0 oy
260 göst.
Diğer kategorisinde (510 puan) tarafından
Günaydın kızlar ben 6 aylık gebeyim üçüncüye hamileyim ve aşırı bir kasinmam var vajinamda hamile kalmadan öncede bir kez yaşadım doktora gittim iyi oldum hamile kaldım bir iki kez oldu başka olmadı ama ramazanın başından beri kasintim var 6 kez doktora gittim farklı doktora gittim ilaç herşey denedim olmadı ağlıyorum düşünün yatma yok ellim hep oraya gidiyor öyle kaşıntı deyil icim gidiyor dün tahlil filan verdim temiz çıktı ilaç verdi oda kesmedi ne içindir yaşıyan oldu mu afedersiniz hani yeşil damarlar oluyor ya bebeğinin vajinama o olmuş ondanmidir adını unutum her iki kizimda yaşamadım bunu bu erkek mi diye mi kime sorduysam erkek diye lütfen yasiyan bana cvp versin kafayı yerim bu kasintidan  

8 Cevaplar

0 oy
(97 puan) tarafından
Erkek yada kız ile alakası yok benim kızımda oldu kaşıntı dalin şampuan ile her lavoba ihtiyacınıza sonra ılık su ile yıkayın durulayın krem yazar saglık ocagı şu an aklıma gelmedi kulladıgım krem geçmiş olsun 
(510 puan) tarafından
Bende 3 gündür dalinle yikiyordum hafifledi sanki ama hep mi kullanacam yani biliyorsun hamiler günde kaç defa tuvalete gidiyor
tarafından
Yanlış öneri veriyorsunuz.

Dalin ve benzeri şampuanlar vajinanin ph sini bozar
(97 puan) tarafından
Ya doktor önerdi de yaptım neyi yanlış temizligin sabun kullanamaz azdırır kaşıntıyı ph bozar diyosunuzda geçene kadar kullanacak her zaman degil ki krrmle güzel temizlik le bir kaç güne geçer
(510 puan) tarafından
Valah cnm 4 gündür yikiyorum dalinle günde bir kac defa rahatlatıyor başka bir sey elimden gelmiyor ne ilaç ne başka bir sey doğuma kadar geçmese bir sey yaparım artik
(97 puan) tarafından
Valla benim geçmişti tatlım kaşıntı mantar belirtisi zaten herkeste aynı olmayabilir şifalar diliyorum
-Reklam-
0 oy
(385 puan) tarafından
Sirke ve suyu karıştırıp öyle taharetlenseniz her tuvaletten sonra rahatlarsın inşallah 
(510 puan) tarafından
Onu gördüm bebeğe bir sey olur diye yapmadım acikcasi
(385 puan) tarafından
Dışından uyguluyoruz canım içine birşey girmiyor ki araştır istersen netten ben öyle rahatlamıştım hamileyken olmuştu bana da yine de sen bilirsin araştırmadan yapma o zaman canım
(1,370 puan) tarafından
Hangi sirke olduğu fark eder ki acaba elma veya üzüm
(510 puan) tarafından
İnternete elma sirkesi iyi diyorlardı ama bilmiyorum korktum kulanmaya
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Varis mi cikti canim
(510 puan) tarafından
Evet çıkmış dedim ondan mi kaynaklı tahlilerde temiz çıktı cuncu
(4,040 puan) tarafından
Ben kiz bebege hamileydim bende de ciktti cinsiyetle ilgisi yok, baskiyla alakali, ama bende kasinti olmadi, gecmis olmus,allah sifa versin zor
(510 puan) tarafından
Sağol bendede hiç olmadı bunda oldu maf oldum
0 oy
tarafından
Canim erkekle alakalimi bilmiyorum ama benim de oglum oldu inanilmaz kasintim akintim vardi asiri derecede kasintidan geceleri yatamiyordum fitil fabtbyotik hersey kullandik gecmedi sezeryan dogum yaptim ama suan bisey kalmadi cok sukur ne akinti ne kaşinti insallah seninde gecer cok kotu oluyor ya Allah yardimcin olsun dalin kullandim brn bi sure bi tık iyi geldi ama tabi geçmedi tamamen
(510 puan) tarafından
Aynen doğumda geçer diyor normal doğum benim kökten geçer diye düşünüyorum dalinle hafifliyor gerçekten de ama geçmiyor
0 oy
(3,501 puan) tarafından
Hamilelikte bende yaşadım ama cinsiyetle alakası yok çünkü benim kızım oldu kasintim olduğu zaman pamukla sirke suruyodum kasintiyi hemen kesiyodu ben öyle rahat uyuyodum deneyebilirsin sende 
(510 puan) tarafından
Hangi sirke elma sirkesi diye biliyorum
(3,501 puan) tarafından
Aynen canım elma sirkesi ama evde elma yoksa üzüm sirkesi kullandığım da oldu benim
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Ben doğum yptm bende de var ölecem reslen birazdan sağlıkocağına gidecem
(510 puan) tarafından
Doğumdan sonra geçiyor diye biliyorum gecmedimi
(1,424 puan) tarafından
Tekrar başladı gittim sağlık ocağına bir halt yapmadılar kadın doğuma gidecem
0 oy
(2,120 puan) tarafından
Enfeksiyondan oluyordur canım çok kötü bir sey kolaylıklar diliyorum
(510 puan) tarafından
Sorma ya maf oldum
0 oy
(3,595 puan) tarafından
Her lavabo ya gittiğinde sirke ve suyla yikan iyi geliyo 
(510 puan) tarafından
Deniyecem bunu

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 177 göst.
15 Haziran 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 422 göst.
0 oy
11 cevap 193 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ozgegzem (503 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 140 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Po htc (248 puan) tarafından soruldu

374,707 soru

11,208,298 cevap

34,514 kullanıcı

...