşünüyorum bide uzanmak yatmak kalça yağlarını yayıyor squat deneyebilirsin gene de azmin çok güzel tebrik ederim Kaç kilo vermişsin 
(19 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,586 puan) tarafından
Benimde aynı ya ne kadar kilo verirsm vereyim o bazenler hep var ve asla gitmiyo üst tarafımla aşırı orantısız bende nefret ediyorum basenlerimden 
(19 puan) tarafından
Ahh ahh :(
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Canım en zor bölge zaten basen baksana 17 kg verdim diosun ama basen malesef kalio
(19 puan) tarafından
Vallahi de yaa nedir bu yapıştı kaldı cirkin seyleerrr :D
(1,454 puan) tarafından
Sorma bende de o dert var geçen sene bende 10 kilo verdim basenler iyice meydana çıktı
0 oy
(8,958 puan) tarafından
Benjmde basen ve simit bölgem fazlaydı 16 kilo verdim Leslie evde kardiyo ile her yerden eridim. En zor yerler en son gidiyo sen bacak kalça basen hareketlerine devam et zamanla onlarda gidecektir
(19 puan) tarafından
Acaba Leslie yeterli mi?çünkü çok yoran sporlardan yoruldum artık
(8,958 puan) tarafından
Ben çoğunlukla Leslie yaptım diğerleri zor geliyordu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 112 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 151 göst.
8 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tuna-Tugra (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 84 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 433 göst.
18 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Asel (15 puan) tarafından soruldu

377,200 soru

11,288,221 cevap

34,694 kullanıcı

...