0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (5,201 puan) tarafından
İstanbulda bulamadık çok pahalı tekirdağ kapaklı sahibinden bakıyıruz hemen veriliyor dyerleri de bütçe yetmiyor çok pahalı facebook dan baktık oda hiç yok bşka nereden bakablrz 

3 Cevaplar

0 oy
(3,456 puan) tarafından
Ya bende arıyorum 1 aylık eşyalı ev sahibinden face den bakiyorum
(5,201 puan) tarafından
Cnm kapaklıda mı bkyon facebook bıtane vardı bugun grdım
(3,456 puan) tarafından
Yok kuzum Muş tayim ben
(5,201 puan) tarafından
Bnnm letgo yok ama eşimde var da pek grmıyor syledim bak dye ne alaka falan dyro çnkü ben kullanmayı blmiyorum çıkarmı cnm letgo dan
(5,201 puan) tarafından
Hee muş bzde ağrılıyız
(3,456 puan) tarafından
Evt ev ilanları oluyor  canım bakarsa görürsünüz zaten
-Reklam-
0 oy
(446 puan) tarafından
Gogleden bak 
(5,201 puan) tarafından
Cnm hep aynı ilanlar tam yenı atyorlar bakıyoruz arıyoruz hop kapıyor lar
0 oy
(278 puan) tarafından
Emlakçıları arayıp yada emlakçılara gidip bakabilirsiniz
(278 puan) tarafından
Şuan istabuldakiler hepsi oraya gidiyorlar Tekirdağ kapaklı Çerkezköy ve diğer ilçelerde iş imkanı olduğu için bizde orda ev bakıyoruz ama uygun fiyatta bulamadık henüz
(5,201 puan) tarafından
Evet cnm herkes oyle dyor millet kapış kapış kaçıyor okdr eşime dedim gidelim oda yeni işten çıkardılar tanzmant verdiler iş var dye herkes gdyro sen nerde otryırusn cnm
(278 puan) tarafından
İstanbul Esenyurtta oturuyoruz canım burdan gitmeyi çok istiyorum artık İstanbul'da nefes alınmıyor ya
(278 puan) tarafından
Bizde zamanında alabilirdik benim eşim de tazminat almıştı yeni düğün yapmıştık bileziklerim de vardı daire o zaman uygundu ama fırsatı değerlendiremedik şimdi ortada kaldık öyle İstanbul hem çok kalabalık hemde geçim olmuyor malum son bır yılda daire fiyatları aldı başını gidiyor
(5,201 puan) tarafından
Aynı aynı yemin ederim bndr pendikte otryorum nefes bile alamıyorum heryer uzak nrye gtsen hadi taksi tut hastane uzak park uzak bide ben 7.katayım pencereler alçak kızım durmıyro ev küflenmiş bi yandan çok sıkıldık eşim önce çok kararsızdı yok işimiz burda gitmeyeek falan kiralar baktı burda 5 binden aşağı yok şmdide bnm lafıma geldi ailemde orda oda ev yok yani kapış kapış gdyro bnde senın gbı bilezklerimi verdim vala borçlara gtti ama yıne borcumuz var

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 198 göst.
16 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 160 göst.
2 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
31 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ebrualya3003 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 198 göst.