0 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde (46 puan) tarafından
 Kızlar Bi ev bulduk 3 +1 10 yıllık bina ama evin içi hiç yapılı değil sıvası yapılmış dört duvar yani parkesi mutfak dolabı banyo tuvalet fayansı kapıları lavaboları falan hiç biri yok. Evin bu şekil fiyatı 370.  Ev sahibi olmak istiyoruz ama içi yapılı normal evlerin yanına yaklaşılmıyor. Sizce bunun içine çok masraf yapar mıyız. Bi fikriniz var mı alsak mı almak mı çok kararsız kaldım

22 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bence alın zamanla elinize geçtikçe içini yaparsınız canım inanki gün geçtikçe daha da uçuyor fiyatlar 
(14,003 puan) tarafından
Kesinlikleeee
tarafından
Rabbım herkese nasip etsin inşallah
(46 puan) tarafından
Bizde öyle düşünüyoruz aslında yavaş yavaş keyfimize göre yaptırırız diyrz. Kayın babam kendi ailem falan da yardım ederiz dedi
tarafından
Eee daha ne olsun bence o fiyata kaçırmayın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ev fiyatları çok pahalı semt olarak temiz bi yer mi buna bakmak lazım ve biraz indirim olsaymış iyi olurdu 
(46 puan) tarafından
Niğde merkezde canım çarşısına yürüme mesafesi  gidip bakıcaz bu hafta inşallah
0 oy
(9,432 puan) tarafından
Sadece mutfak ve banyo 50 bin tutar diğerlerni düşüneniyorum
(46 puan) tarafından
Hadi 100 de diğerleri tutsa diyorum bende böyle hesap yapınca mantıklı geliyor çünkü 30 yaşında binaya 500 diyenler var
(9,432 puan) tarafından
Yine uyguna almış olursun biraz fazla kredi çekersiniz burda sıfır binalara bi trilyon diyorlar ya 600 den aşağı ev yok
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Canım yavaş yavaş gönlüne göre yaparsın güzel olur uygun fiyat neredeyse oradan alır yaparsın bence dahada güzel olur araştır ne nerede ucuz bak bizik burada spot parke fayans satan yerler var ufacık çizdiği var adam ucuza veriyor ama kapı pencere yoksa o biraz belki maliyetli olur ama yine bence bu okdar daha gider 
(46 puan) tarafından
Bizde öyle düşünüyoruz kendi zevkimiz göre yaptırırız hem hemde acelemiz yok uygum buldukça yaptırırz
(2,366 puan) tarafından
Aynen öyle  görümcem evlenirken sıfır ev aldılar sonra bir sahne kalıp inşaatev aldılar istedikleri gibi dosediler iki sene önce 90 bin tutu ama fayans lar kapı çok büyük Bi yüklük ondan sonra mutfak dolap tezgah yani hersey vardı icinde
0 oy
tarafından
Kız al valla surda iki sokak ötede biseye benzemeyen eve adam 540 bin istiyor 2+1 salonu falan dengesiz yapıda uzun bir değişik koltuk takımı bile konmuyo. 3+1 bulmuşsun al içini yaptırırsin bina yaşı da gayet iyi. 500 den aşağı ev bulmak çok zor
(46 puan) tarafından
Aynı bizim buralar da öyle inanırmısın ev harabe gibi ağızlarını 500 den açıyorlar
tarafından
Evet valla vicdan kalması millette. Bugün aldığına yarın kârdasin öyle bir dönemdeyiz zaten. Allah yardımcımız olsun
0 oy
(301 puan) tarafından
Bulunduğunuz yerdeki ev fiyatlarını bilmediğim için bişey diyemicem, bizim buralarda 500 binden aşağı 30 senelik bina bile yok öyle söyleyeyim
(46 puan) tarafından
Bizim buralar da aynı canım. O yüzden bu ev mantıklı geldi içi de sıfır yapılmış olacak hem
0 oy
(272 puan) tarafından
Ev fiyatlari ucmuss bulmusken al derim zamanla herseyini yaparsiniz. Biz yilbasinda 600bine aldik sifir daire suan 1milyon olmus fiyatlar biyandan cikiyo. 
(46 puan) tarafından
Bi ay önce 10 yıllık içi yapılı binalar 380 faln Dı şimdi 600 diyorlar. Bize de bu biraz fırsat gibi geldi
(272 puan) tarafından
Esinin ve aile bireylerinin elinden geliyosa sivasi boyasi kendileri bile yapsa kar zaten. Ayrica yapilmis evin degeride artar fazlasiyla. Icine siniyosa kacirma derim. Önemli esyalarini aldiktan sonra mutfak gibi vesaire gerisini zamanla halledersiniz canim. Hakkinda hayirlisi olsun
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Icine tabiki çok masraf gider canım fayanslar dolaplar çeşmeler parkeler bisi degil gibi geliyor ama 100 kesin gider bu pahalilikta fazlasını bilmiyorum 
(46 puan) tarafından
Ahhh 100 gitse ona razıyım. 470 e ev almş olurum şuan ki fiyatlara uygun gibi fazlası gitmezse 100 iyi canım
(11,084 puan) tarafından
Bi civi caksan kendi evine canım bu devirde bulmak zor bide şu açıdan bak her şeyi kendin beğenip 0 gibi yaptiracaksin
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Yavrum ankara demet 40 küsür yıllık binalarda evler olmuş 600 700 hiç kaçırma derim zamanla yaptırırsın keyfine göre
(46 puan) tarafından
Demi ama ya
(1,831 puan) tarafından
2 yıl önce 242 ye aldığımız ev şuan trilyonlukmuş kuzum hiç düşünme al bu zamanda o fiyata ev kalmadı gün geçtikçe de artıyor
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Bu fiyata asla ev bulamazsn valla canım kaçırmayın bütçen kalıyorsa öncelikli yapilmasi gerekenleri yaparsin gerisi yavaş yavaş gelir
(46 puan) tarafından
Aynen öyle canım bizde öyle düşündük
0 oy
(615 puan) tarafından
Hiç kaçırma al bence
(615 puan) tarafından
Burda öyle bir bina. 1 buçuk trilyondan aşağı değil
(46 puan) tarafından
Alcm gibi herkes aynı fikirde sağolsun kızlar valla
(615 puan) tarafından
İnşallah hayırlı olur. Sağlıkla oturmak da nasip olsun
0 oy
(2,578 puan) tarafından
Bahçe katına 1 milyon diyorlar 
0 oy
(1,057 puan) tarafından
Kız al geç zamanla azar azar yaparsın iyi kötü bir çatın olsun ben bulsam assllaaaa kaçırmam 
0 oy
tarafından
Ben ce alın zevkinize ve ihtiyaçlarınıza göre  düzen kurarsınız için de ki ben ce 3+1  için çok da iyi fiyat  bence. Ben olsam elime de böyle bir fırsat geçse kesinlikle değerlendiririm... Her aylık tan birer parça filan dizersiniz eksiklerinizi 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Al canım içinide uygun fiyattan yaptırın hadi tutsun 250 bin  620 bin eder iyi bence aslında iyi değilde bu aç gözlü ev sahiplerinin verdiği fiyata göre iyi
0 oy
tarafından
Kesinlikle al canım zamanla yaptırırsınız biz şuan öyleyiz 150 bine 3+1 almış eşim çok önceden şimdide içini yaptık halada yapıyoruz şimdi fiyat okadar uçtuki burası şuan 600.000 bin 
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Valla kuzu bende aldım içini kendi zevkine göre yaptiriyorm imkanın varsa al bacim
(46 puan) tarafından
Yaptırması nasıl canım kaba talak ne kadar harcadınız içine
(1,741 puan) tarafından
Parkeler 60 metrekare 8 bin gitti fayans a 10 bin diyorlar onun ölçüyü hatırlamıyorum mutfak dolabı şuan güzel dedim ama metrekare 950 dediler 3.5 metre üst altı hatırlamıyorum kapılar beş kapı yedi bin tuttu duvar boyası iki bin tuttu vestiyer di oydu buydu ben bir yüz bin gözden çıkardım çünkü gün gün malzemeler artıyor ben evi bayağı uugunken almıştım zamanla para geçtikçe daha güzel olacak yoksa istediğim evler yediyuz sekizyuz milyar hani kira odemiyorux en azından içinde herşey onarılır o yönden bak canım benm yoksa ev alma öldü bu devrde
0 oy
(333 puan) tarafından
3700 se sakın kaçırma valla evim olsun nerde olursa olsun 
0 oy
tarafından
Al kız yavaş yavaş için o yaparsın 
0 oy
(118,971 puan) tarafından
firsat varken al

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 543 göst.