0 oy
316 göst.
Aile kategorisinde (335 puan) tarafından
Eşim çok sessiz bir insan ne desem dinlemiyo beni takmiyor ne zaman derdimi yada birşey anlatmak istediğim de arkanı dönüp gidiyor sorunları yüzüne vurduğum da da umursamiyor benim dediklerimi görmezlikten gelmesnde çok yoruldum ailesi tarafından çok haksızlığa uğradık rapor param vardı abisine borç 3 bin lirami verdi verecek sonra diye söz verdi neyse abisi verecekti benden habersiz gidip masrafa gitsn dedi çok zoruma gidiyor tartıştık bana sktr git babanın evine ben bunları atlatamiyorum seviyorum ama onlar aklimndan çıkmıyor evliligime nasıl devam edebilirm 

5 Cevaplar

0 oy
(613 puan) tarafından
Aynı şeyleri yaşadım çok yakın zamanda da ailemle ailesi bir aray gelip boşanma için konusucanlar seviyoruz diye herşeyi yaparız zannediyorlar ne kadar yüz verirsen eğer o kadar daha çoğunu yapar. Yol yakınken bitir vallaha yoksa ilerleyen zamanda daha da çok sıkıntı çekip daha çok üzülüyorsun 
(335 puan) tarafından
Bir tane kızım var kızım için ama ailesinin yaptığı haksızlıkları hep görmezlikten geliyor yeni gelin geldi herşeyi yptilr bize hakaret hiçbir şey bugün bana diyo sen yengemi kıskanıyorsn deli oldm
(335 puan) tarafından
Artık kızımı alıp çıkıp gitmek istiyorum kimsenin bizi bulamayacağı bir yere
-Reklam-
0 oy
(352 puan) tarafından
...................
(352 puan) tarafından
Yanlış posta yorum yazdim ,kusura bakmayın...
0 oy
(17,591 puan) tarafından
Kız bu nasıl bi anlatım tarzı bişi anlamadm
(335 puan) tarafından
Nasıl anlatmam gerekiyor ki
(17,591 puan) tarafından
Ne biliyim karışık biraz
(335 puan) tarafından
İşte kısaca eşim ailesi çok hakszlk yptlr ben bunu eşime anlattığımda dinlemiyo bile
(17,591 puan) tarafından
Anlatma yorma kndini seni duymak istemeyen birine yorulan sen olursun
(335 puan) tarafından
Çok yoruldum zaten artık tükendim çok hakszlk yapıldı dediğim için bana sen kiskaniyorsn dedicok zoruma gitti
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Nasıl atlatabilir sin biliyor musun ? Basacaksın tekmeyi gideceksin babanlarla burnu surtenece kadar gelmicek sin 
(335 puan) tarafından
Kızımı düşünmem gerekiyor
(3,419 puan) tarafından
Bence önce kendini dusunmem lazım sonra kızını sen mutluysan kızında mutlu sen mutsuzsan kızında seni örnek alıp hayatı boyunca mutsuz olcak o ev içinde
İki gün önce parka gittim yanına bitane 5-6 yaşlarında kız geldi ilk defa gördüm ağlamış ve benden neden agdigini sormami istedi bende sordum annesi babasıyla kavga etmiş çocuk nasıl etkilendiyse tanımadığı birine derdini anlattı işte dedim mutsuz ortamda yetişen çocuk böle oluyor demekki dedim o yüzden önce kendinizi kızım babasız büyümesin ayağından çıkın artık gerekirse babasız büyüsün ama sevgi içinde büyüsün
(2,972 puan) tarafından
Çok haklısın aminecm
(335 puan) tarafından
Çok haklisnz eşimle iyiyz ama soz konusu ailesi olunca bende yaptıkları haksızlıkları soyleynce zoruna gidiyor ben bunu kaldıramıyorum
0 oy
(4,391 puan) tarafından
Allah hayırlı kapılar açsın 
(335 puan) tarafından
Aminn

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,085 göst.
8 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 997 göst.
21 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ⭐⭐Hiranur'um⭐⭐ (3,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 600 göst.
0 oy
62 cevap 2,021 göst.
15 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kumru_80 (897 puan) tarafından soruldu

377,310 soru

11,291,453 cevap

34,706 kullanıcı

...