0 oy
1,170 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Bir soru da ben sorayım. Biraz ağır imtihan sorusu olacak. 
Evlisiniz. Severek kacarak veya görücü usulü fark etmez
Çocuklu veya çocuksuz olun...
Evlendiginiz Adamın  evlilik yapmış ve 1 çocuğu olduğunu ogrendiniz. 
Ne yapardınız
A: Bosanirdim
B: Bilmiyorum
C: KABULLENİRDİM
   VE DAHA Bİ COK YORUM .....

29 Cevaplar

+1 oy
(661 puan) tarafından

Bana esim boyle bir saka yapmsti nisanlanmak uzereyken  neye ugradgmi sasrmistim valla bide ailemnde haberi yok demisti 

(446 puan) tarafından
:))) ahahahaha yazık yaaa. Bana da çok yapardı  ben şuan bişi olsun hemen onu başına kakarim. Kesin var dmi beni saf sandiydin herhalde diyeee =D kendini gömüyon şuan harbi safsin der.
(6,136 puan) tarafından
Iyi affetmisin şakası bile zor Allah korusun benim eşimin ben 2. Evliliyim raporlarını görmesem evlenmezdim buna rağmen abisi de boşanmış kızı varmış çok şüphe etmiştim acaba benimkinin mi diye
(661 puan) tarafından
Arada  hala yapar  ama cok sukur herseyini bliyorm , guveniyorm da , rabbm kmsenn basina vermesin cok zor bir durum insan napcgni bilemiyo duydugu anda sakasi bile cok kotu gercekten belli bir zaman gecmis okadar yol katetmisin boyle birseyi ogrenmekk rabbim korusun
(6,136 puan) tarafından
Aynen bazen elinden tlf düşmez iğnelerim sevgiline git diye ağlayacak duruma gelir günahımı aliyorsun diye çok şükür rabbim nefsine nefsimize uydurmasın bizi dunyada da ahiretinde de birbirimize sadık eylesin inşallah amin
(661 puan) tarafından
Aminnn aminnn cnm insallahh saolsn  arkadaslarýla ble ckmaz arada bn zorla gonderirim ,
-Reklam-
+1 oy
(2,849 puan) tarafından

İş işten geçmiş boşanmam bi kere çocuğunu kabullenirdim babasından bi çocuğu ayırmak istemem 

(446 puan) tarafından
Himmm... Mantıklı aslında kimi kabullenmez ama. :)
(2,849 puan) tarafından
Kabullenmeyip napcan sen evlisin senin çocuğun da var ama başka birinden bi çocuk daha var ve baba hasreti çekmiş bi çocuk ayirmazdim hatta bakardım bile nie bakmiyim ki büyüklerin cezasını küçücük çocuğa kesmem
(446 puan) tarafından
gerçekten imrendim. Çok olgunluk gerektiren bı durum.  
Ben hep bu soruyu sorarım kendime. Ama herhalde ben kabullenmezdim. Eşime aşırı duskunum kiskancim . Kafayı yerdim herhalde
(2,849 puan) tarafından
Böle bi durumda insan kendi düşüncelerini duygularını kenara atmalı bence herşeyi geçtim tam tersi de olabilir
+1 oy
(2,064 puan) tarafından

Benim eşimin 2. Evliliği 1tane kızı var ama evlenmeden önce biliyordum :)

(446 puan) tarafından
Misal bilmesen evlendigini çocuğu olduğunu. Sonradan öğrendin napardin ???
(2,064 puan) tarafından
Sonradan duysam kabullenmem zaman alırdı herhalde ama yinede seviyorsam kabul ederdim çocuğun suçu yok sonucta :)
(446 puan) tarafından
Olgunluk isteyen bı durum.... Helal olsun
+1 oy
(881 puan) tarafından

Sonradan duymak çok ağır gelir insana. Kimse kabullenemez bu durumu bence. Ben dahil kabullenemezdim.

(446 puan) tarafından
Ben aşırı duskunumdur eşime. Bende kabullenmem gibi geliyor. Paylaşmak istemem herhalde.
Erkek duysa karısının bir çocuğu olduğunu eyvah :))
(881 puan) tarafından
Bende aynıyım canım :) Erkekler bu konularda daha sert direk boşarlar bence :))
+1 oy
(590 puan) tarafından

Benden önce olmus durum tabi kabullenmem uzun surerdi kırılır uzulurdum ilki ben olmadlğım icin bana söylemedigi icin. Ama yinede ben napayım seviyorum kabul ederdim cocugun ama asla kabullenmemm

(590 puan) tarafından
Balık ya senin canm?
(446 puan) tarafından
Yay bende. :))
(590 puan) tarafından
Guzel canm  benim kıskancmısın sende yani esini bıkdıraxak kadar
(446 puan) tarafından
Wallahi yaka silkiyor. Kıskançlık.yzunden.
Sevdiği kuştan kıskanıyorum .
Annesigilden yigenlerinden filan :)))) hemen kedi gibi araya sokuluyorum beni de sev çabuk diye :))))
(590 puan) tarafından
Ahaha aynen ya ablasının cocugun sevse  beni yooo  diyom hemen hadi tamam seni de senide diyoo》》
+1 oy
(2,172 puan) tarafından

Eşimden hiç beklemedigim icin rahat bi cevap vercem heralde ama kabullenirdim olan olmuş artık yapacak bisey yok :) 

(446 puan) tarafından
Çok olgunluk isteyen bı durummm. Ben parçalar ikiye böler ayrilirdim herhalde

Siddeti kınıyorum o ayrı :))))
(2,172 puan) tarafından
Aşk kırmızı diye bi film vardı nurgül yeşilcayın onu mu izledin izlemediysen tavsiye ederim aşk filmlerini seviyosan ben bayılıyooruumm o filme :)
(446 puan) tarafından
Mutlaka izliycemmmm
+1 oy
(385 puan) tarafından

Netice de geçmiş de kalmış ve benimle alakası olmayan bir zaman diliminde yaşanmış mantıklı olarak düşünürsek de cocugun bir günahı yok netice de eşimin bir parcası ne olacağımız belli değil kabullenirdim. Ve asla eşime bu yüzden kırılmazdım bazı şeylerin zamanı gelince söylenmesini daha doğru buluyorum geçmişiyle yaşayan biri değilim sadece aynı olaya bir daha maruz kalırsam ders çıkaran biriyim. Takılmayın geçmişe mutlu musunuz eşiniz sizin hayatınızda mı ona bakın.. 

(446 puan) tarafından
Bazilari olur eşini paylaşmak bolusmek istemez yaa. Bende onlardanim
Ama tabiki eşimin böyle bir durumu yok. Olduğunu da sanmam ama buna rağmen nedense ben kabullenmezdim diyorum
(385 puan) tarafından
Sonucta geçmişinde canım benim o zaman dilimi içerisinde sen yoktun suan sonsuz olarak hayatında sen varsın ve karşıdaki savunmasız bir çocuk yeri geliyor sokak da kımsesiz çocuklara bile içimiz ısınarak imkan olsa da baksak diye düşünüyoruz. Kıskançlık hepimizde var ama geçmişi kıskanmam aynı sey bizimde başımıza gelebilirdi
+1 oy
tarafından

kız bu nasl soru senin hormonlar coşmuş dusunmek istemiyorm benden önce ailesi mahveder eşimi:)))

(446 puan) tarafından
Hormonlar degilde uykusuzluk diyelim :))))) 5 aylık oğluşum var. Saolsun kendi uyur ben uyumaya niyetlenince hemen kalkar.
tarafından
canım o annelerin ortak problemi emin ol heosi aynı sözlesmis gibiler:))
+1 oy
tarafından

ne yapacagimi bilmiorum ya kafayi yerdim heralde 

(446 puan) tarafından
O anki duruma bağlı diyosun....
tarafından
ama cok seviorum vazgecemem.ya.:))
(446 puan) tarafından
Aşk kazandı :))))))
+1 oy
(148 puan) tarafından

Ben kabullenmezdim . Cok dokunurdu bu durum bana

(446 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum..... Erkek olsa boşar karısını
(148 puan) tarafından
Evet dogru soyluyorsun valla
+1 oy
(70 puan) tarafından

O an kı psıkolıjıme baglı ne ypacagımı :-D

(446 puan) tarafından
Himmm benimle ilgiliyse mutlu Edip hoşnut tutuyorsa kabul ederim diyosun.....
(70 puan) tarafından
Aynen oylee :-D
+1 oy
(2,866 puan) tarafından

Yalan söyleyip kandırdığı için sanırım kabullenmezdim.. Basit bi yalan da değil üstelik. Önceden bilmem gereken bilgi. Önceden söylese hiç sorun etmezdim tabi ki hayat u kimse bilmez başına neler geleceğini kimse boşanmak için de evlenmez ama sonradan öğrenmek beni çok kırar ve güvenimi sarsar.. Hadi sana güle güle o zaman yani 

(446 puan) tarafından
Himm.affetmem diyenlerdensin :)
(2,866 puan) tarafından
Affedemem :D böyle bişeyi bizler yapsak bizi vururlar ama :D
(446 puan) tarafından
Heh. Bide erkek gözüyle bakarsın olaya. Onlar etmez üstüne birde vurur :)))
(2,866 puan) tarafından
Onlara göre namus bundan ibaret çünkü :D kadınlar yine daha ılımlı daha mantık çerçevesindende erkekler direk sonuca odaklı
+1 oy
tarafından

Kabullenir birbirmizi tanır severdik anne olduğum için bir kenara atmaya içim asla el vermez 

(446 puan) tarafından
Himmm... Sicakkanlisin bellikii
tarafından
Herkese karşı fakat birtek eşimin annesine karşı kendimi tanıyamıyorum maalesef
(446 puan) tarafından
Kaynanadan cekenlerdenmisin.....
En azından kendini tutamiyon iyi güzel.
Bazıları hiç bişi diyemiyor...
+1 oy
(707 puan) tarafından

Ben kabul etmezdim.sonuxta tamam benimle evli olabilir ama ortada ufak beyaz yalan yok.basbayagi kandırılmış olduğum için bunu sindiremezdim.arkadaslar yazmışlar çocuğun sucu yok kabul edersin diye tabi ki çocuğun sucu yok ama suçlu olan eşim oluyor yalan ve kandırmaca üzerine kurulu bir evlilik olurdu ve asla kabul etmezdim.

(446 puan) tarafından
Bende senin dediğini dikkat ettim herkes çocuk masum. Vs yazmış.
Odak nokta senin dediğin gibi EŞ. çocuk değil :)
+1 oy
tarafından

Eşimi seviyorsam oda beni seviyorsa kabullenirim hayat bu başımıza ne geleceği belli değil. Ama suda varki neden saklasin sorun orda olur geçerli bir sebebse anlarim

(446 puan) tarafından
:)) bir eşine aşık bayan dahaaaaaaa
+1 oy
(454 puan) tarafından

Bu saatden sonra bir onemi kalmazdi zaten..ama ben yeni nisanlandigimda .. yalnis anlayip esimin nisan kaytardigini oyrendim ..meyer abisi kaytarmis nisani..bende icinde ailem razi olmadi ..hemen geriliyelim dedi telefon etdik .aaa hayir yalnis anlamissiniz abisi nisan kaytardi dediler .baristil:),ama ben artik 6 senelik evliyim bu saatden sonra oyrensemde birsey deyisdirmez ..esas esim beni seviyor:)

(446 puan) tarafından
Aynen :))) 2 kere okudum
Başta bilsen demkk çocuklu olduğunu kesinlikle kabul etmiycekmişsiniz.
(454 puan) tarafından
:)Gurcistanliyim canim ama Azeriyim ..karisik biraz:)
(454 puan) tarafından
Ben zaten gorucu usulu sevmeden evlendim nisan atdiginida duyunca baya sevinmisdim :) ama severek nisanlansaydim orasini bilmiyorum napardim:)
(446 puan) tarafından
Azerileri çok seviyorum yaa çok tatlı konuşuyorlar.
Bı değişik geliyor kulağa çok hoş geliyor :))
Bir kız çocuğu gördüm Azeri. Konustukca için eriyodu
(454 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim bizde sizleri cok seviyoruz :)
+1 oy
tarafından

Asla dönüp suratına bakmazdim bak sinirlendim şimdi 

(446 puan) tarafından
sevgide biyere kadar diyosun yani :)))
tarafından
Tabi ki canm noluyoruz yani
+1 oy
(1,219 puan) tarafından

Cnm şuan öyle bir soru sordun ki kafamda soru işaretleri oluştu bunu evlenirken bilseydim tamam kabullenirdim ama iş evlendikten sonra öğrenmek olunca isler değişiyor birdaha nasıl güvene bilirim ki güven gidiyor bu durumda ve evlilik allak bullak olabilir o an ne olur bilmiyorum 

(446 puan) tarafından
Yalanı kaldiramiyanlardasin.
O an olsa peki !!!! Seni sevip sayiyosa bir Dedigin iki olmuyorsa ilgiliyse sana karşı kabullenme durumun olurmuydu
(1,219 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm dusunurdum galba onan sinirle karar vermezdim tabikide kimse yalani kaldiramaz ama neden ayrıldı oda var şimdi sebebi neydi tabiki yalan söylediği için ilk patlardım bağırır çağırırdı bi kaç gün düşünürdüm nedenini sorardım sonra etrafa sorardım neden ayrıldığını ona göre karar verirdim anlaşmamıştır boşanmıştır onu kabul ederim ama başka bir kadını bırakmış sebebi şiddet se bunu asla kabul etmem başka birine yaptığını banada yapabilir
+1 oy
tarafından

bosardim % 100 evlendik bide cocuk yaptik atti daha onceden evlenip cocugu oldugunu ogrendim kabullenemem dogrusu

(446 puan) tarafından
Kabullenmem diyosun ....
Ya çok seviyorsan... Sevgin bu yalanın önüne geçmezmi
tarafından
Ama o neden yalan soyluyo basindan anlatmiyo durumu
(446 puan) tarafından
Bilmem ki .  Belki de  Seni çok seviyo kaybetmek istemiyorr .
Seni çok sevdigimden kabul etmeyeceğini dusundum dese mesela.
Samimi bulurmuydun
tarafından
Bulmazdim sahsen :)) bende bosanmaya yer ariyorum sankii :D
(446 puan) tarafından
Sanki biraz fazla olmuş :))) o cümleye
Allah huzur versin :)))
tarafından
Haklisin canim rabbim kimsenin huzurunu bozmasin
+1 oy
(454 puan) tarafından

Tamam iyi hos dedik guldukde ama 1 sene oncesine kadar esimin baskasindanda olsa bir cocugu olmasini cok istetdim m.hatdavyalvarirdim Allaha .. esim azospermdi ..oyrendiyimde dunyam yikilmisdi .. dua ederdim hep benim cocugum olmasada esimin kimden olursa olsun cocogu olsun diye

(446 puan) tarafından
Senden çocuğu olmuyor muydu.
Niye başkasından olsun diye dua ettin ki :(
Şuan varmı çocuğun
(454 puan) tarafından
Hayir canim aksine esimin deyerleri cok dusuktu ..doktor hic bir zaman baba olmaya bilirsin dedi .. o yuzden ..ama simdi tup bebekle 33"haftalik hamileyim  cok sukur

İlgili bir soru bulunamadı

377,368 soru

11,292,925 cevap

34,711 kullanıcı

...