0 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oğlum çizgi film izlemez telefonla oynamaz oyuncakları ile oynamaz bı dışarı çıkmayı sever (müstakil ev kedi tavuk falan var onları izler onları kovalar şimdi bni linclemeyun ama bnde ev işlerine yetişemiyorum günde 1 saat falan çizgi film izlese en az biraz bnde işimi yaparım ama çocuk hiç izlemiyor 

Çocukların Çok film izlemesine bnde karşıyım ama yarım saat 1 saat izlese en azından bnde biraz işlerimi yaparım 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oğlum TV nedir bilmez. 24 saat açık olsun dönüp göz ucu ile bakmaz ama elimizde telefon gördüğü için telefona biraz meraklı. 20 aylık şuan ve telefondan ben mutfakta iş yaparken birşeyler izliyor oda sıkılınca atıyor bir tarafa. 
tarafından
Cnm televizyon la da işi Yok bnmkinin aşkından bnden de kaynakli televizyon telefonla ilgilenmeyen biriyim hiç televizyon izlemem telefonla da kaynanm ya da annemlere gittiğimde uğraşıyorum birazdan ondan haliba
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Benim kızım 10 15 dk bakar en fazla sonra atıp koşmaya devam 
0 oy
tarafından
Benimki 28 aylık ilk baslarda hiç TV izlemezdi ama simdi maşa ile koca ayı çok seviyor açıyorum bende her saati geldiğinde
0 oy
tarafından
27 aylık oğlum televizyondan çizgi film izlemez telefonu versem hayır demez onu da ben vermem kesinlikle çünkü diğer ogullarimda o hatayı yaptım buna izin vermiyorum kalsın işlerim hiç önemli değil  olduğu kadar taparım 
(4,040 puan) tarafından
Bunu anama okutucam
tarafından
Niye     kız:)
(4,040 puan) tarafından
Çocukları bırak işine bak deyip duruyor ama ben bırakamıyorum :D bak sen hata yaptım diyorsun tecrübe etmişsin iş geri gelir ama bebeklik çocukluk geri gelmez
tarafından
Tabi canım çok cahildim o zamanlar bilmiyordum ki hem de bu Android telefonlar yeni çıkmıştı oğlum oyalsndikca bizim hoşumuza gidiyordu bak ne açmış bak nasıl kapatmış diye bir de ovunuyorduk bilmiyorduk ki zararını şu an oğlum 11 yaşında çok şükür benim kontrolüm altında izleme suresi var ama o da olmasa keşke 8 yaşında da oğlum var o fazla izlemez ama küçük oğlum meraklı versem bir daha kesinlikle alamam elinden o yüzden vermiyorum kesinlikle sen de verme canım
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Benim sevmiyor oyuncakla oynar az TV'ye dalar sonra kardeşine dalasir biz de dışarda oluruz evin işi durur
0 oy
(7,317 puan) tarafından
4 aylık suan şimdiden telefızyon bakıyo napsam bakmasına engeleyemıyom 
(5,108 puan) tarafından
4 ay çok erken değil mi :/
(7,317 puan) tarafından
aynen erken de ama gözünü dikiyo bakıyo anlamadım
0 oy
(2,593 puan) tarafından
İzler ama maksimum 15 dk ancak genel de o kadar olmaz bile sıkılır araba videoları ve çocuk şarkılarından bazılarını izler oynar söylemeye çalışır onda da tek olmaz zaten yanında biri olacak illa ki
0 oy
(3,950 puan) tarafından
5 ve 3  yasinda 2 oglum var çizgi film.izlerler telefonla da oynarlar ama aynı  sikilde oyunda oynarlar . Mustakil ev olsa benimkilrrde surekli disarida dururlar
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Cok onemli bir is degilse hic baslamayin derim ne guzel sikilmadan oynuymus sonra istemesende tvden telefondan ayrilmiyorlar
0 oy
tarafından
Oğlum önceden çok izlerdi 4 aylığın belli falan koyardım pusetinde izlerdi okadardi ..

Bi ara çok kötü olmuştu hem konuşması hem telefon vermek bilmezdi telefonu gelen geveni arardı falan fistan.. 

Bian da ne oldu bilmiyorum emziği biraktirdim 3 4 ay önce bian da hepsini bıraktı izliyor gene ama mesela telefonu hiç istemiyor zarla zorla kandırıyorum dursun biraz yerinde otursun diye .. tvye acıktır dikkatini çektikçe o anlık bakar öyle belki ben yanında otursam izlycek ama yok yani .. 

Bir yerde şu meret iyi ama bir yer de kötü yaa :( 
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Benim oğlan telefon delisi ama kızım istiyor sadece izlediği yok
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Yaw canlı çizgi film varken napsin çocuk telefonu ne güzel şansı varki yapıyor,:)
0 oy
tarafından
Benimki tablet hastasi 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 332 göst.
9 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 194 göst.
23 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 137 göst.