0 oy
328 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merak ediyorum eşiyle sorunları olanlar kaç yıllık evli ve ilk evlendiğinden beri mı yoksa sonradan mı çıkıyor sorunlar 

15 Cevaplar

0 oy
(573 puan) tarafından
2 senelik evliyim ailesi dışında Bi sorunumuz yok o zorunda 1. Senede çıktı hamileyken onlar yüzünden çok ağladım Allah sorsun hepsinden 
tarafından
Ya hamileyken yada doğurduktan sonra başlıyor o aile sorunlari zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
düzenlendi
1 yıl 2 aylık evliyim evlendikten 1 ay sonra sorunlar başladı bu bir yıl içerisinde 10 defa şiddet görmüşümdür bu siralar bana pek yaklaşmıyor bulaşmıyor iyi davranıyor ama yine de güvenmiyorum birbirimizi severek evlenmiştik 6 yıl sevgiliydik evlendikten sonra huyu değişti
tarafından
Elleri kırılsın emi
tarafından
6 yıl içinde hiç fark etmedin mı gerçek kişiliğini illaki bir yerde fark etmişsindir ama görmezden gelmissindir diye düşünüyorum kimse kendini o kadar süre gizleyemez Allah yardımcın olsun
tarafından
Yada kendini çok iyi sakladı aynı evin içine girince anlıyorsun nasıl karakteri olduğunu
tarafından
Tabi haklısınız aynı evin içinde yaşamak başka
tarafından
Altı sene sevgiliydik ama aynı ilde degildik çok nadir buluştuk bir araya geldik belki de bu yüzden göremedim yan yana çok az vakit geçirdik ve o zaman iyiydi evlenirken bile ne istesem aldı yaptı evlendik çok başka bir adam oldu ben mesafemi koydum şimdi biraz düzeldi gibi çok yüzüne gülünce ağzıma sictiginii fark ettim
tarafından
Evimde bakara suresi açıyorum fark ettim evin huzuru kendine geldi huzuru olmayan kim varsa denesin derim.
tarafından
Evet bakara suresi şifadır her zaman bende derim
0 oy
tarafından

5 yillik evliyz bu yaz 6 dolacak

Sıkıntımz yk ama konuyu ailesi annesiyle ilgili açsam sinirlnyo istemyo

Ondan ben de bişy soyleyeck olsam direk kaynanamn yuzune soylerm ki uzağz yilda 1-2 defa gorym

tarafından
Oh en güzeli
0 oy
tarafından
İlk evlendim 2 ay sonra sorunlar başladı her zaman güldüm geçtim bunda da vardır bir hayır dedim bizim sorunlar etrafdan kendi huzurumuzu bozmamak için evime yansıtmadık 5 yıl oldu hamd olsun daha yüksek sesle kavga etmedik 
tarafından
Allah huzurunuzu bozmasın
tarafından
Aminnn aminn herkesin huzuru mutluluğu daim olsun
0 oy
tarafından
Çocuk doğduktan sonra başladı belkide hep vardı ama ben ozaman farkettim 2 yıl olmadan boşanma davası açtım bu kadar kısa evlilik yaşayacağımı bilmezdim 
tarafından
Bunda da vardır bir hayır inşallah mutlu olacağın iyi bir hayat arkadaşı bulursun :)
tarafından
Bende öyle diyorum Allah imtihan ediyor yıllarca dua ettim hayırlı eşim olsun çocuğum olsun diye ne hacetler yaptım 30 umda evlendim 31 mde anne oldum 32 olacağım adamı boşuyorum tabi çekişmeli olacağından ne kadar sürer bilmiyorum .. başka adam istemem artık şekerim :-D ben boyumun ölçüsünü aldım Allah çok istedin al sana dedi
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Çok şükür ne ailesi ile ne ailemle ne kendisi ile sorunum var .. tabiki her evlilikte ufak tefek şeyler olur sadece o kadar Allah'a şükür büyük bir sorunumuz yok 
tarafından
Allah ağzımızın tadını bozmasın
0 oy
(7,639 puan) tarafından
4 senelik evliyim ilk 2 sene çok sorunluydu 2 senedir de sorunsuz gidiyor
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Ben 4 senelik evliyim nisanliyken başladı geçen yıl tak dedi baba evine gittim bj hafta kadar küs durdum aileler girdi işin içine öyle düzeldi aramız ondan sonra da sıkıntımız olmadı şimdi de bebis telaşından birbirimizi unuttuk
0 oy
(4,048 puan) tarafından
8 sene olacak ilk zamanlar annesı arkamdan fişnekledıgı ıcın 1 2 yılımı mahvetti hep agladım ondan sonra esım bana daha duskun oldu haklı oldugumu gordu aramız ıyıce duzeldı sımdı cok daha ıyı elhamdülillah.. İlk seneler insan birbirinin huyunu suyunu bilmediğı ıcınde cok sorun oluyor 
0 oy
(633 puan) tarafından
Benm 7 senem dolacak  cnm  eşimle ufak tefek tartsmalrim  oluyor  okadar oda her evlilikte oluyor 18 yaşında görücü usulü evlendim ailesiyle hiç bi sorunum yok çok sukur
0 oy
tarafından
2senelik evliyim ailesi sorun sadece tek kavga da onlar çıkarıyor onun dışında iyiz 
0 oy
(846 puan) tarafından
Buhyaz iki yıl olacak evleneli bir buçuk yıl hiç sorun yaşamadık herşey çok güzeldi hem eşim hem ailesi.

İki aylık bebeğim var bebek doğduktan sonra değişti herşey. Hala daha tartismalarimiz sürüyor eşimin ailesi yüzünden 
tarafından
Asla ödün verme alisacaklar senin bebeğin sen bir annesin kimsenin sana bebeğine karışmasına izin verme ben öyle yapıyorum
0 oy
(91 puan) tarafından
Evlndgmzden beri vardı ama bu sene rahatz çok şükür aynı evdeydik ilk zaman kacark evlnmstk ben turktm onlar kurt çok yabnclk çektim çok farklılrdi irkla alkali dglde aile olrk çok soğuklar aile yüzünden çok kavga ettk şimdi evmz ayrı rhtz gebeyim de ama dipdibeyiz konusmynca rahtm gebe kaldktan sonra knsmya bsldm baktm hala insan değiller değişen bişe yok keşke uzak olsaydık 
tarafından
Yine mesafeni koyarsın karışamazlar
(91 puan) tarafından
Mesafeliyiz ztn cnm inanki anlatılmaz ztn ya yaşanmaz da ama yasyrm işte kız düşman olsa bı adı var knsyz ama tin yok o kdr soğuklar ybnclr uzaklsncada ben esmn gznde kötü oluym en ufak bi tartışmda ama yok ben elimden geldiği kdr yakın dvrdnm baktm hep ben karsdan bişe yok mesafeliyiz yine noluyrsa olsn umrmda dgllr
0 oy
(237 puan) tarafından
İki yıl evliyiz evliliği izin 1.yolında sorunlar oldu benim kıskançlığım ve onun telefonda sürekli zaman harcaması yüzünden kavga ediyoruz sorunlarımız bu
0 oy
(7,620 puan) tarafından
2 yıllık evliyim. Evlenmeden önce başlamıştı birkaç sorun ama sevgi gözümü kör etmiş. 

İlgili sorular

+1 oy
60 cevap 617 göst.
0 oy
60 cevap 663 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
72 cevap 726 göst.
6 Haziran 2021 Aile kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu

377,277 soru

11,290,268 cevap

34,704 kullanıcı