0 oy
148 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (748 puan) tarafından
Sezeryan sonrası dikişlerde ağrı sızı yok doğum yapalı da 8 ay oldu  ama sezeryan dikiş yeri böyle sert pıhtı şeklinde yanları düz ama orta kısım dediğim şekil nornal mi sizce 

Birde karnım gebe karnı gibi ne yapsam erir yada kalır mı 

6 Cevaplar

0 oy
(572 puan) tarafından

O karın vıcık vıcık duruyo malesef :'(

(1,363 puan) tarafından
Yaaa herkeste ayni degilki tamamen bunyeyle alakali. Kardesimde sezaryen ayni doktor ayni hastane. Kiz kupkuru gobek yok, sarkan birseyi yok. Benim hep vardi, ilalebet benimle kalacak gibi. Gerci yeni dogurdum 2.yi seneye bir yağ toplatma iş tamam :)
(572 puan) tarafından
Benim dikisin oldugu alt karinda yumusaklik var halbuki zayifim sertlesmiyo :/
(1,363 puan) tarafından
Kaslarinla, bedeninle alakali. Valla kizda hicbirsey yok. Hic dogurmamis gibi. Ama iste o cabuk kilo veriyorr. 20 gun diyet yapti 12 kilo verdi, ben ne yaparsam yapayim olmuyor. Genc kizligimizda da bu boyleydi oylede devam ediyor.
(572 puan) tarafından
Ben 58 kiloyla hamile kaldim95 kusurla doguma girdim 1 seneden az surede eski kilomq döndüm
(1,363 puan) tarafından
Hhooohh masallah. Iyi almis, iyi de vermissin.
-Reklam-
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Benim 4 ay oldu hala kenarlarda hissizlik var 
0 oy
tarafından
Mekik çekiyorum ama duruyor hala dikişlerinin de öyle olması normal canım
(2,769 puan) tarafından
Kaçıncı ayda başladınız
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Benim 3 ay olmadı daha ince hafif kabarık pembemsi çizgi şeklinde canım bide benim Bi tarafı üste doğru dikmişler orası karnımın altında kalıyor dikiş dümdüz değil o sinirimi bozuyor Bi tek karın kısmına gelecek olursak süt yapsın diye onu bunu yeyip duruyorum aldı başını gidiyor ne olacak sonum bilmem 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Bu hareketler basit ve karın kasının olusmasını sağlıyor canım. 

0 oy
(158 puan) tarafından
Canım 2 yıl olcak ikinci sezeryanım ama hala dokunduğumda hissizlik var zaman geçtikçe buruşuk cvık bişey oldu çatlaklarda cabası aslanda çok zayıfım doğumdan sonra bişey kalmadı ama tam o dikişin olduğu yer top gibi cıvık bi tuhaf duruyo aynada baktığımda orayı görmek istemiyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 159 göst.
23 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Naz07 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 261 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde kucuk_pasam (675 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 251 göst.
0 oy
44 cevap 531 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Minel (81 puan) tarafından soruldu

378,009 soru

11,314,315 cevap

34,754 kullanıcı

...