0 oy
284 göst.
Aile kategorisinde (252 puan) tarafından
Bugun cenaze vardı eşimin halasının oğlunun oğlu ölmüş, kaynanam basladı ben yanlız korkarım tansiyonum düşer gel demeye gitmedim artık telefon da oğlan hasta diş cıkartı yor hemde girip dedım bende bacıma giderim dedi, neyse eşim daha yenı geldı gidelim yarın dıyor bende boyle boyle dedım ozaman kalın evde dedı telefon acmıs yarın gelirsen gel yoksa bacıma gıderim yine dıye cocuk hasta dıyorum gel sen bakarız dıyor sınır oluyorum ya

3 Cevaplar

0 oy
(159 puan) tarafından
Çocukla magdur olmanıza değmez.Ne haller için ödün verdim katlandim ama herşey boşuna insan olan anlar sadece ama yok yani çok zor onu bulmak
-Reklam-
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Gel dedi diye gidecekmisin yani ramazanda iftar sonra bayram diye gittik 2 günde delirtti benimki daha kurbana kadar gitmem ne kadar uzak o kadar iyi bi dediklerini  yapma en kötü sen oluyosun o yüzden çocuk daha önemli bence
(159 puan) tarafından
Öyle cidden bir dediklerini yapma tamam artık en kotu sensin.Ben de bayramda kaynanama gittim topu topu bir buçuk saat oturduk belki doğru düzgün yüzüme bakarak birşey konuşmadı birşey anlatıyor eltimle konuşuyor inatla yüzüne bakıyorum ki dönüp bana da baksin yok yani bakmıyor.Eltimle arası iyi olunca bana böyle yapıyor onla arası limoni olsa bana can ciğer.O gün yine anladım bunu.Eltimle beraber oturuyorlar.Bizde 1 buçuk sene beraber oturduk eltim geldikten 4 ay sonra evi ayırdık
(159 puan) tarafından
Eltim geldiği günden beri aslında ilk gunlerinde adam akıllı konuşmazdı benle kayırırdı resmen.Ben yabancıyım eltim akraba.Oyle acı çektim üzüldüm ki zamanında ama anladım ki hicdegmezmis .Sonradan eltim ona ne saygısızlıklar yaptı aynısını ben yapmış olsaydım kıyameti koparırlardi rezil ederlerdi beni aileme ama onun anne babasına bile hiçbirşeyi haber vermediler.El isen hep el kalıyorsun ben anladım.O tartismalari eltimin saygısızlık yaptığı vakitlerde nasıl iyi oldular bana hani kıymetini anladık der gibi.Ama işte yine boyleler iyi oldular diye benden uzaklasiyorlar bu sefer
(1,021 puan) tarafından
Benim elti en iyisini yaptı valla bizde elimizden geleni yaptık ne ihtiyacı varsa elimden geldiği kadar bu defa her şeyi bizden beklediler onlar çekti gitti aramıyorlar bile ki haklılar nişana ysbancı misafir gibi gittiler düğünede öyle 5  kuruş faydaları olmadı ne bize ne onlara yinede biz bırakmadık ama kötü olduk kıskandı hep beni oğlundan demediki benim oğlum 2 sene çalışmadı bu kız bizede oģlumada baktı yok el kızı el kalıyor ama kadın torunu bile görmüyo rabbim üçüncü gelini kalbine göre versin diyorum artık
(159 puan) tarafından
Merak ediyorum 3.gelini kim olacak onu da kayiracak mi iki yüzlü davranıp bana gülüp iyi durup arada öyle yapıyorlar ya hiç samimi gelmiyor artık hicbirseyleri.En iyisini yapmış eltin
0 oy
(4,986 puan) tarafından

Dunden beri bu kacinci postun kız 

Bir orta yolu bulamadin haa;)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 211 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 596 göst.
0 oy
33 cevap 870 göst.