+1 oy
2,397 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Herkse günaydın hayırlı sabahlar arkadaşlar dün eşimle o kadar tartıştik ki babami arayıp gel beni al.diyesim.geldi sorunu özetliyorum direk ..Aile binasindayiz üstte eltim ,var başka kimse yok , ikimiz tekiz kaynımın belirli arkadaşları var eşiminde işyerinden , bi arkadaşı her zaman, görüşyorlar ama haftanın 2 3 günü mutlaka kahveye onlarla gidiyor canıma tak ediyor benimde. Bıktım çünkü diyorum ki Bak gitme bizimle ilgilen sanki nereye gidiyorum ki diye savunmaya geçiyor, hani 7 de gidip 11 de geliyor ya istemiyorm dünde k.validem burdaydı bütün gün binanın işlerini yaptılar, alt dairenin 8 gibi evden ,çıktı duş alıp saat oldu 11 geldi 10 da mesaj attım. Hani gelmiyor musun gelcem diyip duruyor ama ortada yok 11 de geldi dedim bıktım artik bak senin bu, hareketlerinden bzimle ilgilen gitme diyorum anlamıyorsun güzellikle konuşuyorum yok anlamıyorsun yorgunum diyor madem, yorgunsun çocuklarınla beraber bizimle otursaydın Annesi dediki oğlum semaverde, cay yapalim yok abisiyle bir olup gittiler o kadar sinirliyim ofkeliyim ki yemin ederim çıkıp gidesim var daha sonra sesler yükseldi, tartışmaya başladık,  o sinirle geldi kolumu sıktı yüzümü sıktı kapıya yumruk atti ben böyleyim istemiyorsan çık git kabul etmiyorsan, begenmiyorsan git dedi. Öfkemden deliye döndüm ya o sinirle gittim,yattım ama sürekli ayni bu huyu değişmiyor millet ,yüzünden biribirimize giriyoruz k.validem de kesin duydular sesleri , bu gün sorarsa ne diycem bilmiyorum gerçekten oda dün kaldi bu gün gidicek, eltim o kadar cok alışmış ki bu durumlara , cok sakin karşılıyor,  ben her gidişinde olay çıkaryorum , bizi neden goturmüyorsun dediğimde,  param mi var diyor olsa zaten gideriz flan , ama canıma tak etti evden üstümü değiştirip çıktım apartman boşluğundan öteye gidemedim ağladım durdum orda eskiden , böyle değildi değildik 8. Yılıma gircem bu sene ama adamın bu davranışı,  değişmedi gitti ya surat yapsam olmuyor konuşsam olmuyor kolumu sikmasinı , unutamıyorum bile siz gerçekten benim yerimde olsanız ne yapardınız yaşadıklarım tam olarak böyle haftanın,  3 günü mutlaka kahveye gidiyor peşpeşe iki çocugm var ya ,benimde birşey hakkım yok mu gerçekten çocuklar, kac gündür hastaydı yeni düzeldiler.  Bna sürekli al çocukları sen git diyor bende oda olsun istiyorum haksız mıyım lütfen kendinizi benim yerime koyarak cevap verin .Uzun oldu kusuruma bakmayın. 

50 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayni benim gibisin canim 

Ben de en cok hamilelik donemim de cekiyorum bu sıkıntıyı 

Her pzar  rutine bindirdi babasiyla bahceye gider 

Simdi sanayiye gitti 4 de ise gidecek

Ise gidene kadar sagda solda gezer isi bitince ise gider 

Evde dur derim 3 yasinda cocukmuyum da hesap vercem sana der daha olmadi senin sadece kolunu skms beni döver hamile halimle yapmadigi sey degil . 

Iyice artisleniyorlar ya hayirlisi 
-Reklam-
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Sen fazla büyütmüşsün sanki esin sagda solda takılmıyor ki abisiyle gidip geliyor yani ne olacak ki benim eşim de çıkıyor seni hiç mi bi yere götürmüyor mu benim eşim abisiyle çıkıyor bende bisey demiyorum yani karıya kıza gitmiyor kötü bi huyu içkisi yok bara gitmiyor . Sen bence sakin ol sakince konuş üstüne gitme cok
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Valla aynı durumdayiz dün bizde bundan kavga ettik bizde 10nyildir evliyiz inan doğru düzgün bı sebebim olsa anında boşanırm ama millete bundan ayrılıyorum desen qbartiyosun derler ama evin içindeki yanlizligin acaba benle vakit geçirmek istemiyor da mı dışarı çıkıyor diyisin çocuklara ilgisizligi valla ne yaparsan yap boyleler bı zaman duzelulip tekrar basliyorlar
0 oy
tarafından
Gitsin ne olacakki hem seni kısıtlamıyor sana git gez diyor bu anlattıkların baba evine iki çocukla gidicek kadar büyük bişey değil bana göre 
0 oy
(3,191 puan) tarafından
Bu bi boşanma sebebi ise senin için al çocukları git baba evine ama geri döneceksen bu sefer nasılsa döner diyerek daha rahatlayacak. Bence sana ne yapıyorsa aynısı yap umursama onu al çocukları gez git o sizinle vakit geçirmek istemiyorsa sen niye kendini üzüyorsun bırak aklı başına gelir elbet
0 oy
(3,257 puan) tarafından
O adami düzeltemezsin bacım. Ya öyle kabul edeceksin yada boşanırım diyorsan da gideceksin.
0 oy
tarafından
Çok haklısın canım benimki de kahveden hiç çıkmaz benimki dahada beter evde hiç durmaz haftanın 5 günü bile gittiği oluyor bazen benimle çocukla hiç ilgilenmez ailesinin annesinin babasının işlerini halleder sonrada haber bile vermeden gider ararım kahvedeyim dün sabahtan çıktı akşam oldu öyle geldi düşün bende çok kavga ettim bu konuda ama hep beni haksız çıkardı aileside ona destek girsin diyor ne olacak onlardan da destek alır gider hep akşamları 6 gibi gider saat gece 1 olur gelir bende artık bişey demiyorum çünkü beni dinlemiyor sende takma boşver babanın evine de gitme eltin iyiyse onla vakit geçir çocuklarınla vakit geçir 
0 oy
(4,862 puan) tarafından
Kesinlikle çok haklısın ama sana babanın evine git yada gitme diyemem. . Annesi sorarsa olayı anlatrsin. 

Parası mi yok kahveye giden insanın muhakkak cebinde parası olur takım kimde kalsa hesabı o öder. Buda ayrı bı konu. Ailene anlatmadan önce onun annesine anlat bı şöyle olmuyor diye blki yardımcı olur sana 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Ben bu sebepten baba evine gitmeyi düşünmeni sacma buldum ancak eşin terapi almalı belli ki şiddete meyilli yani terapi alsın.
0 oy
tarafından
Fazla abartmışsın bence haftanın 3 günü abisiyle kahveye gidiyor içmeye gitmiyor bara pavyona gitmiyor kötü Bi ayağı yok konuş haftanın 1 gün bizi dışarı çıkar ailecek gezelim 3 gün de sen abinle kahveye git de anlaşma yapın 
0 oy
tarafından
Gitsin ne var mı bunda benim eşim de haftanın 2-3 günü maça gider okeye gider napayım eve bağlayamam ki ben de kafa dinliyorum bana da iyi oluyor bence çok takmissin ya
0 oy
tarafından
Yani gtsin canm ne olucakki çok fazla tepki vermişsin sanki bnm eşimde gidiyor arkadaşlarıyla o kadar çalışıyolar milletin ağız kokusunu çekiyolar bence büyütülücek bişey uok bunda babanı arayıp gidecek kadar . Eşinin kolunu sıkması yalnış olmuş boştan yere kavga etmişsinşt 
0 oy
(863 puan) tarafından
Bence çok haklısın babanlarla aynı şehirde mi yaşıyorsun eğer öyleyse o gittiği gibi sende al çocukları seni bıraksın babanlara kahve dönüşü alsin sizi. Galiba bu bağımlılık benim kayinbabamda gençken gidermiş şimdi halen ara ara fırsat bulsa gider bunu degistiremiyor demekki senin eşin de geri kalan günlerini size ayırsın sende kendine onun gittiği günler bir aktivite bul çocuklarla. Bunun için evi terk etmene gerek yok bence evet haklısın sinirlenmekte ama geri kalan günleri dolu dolu gecirirseniz o günler sende kafa dinlemiş olursun
0 oy
(632 puan) tarafından
Canim ben ilgisizlik sevgisizlikle yaslanmis bir annenin cocuguyum. Babamin arkadaslariyla yaslanmasi ve annemin evde yaslanmasini izledim. Seni ofkeni uzuntunu derinden anliyorum ve hak veriyorum. Annem bosanmadi babam degismedi cok degisecegini bekledi onu adam etmek uzerine binbir proje yapti etti sonunda 56 yasinda babami kendi haline saldi...simdi ayni evin icinde yiyip icip yasiyorlar sohbet muhabbet gezmek tozmak yok...bu bir bosanma sebebi midir benim icin evet. Cunku dinen de esiyle iglilenmek zorunda erkek ve psikolojik siddet aslinda esi yalniz birakmak. Senin hakkina giriyor. Ama bosanmak istemiyotsan ya da bosanamayacak durumdaysan cikip gitmen hicbir ise yaramaz aksine evde yalniz biraz kafayi dinler daha cok keyif yapar bundan emin olabilirsin babam oyke yapardi oradan biliyorum. 
(886 puan) tarafından
Beni o kadar iyi anlamışsınız ki cok cok teşekkür ederim size sevgisizlik insanı öldürüyor keza ilgisizlikte öyle..
0 oy
tarafından
Bence çok geç gelmiyor muş 11 gayet normal bir saat
0 oy
(866 puan) tarafından
Sen nekadar üstwlersen o da okadar gitmek ister ban evine gidecek Bi durum yok, anlıyorm seni insan eşiyle aile ortamı yaşamak istiyor ama sığır a laf anlatmak imkansız kendine dert etme sende onu umursama çık çocuklarımla eğlen ye iç dolaş umursama kocanı ot gbi yemeği çayını önüne koy sohbeti alakayı kes bakalım nasıl dönüyor sana, 
0 oy
tarafından
Kız hiç sorma ama gitmem kahvesi için babam gile sonuna kadar okuyamadım kusura bakma lütfen amacşunubsöylim sırf dışarı kahve için canını sıkmaya değmes benim eşim sabah 7 buçukta işe gider akşam 6 gibi gelir yemeğini bile bazen yemez dışarı kahveye gider taa 11 e kadar hergün hergün bıktımmı evet hemde çok ama takmıyorum hafta sonu bile sabhın 10 unda kalkar gider geç saate kadar gelmez yani diyeceğim o ki canını sıkma anlayışsızlar biz güya kural koyduk cumartesi kahveye pazar gününüde bizimle geçir diye tamam dedi haftasonu gelince vız ortadan kayboluyor
0 oy
(97 puan) tarafından
Oo sen demekki hergün sabah aksam kahvede olan bir esin olsa ne yapardin bilmem cok fazla abartmisin 3 gun diyorsun 7 den 11 kadar adam haftada 12 saat kendine vakit ariyor bu cok değil he diceksinki ben sende yap haftada üç gun cik disari gez bazen insanin ozel zamanlari olmali hep esle dip dipe zaman geçicek diye birsey yok bence haksizsin bide senelerdir diyorsun artik anlaman lazim degismicek bu hem kendine sikinti hem cocuklara yazik
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Seni cok iyi anliyorum canim ayni benim eşimi anlatmissin bende 1 hafta once tartistim 4 5 gun konusmadik oda bana her kavga da s.iktir git diyordu en son seni sevmiyirum istemiyorum dedi bende giderim dedim sabah kalktim hazirlandim gitmeden de eve geldi bisey icin gordu gidersen de geri gelemezsin dedi geri gelmek icin gitmiyorum dedim 12 yillik evliyim 3 cocugum var 11 8 ve 1 yaslarindalar  inanmadi cesaret edecegimi dusenemedi 11 de çıktım evden eltim soyledi bunlar bi tutustular arayan arayana hemen bilet aldim yalvar yakar gitme sakin kaynim ve bi abi geldi esim aradi en son o duydu teli kapaliydi diye seni seviyirum agladi gidersen evi herseyi yakarim dedi sozler verdi asla olmayacak bi daa dedi simdi mesafeliyim biraz son sansin dedim ciddi oldugumu gördü ailemde arkamda
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Bence kocanı sal gitsin. Çok üstüne düşüyorsun belli adam gitmeyeceksede gider. Sana sen evde oturacaksın gidemezsinde dememiş. Sana baskı da uygulamıyor al çocuklarını gez. Eşine gel gitme bizi gezdir deme. Sen keyfine bak. Yazık kaynananda gelmiş bu duruma şahit olmuş. Değmez yani

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 2,275 göst.
0 oy
10 cevap 3,112 göst.
6 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Fundisss (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,276 göst.
14 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,843 göst.
12 Eylül 2020 Aile kategorisinde Selimbebek (941 puan) tarafından soruldu