+1 oy
382 göst.
Aile kategorisinde (383 puan) tarafından
Ya beninm. Esim boylu poslu yapili biri giyimine kusamina cok onem verir her giydiği  yakisir ..vs  bunlarin aile akraba cevresi cok kalabalik her hafta  dugunleri olur bizede davetiye gelir haliyle gtmek zorunda kaliyorum istemezsem de biz ewlnmeden once esimin kuzenleri ve birkac akraba kizi esime asikmis esim de hic bi zmn akraba ewliligine sicak bakmamis istemiyormus ..hic bir kiza o gozle bakmamis akrabalardan netse sinirimi bozan durum su ne zmn kalabalik bi ortama yada dugune gtsek akraba kizlari ewliler bile benim gorumceme yaziyo bugun emrah abin cok tarzdi..nsl boyle giyinmesinu biliyor cok gzl giyiniyo vs..boyle seyler diyolar bmde duyunca sinir oluyorum ya onlarla muhatapta olmak istemiyrm szce dogrumy yani ewli barkli adam sonucta sz olsanz naparsnz tepkiniz ne olur

17 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Gorumce gorumcelik gorevini hakkiyla yapiyo helal olsun :D

tarafından
İste gorumce yokmi o gorumce
tarafından
Görümce görmeyim ömrümce ;))
Abisine yazması zaten en başta fitnelik
tarafından
E yani fitne gercekten ya kizda diyo bana demedi ben gördüm abisine demeside fenaonu anlamiyo
tarafından
Valla öyle bir şey olsa bana denmesini tercih ederim yani. Sonra o diyenleri ve onları susturmayan görümce yi yolarim :-D:-D:-D
tarafından
Aynen
-Reklam-
+1 oy
(3,148 puan) tarafından
Ağızlarına sıçardımm net. 
(6,859 puan) tarafından
Sıçrama kız sıc :)
tarafından
Yapicagim yorum :D
(3,148 puan) tarafından
Düzelttiiiimmm
0 oy
tarafından

Görumceyı hallet once hadı dıyen dıyo sana tasıyan nıye tasıyo onu dusun ayrıca özgüvenlı ol esını ovdugun gibi kendını de öv sende her giydiğini yakıstır kendıne esının koluna gır ve meydanlar inlesin :D

(383 puan) tarafından
Canim ben i esimden daha guzelim ztn olede buluyolar u
Ovup beğenirler  sorun o dfl ki bu kari kizin agzini susturamiyrm
tarafından
valla o zaman teeeek teeeek agızlarına sıçacaksın bu kadar arsız namussuz olmuslarsa
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Kocama milletin önünde daha çok yılışırdım:))))
0 oy
tarafından
Görümcende de suç var niye sana bilfiriyor
(383 puan) tarafından
O bana bildirniyor kızacağımi bldugi icin esime whatsapta msjari atmis gostetis bnde telefonuna giriyrm esimin...ordan gordum
0 oy
tarafından
Ne demk yazıyo ortalığın anasını ağlatırdm
0 oy
tarafından
Ee sende gir kocanin koluna kirisarak yuru giy topukluyu tak tak
(383 puan) tarafından
Tabiki guzel giyinip esimin kolundan ayrikmiyrm bunlara ragmen yaziyolar
0 oy
(361 puan) tarafından

Sende kocanin yaninda giyin kuşan gittigin yerlerde tarz giyiniyo fakan diyenlerin yaninda oturun beraber çatlasınlar :D

(383 puan) tarafından
Beni  eşimden  daha gzl bulurlar oleyim de esimi tek birakmam yinede yaziyolar
(361 puan) tarafından
Kudursunlar bosver ama kocani da boş bırakma ne olur ne olmaz;)
(383 puan) tarafından
Haklsn cnm
0 oy
(7,174 puan) tarafından
Görümcen neden sana söylüyor ki ? Ayrıca ağızlarının payını vermesi lazım çok saçma yani
(383 puan) tarafından
Gorumcen övünüyor  abisiyle...o bana soylemiyor kizacagimu bldigi icin esimle mesajlarinu okudum orada gordum
0 oy
tarafından
Ne yüzsüz kızlar varya biraz edepli olur insan
0 oy
(119,070 puan) tarafından
götümcende az degil
0 oy
tarafından

Benim kocama o lafı dicek adamı alırım o düğün salonunun ortasına atarım git kendine başka birini bul çünkü onun sahibi benim derim:D

0 oy
(3,551 puan) tarafından
Aayy bana bu akraba aşkları o kadar iğrenç o kadar itici geliyor ki. Dünya üzerinde erkeklerin köküne kıran girmiş sanki da akraba oğluna yada kızına neyse yan gözle bakılıyor.. Midem bulanıyor öyle insanlardan.. Abi sonuçta hala dayı teyze. Arada ya anne den yada babadan lan bagı var.. İğrenç bir durum. O kadar amcam var oğulları var o kadar halam dayım teyzem var. Hiçbir zaman biz birbirimize evlenilebili4 gözü ile bakmadık. Hiçbir zaman. Ne kötü bişi yabirde senin durumun evli. Benimde eşimin hala kızı aşıkmış evlendi halen aynı. Görünce Bi biyerleri kabarıyor. Ahlaksız İn. 
0 oy
(520 puan) tarafından
O mesajlari ekran görüntüsü yle kocalarına atar ayrıca sosyal medyam da o kızları etiketleyip paylasirdim sonra onlar düşünsün
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Bence sakın muhatap olma, herkes terbiyesini belli ediyo işte, bakacak yorumlayacak bekar adamlar bulsunlar boş insanlar
0 oy
(852 puan) tarafından
Görümce hadlerini bildirecek amaaq öyle görümce henüz doğmadı...istersen söyle diyicem ama görümcenwde hic gerek yok ..sende o kadınların bulunduğu ortamda laf çarp evli barklı olupta millete bakan o kadar çok ahlaksız var ki onların yerine ben utanıyorum de yazık kocalarına de

Ama sakın bu durun için eşinle kavga etme ..yani esinde evli barklı bacim az süslensin:)
0 oy
(17,639 puan) tarafından
Tutamazdım kendimi olay çıkarırdm malesef ben tutamam kendimi 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 196 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 572 göst.
9 Aralık 2020 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
24 Ocak 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Mahinur gns (363 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 332 göst.

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...