0 oy
116 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (476 puan) tarafından
Arkadaşlar altı ay oldu normal doğum yaptım ama bu bel ağrısı geçmiyor bir türlü.  Sabahları uyanmak istemiyorum ağrıdan. Özellikle sabah uyandığımda kilitlenmiş oluyorum.  Ne hareket edebiliyorum ne de kalkabiliyorum.  Doğumdan kaynaklıdır demişti doktor ama altı ay oldu hala etkisi olur mu? Varsa bir çözüm lütfen paylaşın inanın belim tutuk yaşıyorum doğum yaptığım günden beri 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sezaryen oldum ben 9 ay oldu azalmadı aksine daha çok artı 
(476 puan) tarafından
Off ya. Vallahi çocuğu tutamıyorum beşikten alıp kaldıramıyorum artık.
tarafından
Bende de aynı şekilde boynuma omzuma vuruyor ağrısı
-Reklam-
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bende sezeryan oldum aynı dert bende de var yüz üstü uyuduğum an kitleniyor geri dönüşte sancı gibi çok acıyor.  Bende sezeryanda önce spinal denediler acaba iğne yüzünden mi diye düşünüyordum. 6 ay oldu benimde
(476 puan) tarafından
Bende iğne falan olmadı. Sadece suni sancı verdiler.
(1,964 puan) tarafından
Sebebini bende bilmiyorum canım uzun süre eğildiğimde agrimaya başlıyor.
(476 puan) tarafından
Size de geçmiş olsun umarım geçer ya
(1,964 puan) tarafından
İnşallah canım atlatalim inşallah
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Canım bence bı doktora git 2 doğum yaptım öyle bişi çekmedim çok şükür tamam oluyorsa o kadar olmamalı bel kayması olmasın yada enfeksiyon birşey ikincide sonra benimde sırt yannagrilarim vardı biraz sonra doktora gittim enfeksiyon cikti
(476 puan) tarafından
Bebeğim iki aylıkken gittim.  Doğumdan kaynaklıdır çok ağrın olursa ağrı kesici al parol dedi.  Tedavi uygulayamam emziriyorsun dedi. Ama hiç geçmedi aksine arttı.
(4,431 puan) tarafından
Benim gorumcemin de öyle olmuş oğlunun doğumunda bel açıklığı çıkmış fizik tedavi görmüş
0 oy
(328 puan) tarafından
Aynı ben. Bir de benim kuyruk sokumu kısmında ağrı var. 1 sene olacak. Şimdi tekrar hamileyim iyice agirlastiktan sonra hele o ağrıya baskı uygulandiktan sonra nasıl doğum yapacağımı bende bilmiyorum ve hiç korkmazdim ama sırf ağrıdan dolayı korkuyorum 
(476 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah. Dik duramıyorum ağrıdan. Sen bir de gebesin.  Sağlıkla al kucağına bebeğini inşallah
(328 puan) tarafından
Yok benim o kadar değil. Mesela oğlumu giydiriyorum banyo yaptırıyorum o esnada eğiliyorum ya o an çok ağrı oluyor. Ya da sabah yataktan kalkınca da ağrım çok oluyor. Amin inşallah canım teşekkür ederim
(476 puan) tarafından
Onlar artık normal geliyor.  Gece bebeğim uyandığında yataktan çıkıp almak yirmi dakika sürüyor.  Kıpırdayamıyorum çünkü
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Benimde hala var. 2 yil olcak eskisi gibi aşırı degil ama gene de zorluyor. Doktora gidicem hala
(476 puan) tarafından
O kadar uzun sürerse ölürüm herhalde
(2,962 puan) tarafından
Öldürmüyor ama süründürüyor sjsjsj ilk baslarda cok kötüydü kitlenmiş gibi uyanıyordum. Kipirdayamiyordum bile belimde bir boşluk hissi tahta gibi oluyordum. Benim kuyruksokumumda ağrıyor hala. 1 yil cok kötüydü. Simdilerde daha iyiyim cok yorulursam belim kotu oluyor. Onun dışında rurin bir ağrı yaşıyorum. Sanirim kronik oldu alıştım gibi
0 oy
tarafından
Benimde öyleydi ilk zamanlar canim yataktan zor kalkiyordum sabahları yeni yeni düzeldi 1 yıl oldu bende normal doğum yaptım 
(476 puan) tarafından
Niye bu kadar uzadı ki acaba?  Sabahları kalkmak zulüm gibi
tarafından
Bilmiyorum ki benim çok zorlandiğimdan olmuştu
0 oy
(736 puan) tarafından
Dogum yapali 17 ay oldu hâlâ ağrıyor belim ayni senin durumundayım sabahlari yataktan kalkasim gelmiyor 7 24 belim ağrıyor sürekli yorgun hissediyorum kendimi doktora gittim bel kayması çıktı 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 77 göst.
7 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
22 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferdane (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
2 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mekace (1,537 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,702 cevap

34,746 kullanıcı

...