0 oy
293 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Bana evlendikten sonra eskisi gibi davranmadılar işlerine yardımcı olmayınca soğuk yaptılar hep onlarla arama mesafe koyuyorum ama yinede bu fazla sürmüyor sizce napmalıyım

4 Cevaplar

0 oy
(7,545 puan) tarafından
Yani onlar anne baba. Her şeyden önce onların iyilikleri önemli değil mi canım?
(6 puan) tarafından
Evet ama beni sevdiklerine inanmıyorum annem doğumuma gelmedi içim kırgın
(7,545 puan) tarafından
Yok artık canım ya gelmedi diye sevmiyor mu oluyor yani
(6 puan) tarafından
Evet öyle düşünüyorum yanımda olmadı sonuçta yalnız bıraktı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ana baba sonucta canımm büyüktür bekler he de elinden geldiğinde yardım et yardım edemedigin zaman lafla olsun ufak bir hediye ile olsun gönüllerini al . İnsanız hepimiz bugün var yarın yokuz rabbim acılarını göstermesin uzun ömür versin inşallah anne baba olmak büyük fedakarlık emek vermek demek beklenti olması da normal 
(6 puan) tarafından
Onlar ne yaparsa yapsınlar kötülükleri de dokunsa yine de anne baba demelimiyiz sizce
tarafından
Ne kadar kötü de olsa dünyaya onlar sayesinde geldik iyi yada kötü büyüttüler. Anne mısın bilmiyorum ama annelik öyle bir şey ki gece ağlıyor uyanıyorsun altını değiştiriyor sun karnını doyuruyosun o kadar emek veriliyor hic bir evlat kolay yetişmiyor. Bende bazen kızarım mesafesi durucam derim ama hemen anneliğim aklıma gelir ilerde kızım büyüyünce bende annem gibi olabilirim derim
(6 puan) tarafından
Ewet anneyim senin gibi düşündüm ama sadece çocukken yanında değil herzaman olurum annem gibi olmam dedim ve yine düşüncem değişmedi
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Bizimkiler rahmetli ikisi de.10-14 yıl geçti, Az bi surat astığım zamanlara bile içim yanıyor halen. 
(6 puan) tarafından
Başınız saolsun
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ben tam tersi, eskisinden çok sevmek istiyorum, kin tutabilen biri değilim ama eskiden yaşadıklarımla hep kızıyorum onlara
(6 puan) tarafından
Bende kızdığım için sevmek istemiyorum zaten bilmiyorum
(5,492 puan) tarafından
Bak biz de anneyiz, ne olursa olsun ne zorluklarla ne emeklerle büyütüyoruz yavrularımızı, onlar da seni öyle büyüttü. Bunu düşünerek kızma en azından
(6 puan) tarafından
Deniycem teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 766 göst.
2 Ağustos 2021 Aile kategorisinde 1prensesin.annesi (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 795 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 242819 (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 207 göst.
3 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 885 göst.
27 Temmuz 2021 Aile kategorisinde S.m.h (92 puan) tarafından soruldu

374,573 soru

11,203,199 cevap

34,502 kullanıcı