0 oy
266 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Başlıktada belirttiğim gibi 11 12 yillik kardeşim gibidir çok da severim canım ciğerimdir sorun şöyle ki kendisinin guzellik merkezi var birde herbilife ile ilgileniyor zaman zaman konuşmadığmz oluyor malum hayat telaşı flan ama her konuştuğumuzda sanki Hic birsey olmamış gibi konuşrz dertleşrz en son ramazndan sonra 2 3 günde bir sık sık konuşmaya başladık dertlesirz muhabbet girgir şamata esim Ailemde bilirler bendeki yerini keza oda herkese benden bahsediyor kayınvalidesi ile beraber oturuyor 8 senelik evli bense yedi senelik çocuğu yok sık sık tedavi gördü işte o surecleri paylaştı su anda iş icin ara ara şehir disna çıkıyor eside fabrikada neyse dün babasi gile uğramış babsi kizmş çocuk isini sen saldin neden yapmıyorsn diye birde bna surekli cok yoğunum müşterilerim var diyo bnde anlayışlı oluyorum çünkü bende de 2 cocuk var kendi işlerimle ilgileniyorm işte dün aksam aradım dediki babamlardan cikip ariycam seni dedi aramadi bnde yazdm hayırdır Iyimisn bi problem var mi üstü kapali yazdi anlatti Ailesi şehir dışına cikmasini istemiyor muş sen çocuk işiyle ilgilenemiyorsn flan demişler neyse dün ağlamş flan dedim üzülme ağlama yarin seni arim konuşuruz sabah arıyorum telefon meşgul bu arada dukkan kendilerinin ortakları var işçi degil ama tanıtım flan için surekli intagramda günde 5 6 hikaye muhakka paylaşır neyse aradi gergindi zaten dedim ben birazda olsa babamlara hak veriyorum şehir.disina cikmasan keşke flan oda tamam siz hepiniz haklısınız ordan konusrzsnz ben para isteyince kimse bna vermiyor dedi bende esin çalışıyor sennin ihtiyaçlarını bi nebzede olsa karşılar dedim.oda bu benim işim flan dedi dedim seni düşünüyorum dünden beri aklimdasn arıyorum meşgulsün e bende seni düşünüyorum instiada snap atrken vaktn var bna gelince yoğunum konuşamıyorum flan diyorsun dedim çünkü biz onla her konuştuğumuzda telefonu beklemeye alıyor onlarla görüşüyor daha sonra bnada iste sonra konuşalim flan diyor ama bol bolda snap paylaşıyor haftaya k.valideme gidicektm onun yanina dükkana dedim gelicem dedi benim kaynimn düğünü yakim habire evde stres.gerilim var gelsende görüşebilir miyiz bilmiyorum cok yoruluyorum flan dedi hani ben onu cok düşünüyorum dün ağlamş hatta bende onun uzerine düşüyorum işte sen dedi düğünden sonra gel dedim benim görüşcegm insan tek sen değilsin bir sürü arkadsmla görüşücem oda biraz alindi vaay flan yaptı onun demet diye bi arkadsi var dukkanda kiz beni kıskanıyorms surekli konuşuyoruz diye dedim sen sürekli dmetle bi aradasn ben sana birsey demiyorum benimde kendimce çevrem var dedi bn gerginim olaylarıda (cocuk )mevzusunu flan bi araya gelince konusrz anlatmak istediğim zaman kendimi iyi hissedince anlatrm tmm görüşürz dedim gergin şekilde kapattik bu arada 20 25 gundur iletişimde değildk benim canim sikkindi bağzı olaylara oda dedi kardesim seni cok özledim diye mesaj atmıştı o sekilde iletişime geçmiştik ben kendimce düşünüyorum cok mu bencillik anlayışszlik yapıyorum diye ama zaten en son ramaznda bi araya gelmiştik asiri eğlenmiştik kisaca zmaan aşımına uğradık kırıldım açıkçası  bence fikirlerinizi bekliyorum kızlar teşekkür ederim 

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Nokta, virgül yok, gözlerim kanadı. Bana da yazık, hiç okuyamam.
-Reklam-
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Zamana bırak şuan kırgınsın ama geçecektir. Üzülme yani. Olur öyle Zaman zaman. Kız da eminim bunalmistir cocuk meselesini yaşamayan anlamaya çalışsa da gerçekten anlamıyor. İnsan biri dua ettiğinde kırılır alınır mı? Ona bile alınabiliyor insan. 
0 oy
tarafından
Yani şehir dışına gidiyorsa sen neden gitme diyorsun ki onun kendi hayatı
(886 puan) tarafından
Gitme değil de babanlara hak veriyorum dedim
tarafından
Bence eğlenin anı yaşayın ama birbirinizin hayatına fazla müdehale olmayın babasına alınmaz ama sana alınır ha baban haklı demişsin ha gitme aynı şey
(886 puan) tarafından
Doğru diyorsun canim hak verdm şimdi
0 oy
(784 puan) tarafından
Tek derdiniz bumu gerçekten...
(886 puan) tarafından
Evet buu....
0 oy
(3,832 puan) tarafından
O psikoloji çok vahim oluyor sen anlayışlı ol bence benim teyzem düğün evinde kalabalıkta sende bi tane çıkarıp atamadın şuraya dedi üstünden kaç yıl geçti sırf o lafı etti diye hâlâ konuşmuyorum
(886 puan) tarafından
Iste bende daha rahatsiz etmiyorum onu konuşmak isterse yazarr
0 oy
(7,157 puan) tarafından
Ben biraz seni haksız buldum
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Ya bazı ilişkilerin süresi bitiyor. Bı da öyle olmuş. Hayatlarının farklı, görüşleriniz farklı, hayata bakış açılarını Z farkli. Zaman geçtikçe bu uçurum daha da artmış. Bnce çok da kurcalama. Gittiğinde mesaj atarsın musaitsen görüşelim yok değilse gorudme. Zamanla emin ol kopar ipler. Sen de o da zorunlu görüşmeye uğraşıyorsunuz bnce. Ama olmuyor işte çok belli. İlişkiniz kopmus
0 oy
tarafından
Bence evet kızın bir çalışma hayatı var belli ki sürekli seninle mi ilgilensin ve zaten stresli olan o böyle çocukça şeylere anlam veremiyorum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 98 göst.
9 Mart 2023 Aile kategorisinde Humeyra gul (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 114 göst.
20 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,029 göst.

376,700 soru

11,274,080 cevap

34,660 kullanıcı