0 oy
2,176 göst.
Aile kategorisinde (73 puan) tarafından

Gelinler sizin ve kayinvalidenizin yaşı kac  burda surekli okuyorum kimse anlasamiyor benimki genç kaynana acaba o yüzden mi çok iyi anlaşıyoruz :)

Bizde ben 24 kayinvalidem 47

55 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Anlaşmak veya anlaşamamak biraz yapı meselesi canım önemli olan sevgi ve anlayış. Ben kayınvalidemle ilk tanıştığımda 43 yaşındaydı bende 20 yaşımdaydım şimdi o 47 ben 24 yaşlarındayız. 4 yıldır birbirimizi hiç kırmadık Allaha şükürler olsun. Ömür boyu da inşallah böyle devam eder. Allah sıkıntısı olanlara yardim etsin. 

(73 puan) tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-
+3 oy
(242 puan) tarafından

Ben 23 kaynanam 42 yaşında:) kanka gibiyiz iyi anlasiyoruz çünkü tıpatıp aynıyız gelin kaynana topragina ceker kismi bizim icin galiba D ikimizde biraz tembel uykucu yemeyi cok seven insalariz birde en sevdigim ozelligimiz bir birimize laf sokariz ama sakayla karisik o yuzden ne o ciddiye alir nede ben ama hissettiklerimizi hic icimizde tutmayiz cok şükür kendi annemden daha cok düşünür beni . Kendide tembel ama ben hamileyken hep evimi o temizlerdi yemek yapar giderdi allah bin kere razi olsun . Gozumde bisey kalmasin hemen gider alir getirir kendi ogluna hic bisey almaz canim kaynanam :D tek sorunu samimiyete dayanarak herseye cok karışır evime aldigim ekmekten tutta maasimizin nolduguna kadar biraz sinir bozucu ama rabbim baska dert vermesin 

+3 oy
tarafından

Ben 19 kaynanam 43 :) bizde iyi anlasiriz masallahh daglara taslara

+3 oy
(47 puan) tarafından

Ben 19. kaynanam 73 .ama gelip gorunki 45 gibi duruyor. Insanların ömrünü yemekten genc kalmışlar

+3 oy
(765 puan) tarafından

Ya benim Kayinvalidem melek. Hatta ona annem derim. Ogluda oyle ;) sag olsun bi dedigim iki olmuyor. Kayinvalidemin 3 oglu var hic kizi yok. Cok seviyor kizlari. O yuzden el ustunde tutuyor :) bayramda genelde orda oluyoruz tanimayanlar kizin mi diyor. Evet kizim diyor yaa anlatamam melek melek :) keza kayinbabamda oyle. Benim anne tarafim genelde bag bahce isleri ile ugrasitigi icin annem cok yemek tarifi bilmez. Bunu kendiside soyler. Bende tek kiz oldugum icin bekarken elimi sicak sudan soguk suya sokmadim. Simdide oyle. Kayinvalidem bi yemek yapiyor. 40 yillik asci gibi masallaaah. Simdi benimde hamile oldugumu ogrenince deliye dondu. Hergun ariyordu artik her dakika ariyor :D

Bu arada benim yasim 24 Kayinvalidemin yasi 49

(73 puan) tarafından
Maşallah canım sende bendensin benimkide melek :)
+2 oy
(158 puan) tarafından

Ben 21 kaynanam 50 bizde genellikle iyi anlaşıyoruz ama konu oğlunu gömmeye gelince kaynanalik yapıyor :)))

(73 puan) tarafından
Bizde de ben beraber oturalım diyorum o istemiyor :))
(158 puan) tarafından
Aman aman hele çocuk olduktan sonra hiç isteme derim ben sana seneye kendi evimize cikicaz gün sayıyorum resmen ben
(73 puan) tarafından
Hadi bakalım inşallah çıkarsın aranız bozulmadan :)
(158 puan) tarafından
Inşallah canım :)
(208 puan) tarafından
Oğlunu cekistirdigim zaman oğlumun şeyini karıştırma der :)
+2 oy
tarafından

Ben 22 kayinvalidem 47 bizde cok iyi anlasiyoruz sukur

(73 puan) tarafından
Allah'ım bozmasın o kadar çok anlaşamayan varki anlasabilenleri görünce mutlu oluyorum
tarafından
Al benden de o kadar ama herkes baskasinin mutluluguyla mutlu olmayi beceremiyo hatta bi soryya cevap atip kayinvalidemin ilgisinden iyi anlasmamizdan bahsetmistim orda birisi canimi cok skmışti benim kaynanan sana iyi davraniyor isini yapiyor diye iyisin gibi geldi bana benimki benden hizmet bekliyo boyle olsa sevmezdin falan yazmisti bende hersey karsilikli keyfinden  yapmiyo ben sayip sevmisim sozunu dinlemisim ki oda bana zor zamanda destek oluyo ben ona iyi olmasam oda benim isime kadar yapmazdi demistim  ...
(73 puan) tarafından
Bende soruyu yazarken çekinerek yazdım acaba anlasamaynlar yanlış anlar mı diye.. bizde iş yapmanın lafı hiç olmaz benden su isterken bile mahcup olarak istiyo yeri geldiğinde de önüme yemek bile koyuyor sagolsun..
tarafından
Benimkide oyle allah razi olsun
tarafından
Ee esin ne diyo gece yarisina kadar orda olmana ? Ben genelde esimle gidiyorum hamilelikten beri tek cikmiyorum benden ince esim der bi iki saate kalkar geliriz sizde aile oldunuz ayri bi ev oldunuz sonucta
(73 puan) tarafından
Canım senin adına üzüldüm okumuştum senin yazını boşver sen kendini yorma bebegini düşün herşeyden önce. İnşallah seninkide düzelir
tarafından
Bence de sukredip opup basinizda tasiyin derim ben de anlasanlari gorunce bak cok guzel ornekler de var sukur diyip seviniyorum. Allah herkese versin.
(73 puan) tarafından
En azından eşinden memnunsun ne güzel Allah bozmasın benimde eşim biraz sıkıntılı.. kimsenin hayatı dört dörtlük degil
(73 puan) tarafından
Desene gelini hizmetçi görenlerden senin kaynanan
+2 oy
(32 puan) tarafından

Ben 21 kaynvadem 66 yasinda 

(73 puan) tarafından
Anlasabiliyor musunuz peki
(32 puan) tarafından
Hayir bide halam kaynanam
(73 puan) tarafından
Aaaa çok şaşırdım
(32 puan) tarafından
Evet malesef fazla anlasamioruz.
+2 oy
(452 puan) tarafından

Ben 22 kaynanam 49. Bence yaşla değil kişilikle alakalı cnm

(73 puan) tarafından
Anlasamiyorsunuz galiba
(452 puan) tarafından
Pek sayılmaz cnm, çünkü sürekli onun dediği olsun, onun dediğini yapalım ister. Vede sadece onun inandığı şey doğru bizimki yanlış. Mesela biliyorsundur cnm bebeklerin emme refleksi çok güçlü karınları tok olsada sürekli emmek isterler, oğlumun karnını doyuruyorm ardından oğlum ellerini emiyor kaynanam aç bu daha diyor anne emme refleksi tok olsda emmek istiyor diyorum hyır aç diyor, yani o herşeyi çok biliyor ama bn aptalım.
(73 puan) tarafından
Anladım canım umarım düzelir ne diyim :( Allah kolaylık versin
+2 oy
(137 puan) tarafından

Ben 23 kaynanam 50 biz gayet iyi anlasiyorz ama yasla degil kisilik karakyer meselesi bu bence 

(73 puan) tarafından
Maşallah Allah bozmasın
+2 oy
(137 puan) tarafından

Ben 27 kaynanam 61 lokum gibi Allah herkese böyle kaynana versin inşallah çok iyi bı insan

(73 puan) tarafından
Amin canım Allah bozmasın :)
(137 puan) tarafından
Amin cnm kaynanası fesat olanlarada Allah bol sabır versin hiç kolay degildir
+2 oy
(5 puan) tarafından

Ben 19 kayinvalidem 39.. çok iyi anlaşıyorduk ama yurt  dışına  cikti  1 ay oldu

+2 oy
tarafından

kayinvalidem 43 ben 19 yasindayim hicte tartismadim :)

+2 oy
tarafından

Ben 32 annem 66 yaşında çok şükür hiç sorunumuz yok bir de bizim ikinci evliliklerimiz eşim tarih öğretmeni çok konuskandir annem der ki çocuk içine kapanmıştı şimdi hiç susmuyor mutlu olmamızdan başka bir şey istemez önceki evliliğimden bir oğlum var eşimin çocuğu yoktu oğlumu torunum diye tanıştırıyor aradığınızda önce onu sorar şimdi bir de bebek geliyor bazen sarılıp ağlıyor öpüyor falan beni sen benim oğlumun mutluluğu oldun ona evlat verdin sen benim kıymetlimsin der.azcik da deli kafa dengi bir tanedir o :)) eşimle azıcık surtussek hemen ona saldırır ben 40 yaşına kadar çektim azcık da sen çek der şaka yollu :) melek gibi de evlat yetiştirmiş daha ne yapsın 

(73 puan) tarafından
Maşallah canım Allah bozmasın :)
tarafından
Amin canım allah herkese huzur versin
+2 oy
(27 puan) tarafından

21 yaşındayım kaynanam 40

+2 oy
(278 puan) tarafından

Ben 25 kaynanam 65 daaha yeni evliyim ben diger kaynanalr gibi evine gelip karismam filan der ama altaan altaan karisir siz sormayin ben anlatmiyim 

+1 oy
(107 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben 23 gircemm kaynanam 51 yaşında  kaynanam in istediğini yaparsam bnde iyisi yok ama   istediğini yapsamasam   kavaltiya felen cagirdi da hastaysam gidemiyorsam Bnden kötüsü yok

(73 puan) tarafından
bak seni seviyoki kahvaltıya gidemeyince kiziyo böyle düşün :)
(107 puan) tarafından
Seviyor ama üzerimde baskı kurmak istiyor 3 aylik kızım var  çocuk ya uyuyo oluyor yada yeni duş yapmış oluyor       onu.geçti benim dogumdn beri midem çok ağrıyor   bazen bi yere çıkasım gelmiyor merdiven dik çocukla boyna yukarı in çık yapamıyorum  kaynamış dediğini yapmasam gezmeye gidersem onlardan izin almasam kıyamet kopuyor  üstümde  söz hakkı olsun istiyor
+1 oy
(29 puan) tarafından

Ben 19 kayınnam 40:)) hıccccccccc anlasamayız :D

(73 puan) tarafından
Ne diyim mutluluklar :)
(29 puan) tarafından
Gayınmla mutlu olmayızzz bızzz :D
(22 puan) tarafından
Kac yasinda evlendin acaba
(73 puan) tarafından
Niye bu kadar netsin kız ne yaptı sana :)
(29 puan) tarafından
17   yasımda ewlndım bıraz kayınamın aklında sorun oldugu ıcın anlasamyoruz bı ınsan hergun mu kavga eder bız edıyoruz :D
+1 oy
tarafından

Ben 19 kaynanam 46 hiç anlasamiyotuz başta soğudm bi kere

(73 puan) tarafından
Neden ? Ozel değilse tabi
tarafından
Oğluyla beni kaç defa ayırmaya çalıştı yucami yikmaya capisti o zamanlar hamile deilim tabi inşallah olmazda oğlum seni bırakır falan die hep beddua etti allahtan kocam beni seviyor da anasını dinlemiyor 4 aylık hamileyim o zaman yine ayırmaya çalıştı babam geliyordu beni almaya eşim engel oldu benim karimla hiç bir sikintm yok annem yapmış bir dengesizlik kusura bakma baba dedi öyle kapandı olay şimdi de hafta da 1 defa gidip geliyorum muhattap bile olmuyorm çok canımı yaktı daha neler neler var yani bunlarda da sınırlı deil.o yüzden bnden ne kadar uzak o kadar iyi yuvani yikmaya çalışAn bi kaynanayla nasıl iyi olabilirm
(73 puan) tarafından
Haklisin. Canım ne diyim Allah ıslah etsin
tarafından
Amin canım aminnnnn
+1 oy
(31 puan) tarafından

ben 22 kaynanam 48 anlasamiyoruz

(73 puan) tarafından
İnşallah düzelir aranız ve anlasirsiniz :)
(31 puan) tarafından
insallah canım sagol

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 343 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde Yuska (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 490 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde Ayseaslan (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 628 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde boncuğum♥️‍‍♥️ (1,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 513 göst.
26 Mart 2021 Aile kategorisinde Selimbebek (941 puan) tarafından soruldu

374,589 soru

11,203,652 cevap

34,506 kullanıcı

...