0 oy
730 göst.
Aile kategorisinde (64 puan) tarafından
Hafta sonu eşimin ailesine gideriz normalde eltim de onlarla yaşiyor 3 cocuk annesi kendisi bendimde 3 cocugum var ama eltim çok fesat kiskanc dedikoducunun teki oraya gideriz bi hosgeldin demez sadece eşime diyor evi bir gorseniz af edersiniz ****** durmaz neyse annesi gile gitmiş cocuklarini alip biz gitti annem evde her yer daginik pislik içinde ben titiz biriyim ben bu yönunmden dolayi pes istenmem yuzume guzel seyler duyarim ama arkadamdan fena şeyler derler neyse eşim evi bi toplayin dedi her gittigimizde diyor bunu zaten yapmasam olmaz 1 bucuk yaşinda cocugum yaptim her yeri sildim supurdum af edersiniz wc ye kadar yikadim eltimin arkasindan hepsi konusur pis daginik diye oraya yakin gorumcem var o bile bende durum attim benim elti uzerine alinmis bana laf sokuyon bende temizlik yapiyorum ama gorunmuyor ben pis degilim felan icimde ne varsa dedim bizim hanim efendi annemi kendi kocasini ve benim kocama varana kadar aramis neler neler kocamda dahil hepsi beni aradi temizliuorsan anneinin evini temizliyorsin felan atar yaptilar yani bende altta kalmadim cevap verdim ben kendi aramizda halletik diye kimseye bisey demeim ama o adi kadin ortaligi karistirdi simdi esim msj atti kardesimle birbirimize girdik bundan sonra hicbiriyle muhattap olmiycan diyee ve eklemis yapilan iyilik göze sokulmaz bunu da bil demis sizce burda suçlu benmiyim ?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Durumu ona gore yazdiysan üstüne alir tabi. Hem her hafta sende uc cocugunla gidiyormussun. Bu hafta sen temizlesen ne olur ki o hafta o evde degilmis o gun siz dagitmis oluyorsunuz zaten. Daginiksa da kendine sen o gun kendi dagittigini temizlemis oldun
(64 puan) tarafından
Ben her gittimde yapiyorum zaten ve benim iki cocugum buyuk ev dagitack cocuk degiller evi o halde birakmis hem evdede olsa durum ayni yani ben oraya gidince hic oturmuyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
yani hem haklısın hem haksızsın bence canım. haksız olduğun kısım gerçekten bir işi yapıyorsan yap bırak gören görüyor hiç merak etme. haklı olduğun kısımsa, evde gelin kaynana iş güç yapmayıp her hafta senin gelmeni bekler gibi pasaklı pasaklı mı oturuyorlar yani ayıp bi şey bu konuda da haklısın
(64 puan) tarafından
Kayinvalidem calisiyor eltim evde ancak yatar ben her hafta gitme taraftari degilim zaten ama eşim ailesine gitmek istiyor diyorum rahatsiz oldugum şeyelri ama oda sen ustune duseni yap yeter diyor onuda yaptim kendimden verdim hep yaptim bisey demedim ama canima tak dedi artik bu durum hakliyken haksiz oldum en acı bu
tarafından
e temizlemeyiver birkaç hafta. bakalım sana güvenip yatıcak mı eltin öyle dene bakalım..
(64 puan) tarafından
Eşim daha eve varirmaz evi supurun diyo nasil yapmayim eltime gore ev temiz
tarafından
o zaman bence bunu kayınvalidenle konuş de ki anne ben senin evini temizlemekten asla gocunmuyorum. sen benim annemsin tabii ki temizlicem. ama ben buraya bi kere geldiğimde de oturup bi yiyip içemedik keyif yapamadık. gelininle konuş özen göstersin biraz denetle. ben yine gelir temizliğine yardım ederim de rica et geliniyle konuşsun canım
(64 puan) tarafından
Kayinvalidem hep der onun cani sikkin koacsi sorumsuz sen buyuksun gormezden gel senin buraya yazdiklarini konustum ama o bile benden bekliyor sabir tasi degilim benimde cocugum kucuk benimde kocam sikintili ben nasil yapiyorum o beni bulmus ustlenmiyor biseyi dedim kavinvalidemin evini bayramda temizledim ozman eltim ayri yasiyordu hic biseye el atmadi bayram sonu yerlesti evin icine etmis yani birakmis ipin ucunu
tarafından
valla canım o zaman gittğinde şöyle yalandan bi makinaya çek. mutfağı öylesine temizle otur yerine napıcaksın..
(64 puan) tarafından
Yapiyorum zaten pis bisekilde duramam ben
tarafından
yalandan temizle yani kendini yıpratma diyorum
(64 puan) tarafından
Oda elimde degil
0 oy
tarafından
Duruma ne yazdığına bağlı haklı yada haksız olman 
(64 puan) tarafından
Direk laf attim ona gormesini istedim şahis olarak belirtmedim ama yarasi olan gocunur oda kocundu yani
tarafından
Keşke yapmasaydın yani duruma atman olmamış direkt kendi yüzüne deseydin haklıyken haksız duruma düşmüşsün
(64 puan) tarafından
Oda daha once dedim bak evini topla temiz ol herkese laf verme kocasi bile evine gelmiyor ben kendimi kullanilmis gibi hisediyorum ama
tarafından
Yapmak zorunda değilsin oraya gitmeden önce eşinle konuş gidince bana evi topla deme diye söyle eşine
0 oy
(468 puan) tarafından
çocuk gibi hareketler kusura bakmayın
(64 puan) tarafından
Başina gelmedigi icin anlamazsin ama eyvallah
(468 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
başıma gelmesi mümkün değil empati yaptım. burda olumlu yorum yapanların başına gelmiyor zaten. hakliyken haksız duruma düşmüşsun pis insan sen dedin diye temizlik yapmaz içinden gelen birşey
(638 puan) tarafından
Katılıyorum size. Yapılan yapılmış bence öyle yok durum atmalar felan hoş değil
0 oy
(101 puan) tarafından
Eğer ki whatsappa açık açık imalı bir şekilde yazdıysan sen suçlusun canım. Yüzüne söyleyebilirsin, yakın Çevrenizden başkaları da anlamış olabilir ve bu durum hiç hoş değil 
(64 puan) tarafından
Daha once konustum buyuk gibi konustum ama haklisin dedi sonuc degismedi
0 oy
(56 puan) tarafından
Haksızsın yani şu her yapılanı duruma koyma işi de baydı artık insanları birbirine kırdirmissin herkes temiz olmak zorunda değil ayrıca 
(64 puan) tarafından
Hepsi birbirine dusme sebebi ben degilim o ortaligi karistirdi ben gidip onun pisligini temizliyorsam kusura bakma zorunda ne bana nede baskasina laf vermiycek
(64 puan) tarafından
Ayrica ben onlarin icinde en durustuyum yuzune gulup arkasindan iş cevirmiyorum
tarafından
Ayrıca iclerinden en mütevazı olani da sensin gbi :D
(64 puan) tarafından
Nedemk bu ? Anlayamadim pardon
(56 puan) tarafından
Seni bana başkası övsün demek istedi kendini öve öve bitiremedin de
0 oy
tarafından
Mesela sen her hafta gdip kayinvalidenin evini temizlemek zor geliyo ya. Düşünsene o ayni evde ve sürekli onun evini temizlemek zorunda. Sıkılmıştır belki artik başkasının arkasini toplamaktan. Mesela bende titizimdir 5 dakika gtümü yere koymuyorum temizlik yapcam diye. Ama bizim eve gelince illa bi kusur bulursn cunku hep esimin arkasinfan gezinmek zorundaym cok dağınık. Bi de onun açısından düşünsene. Hep temizlik yemek bulasik hep birilerinin arkasini toplama telaşı. Haksız mısın bilmiyorum ama düşüncesizsin bencilsin
(64 puan) tarafından
Hangimiz birkmiyoruz ev işlerinden benim eşimde daginik kayinvalidemler benfede kaliyorlar arada ben niye birakmiyorum kimseyi beklemiyorum evimi temizlrmeye bencilik mi bu?
tarafından
Iyi de bu onun hayati. Istemiyosan yapmazsn. Herkesi karsina alicagina esine deseydin ben istemiyrm diye.
(64 puan) tarafından
Eşim aileci diyorum onlari tutuyor laf ettirmiyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 114 göst.
1 Mart 2024 Aile kategorisinde oguzelikiziakc (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 497 göst.
1 Mart 2024 Aile kategorisinde Allesok (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 155 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Beblrtm34 (17 puan) tarafından soruldu