0 oy
154 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Kizlar bebeğim 6 aylık oldu akşam uyuması için ayağıma alıyorum sallıyorum önceden 10 dakikada uyuyan bebek  şimdi uykusu var uyuyamıyor tam 4 saattir onu uyutmaya çalışıyorum allah aşkına ne yapayım artık huysuzlanıyor uyuyamayinca eli sürekli kulagindaydi doktora götürdüm oda kulağında birşey yok dış olabilir dedi dis boylemj oluyor ya uykusu var baygın uyuyamıyor 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah kolaylık versin 
(119,071 puan) tarafından
sende oyle olcan
-Reklam-
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Uyku saatlerini düzene koy cnm. Akşama dogru pek uyutma. Dişten de olabilir
0 oy
tarafından
Çok alakasız ama bebekler sallanmaya alışmamali ......  Oy yavrum ya disidir belki başı agriyordur 
0 oy
tarafından
Biz de 6 ayligiz .Dis sorunumuz var ama uykulari cok sukur guzel.8 de yatiyor gece uykusuna .

Sallamayi biraktirmalisin ve uyku saatlerini duzene sokmalisin kuzu❤️
tarafından
Ne zaman 8 de uyumata duzene girdi sizinki
tarafından
4. Aya girdigimiz gibi sabah 7 aksam 8 kuzu .emzirerek uyutuyorum.Uyku rutini olusturdum.ikindi 4 ten sonra uyutmuyorum. 8 de hemen uyuyor
tarafından
4 de uyanik oldugunda mizmiz oluyormu huysuzlaniyor mu masallah  kuzuya
tarafından
İllâ ki oluyor kuzum ama ilgilenirsem ,kitap okursam sakinlesiyor ☺️
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Agri kesici ver mutlaka biyeri agriyordur9
0 oy
(119,071 puan) tarafından
allah yardimcin olsun
0 oy
(31 puan) tarafından
Bizde 5 buçuk aylığına Bizde de aynı sorun var bugün sabah 8 de uyandı gün için de toplasan 1 saat uyumadı 5 dk uyuyor geri kalkıyor bayılacak uykusuzluktan gözleri kızardı ne yapacağımı bilmiyorum iki gündür aynı şey tukendimmm
(29 puan) tarafından
Valla canm benimde 2 gün dur aynı anlamadım ki her gün aynı saatte uyuyan çocuk dün gece 1 de uyudu
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Aynı durumdayız bacım
(29 puan) tarafından
Ne zaman geçicek bu durum peki bende perişan oldum saatlerce uyutmaya çalış uyuyamasın
0 oy
tarafından
Bu aylarda cok normal ah ah sabah ezani okunurdu uyurdum o gunleri hic unutamam allah yardm etsn cnm biraz yor masaj yap 
0 oy
(554 puan) tarafından
Bence dis. Kizmda her diş dönemi eli kulağında ve geceleri asla uyumaz dişi patlatinca eski düzenine dönerdi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 66 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,178 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 153 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Masal2603 (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
14 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Esmosum (7,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 135 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Zeliş fatoş (520 puan) tarafından soruldu

378,011 soru

11,314,364 cevap

34,754 kullanıcı