0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kizlar merhaba, nazara inaniyorum yani nazarin hak olduguna inaniyorum. kendi hayatimdan ornek verecek olursam, isimle ilgili bazi seyler guzel gittiginde ve ben bunu dillendirdigimde o hafta mutlaka olumsuz bir sey oluyor. hele esimle sosyal medyada bir foto paylasayim mutlaka kavga ediyoruz. veya ailemden biriyle gezdigim yerleri paylastigimda mutlaka hastalanmisimdir. bir cok ornek verebilirim bununla ilgili. ama instagrama baktigimda o cok takipcili fenomenler (fenomen mi deniyor bilmiyorum ama) 500 bin takipcili, 1 milyon takipcili kadinlara bakiyorum coluk cocugunu paylasiyor tum hayatlari ortada, onca zenginlik, cocuklari her seyleri cok guzel gorunuyor, surekli reklam aliyorlar. ama olumsuz hicbir sey olmuyor. surekli paylasimlara devam ediyorlar. coluk coxuklari bile hastalanmiyor (yanlis anlasilmasin, kimsenin hayati kotu gitsin istemiyorum ) ama sasiriyorum gercekten. biz bi foto paylasinca alt üst olurken bazilarina hicbir sey olmuyor. sebebini de merak ediyorum :) surekli nazar dualari falan mi okuyorlar acaba:)) ne dusunuyorsunuz bu konu ile ilgili?

4 Cevaplar

0 oy
(1,115 puan) tarafından
Kapıyı kapattıklarında içeriyi görüyor muyuz 
tarafından
gormuyoruz tabi ama az cok belli oluyor ya bence. mesela esiyle kavgali olan bi insan esini videoya alip nasil konusturabilir ki? mesela benim esim benimle kavgaliyken hayatta oyle bisey yapmazdi:p
(3,101 puan) tarafından
Walla para icin  yaparlar.videoyu guzelce ceker bitince hiihhh dyip arkasini doner :)
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Onlara da oluyordur tatlım bişiler,nerden bilebiliriz ki :)

tarafından
ne biliym ay valla yuruyup gidiyorlar en azindan ekonomik olarak mukemmel hayatlari var ve fenomenlikle mukemmel hale gelmis belli yani
0 oy
tarafından
Onların sadece kamera önünü gördüğün için böyle düşünüyorsun kamera arkasında ne var kim bilir 
tarafından
bilemem de her gun baktigim bi kadin var. kocasiyla cok iyi gorunuyorlar. cocuklari da saglikli ne biliyim yani hep iyiler :D
0 oy
tarafından
Kusursuz görünmeye çalışıyorlar. E hergun bana şu oğlu oğluma kızıma eşime bu oldu deseler kimse onları takip etmez ki. İnsanlar kafa dağıtmak istiyorlar o yüzden hep güzel pozitif şeyleri takip ediyorlar.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 54 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 325 göst.
18 Mart 2020 Aile kategorisinde -M.E s MoM- (847 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 839 göst.
16 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 238 göst.
25 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,726 soru

11,305,293 cevap

34,731 kullanıcı