+1 oy
2,397 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Herkse günaydın hayırlı sabahlar arkadaşlar dün eşimle o kadar tartıştik ki babami arayıp gel beni al.diyesim.geldi sorunu özetliyorum direk ..Aile binasindayiz üstte eltim ,var başka kimse yok , ikimiz tekiz kaynımın belirli arkadaşları var eşiminde işyerinden , bi arkadaşı her zaman, görüşyorlar ama haftanın 2 3 günü mutlaka kahveye onlarla gidiyor canıma tak ediyor benimde. Bıktım çünkü diyorum ki Bak gitme bizimle ilgilen sanki nereye gidiyorum ki diye savunmaya geçiyor, hani 7 de gidip 11 de geliyor ya istemiyorm dünde k.validem burdaydı bütün gün binanın işlerini yaptılar, alt dairenin 8 gibi evden ,çıktı duş alıp saat oldu 11 geldi 10 da mesaj attım. Hani gelmiyor musun gelcem diyip duruyor ama ortada yok 11 de geldi dedim bıktım artik bak senin bu, hareketlerinden bzimle ilgilen gitme diyorum anlamıyorsun güzellikle konuşuyorum yok anlamıyorsun yorgunum diyor madem, yorgunsun çocuklarınla beraber bizimle otursaydın Annesi dediki oğlum semaverde, cay yapalim yok abisiyle bir olup gittiler o kadar sinirliyim ofkeliyim ki yemin ederim çıkıp gidesim var daha sonra sesler yükseldi, tartışmaya başladık,  o sinirle geldi kolumu sıktı yüzümü sıktı kapıya yumruk atti ben böyleyim istemiyorsan çık git kabul etmiyorsan, begenmiyorsan git dedi. Öfkemden deliye döndüm ya o sinirle gittim,yattım ama sürekli ayni bu huyu değişmiyor millet ,yüzünden biribirimize giriyoruz k.validem de kesin duydular sesleri , bu gün sorarsa ne diycem bilmiyorum gerçekten oda dün kaldi bu gün gidicek, eltim o kadar cok alışmış ki bu durumlara , cok sakin karşılıyor,  ben her gidişinde olay çıkaryorum , bizi neden goturmüyorsun dediğimde,  param mi var diyor olsa zaten gideriz flan , ama canıma tak etti evden üstümü değiştirip çıktım apartman boşluğundan öteye gidemedim ağladım durdum orda eskiden , böyle değildi değildik 8. Yılıma gircem bu sene ama adamın bu davranışı,  değişmedi gitti ya surat yapsam olmuyor konuşsam olmuyor kolumu sikmasinı , unutamıyorum bile siz gerçekten benim yerimde olsanız ne yapardınız yaşadıklarım tam olarak böyle haftanın,  3 günü mutlaka kahveye gidiyor peşpeşe iki çocugm var ya ,benimde birşey hakkım yok mu gerçekten çocuklar, kac gündür hastaydı yeni düzeldiler.  Bna sürekli al çocukları sen git diyor bende oda olsun istiyorum haksız mıyım lütfen kendinizi benim yerime koyarak cevap verin .Uzun oldu kusuruma bakmayın. 

50 Cevaplar

0 oy
(520 puan) tarafından
Benim eşimde oyun bağımlısıydı ben çok mücadele verdim kesinlikle kabul etmedim mecbur geri adım attı.Tek çaren var ya sonuna kadar gideceksin ya da kabul edeceksin başka yolu yk bence ben bulamadım 
-Reklam-
0 oy
(1,057 puan) tarafından
Kız adam her gün gitmiyor işte 3 gün sal gitsin bundan dolayı gidilmez bence ama kolunu yüzünü sıktığı için git kahveye gidiyor diye değil ama geri gelirsen yalama oluyo bu sefer amaaann daha önce de gitti geldi yine gelir diyo haberin olsun 
0 oy
(692 puan) tarafından
Madem öyle sende çocukları al çık gez dolaş eşin de zaten seni dinlemiyor bildiğini yapıyor 
0 oy
(833 puan) tarafından
Sənin hayatın eşinden ibaret ise bu senın sorunun. Evlilikde bireysellik çok önemlidir. Lütfen esıne delı haftanın 2 gunu bize guzel vakit ayır sonra arkadaslarınla fecir. Adam sürekli evde duramaz. Çok abartmıssın. Aynı şekilde sende arkada edin
0 oy
(2,496 puan) tarafından
Cidden şaka gibisin bende sonuna kadar okudum acaba nerde haklısın ? Haftanın 3 4 günü gidiyormuş seni de gören diyecek sabaha kadar gelmiyor içip içip geliyor kahveye gidiyormuş neden bu kadar abartıp adamı bunaltacak seviyeye getiriyorsun anlamıyorum yani baba evine dönecek kadar ne var bu kadar aldatmış mi seni başka şeyler mi yapmış evet anlıyorum ilgisiz kalmışsın baya ama bu kadar darlama kimseyi kendi haline bırak bak eltin alışmış bu duruma evinde huzursuz değil sen de alış sen çok fazla abartmissin yoksa eşin eve gelmekten senden bile soğur gerek var mı böyle küçük şeyleri büyütmeye
0 oy
(124 puan) tarafından
Yuva bozmak gibi olmasın ama o alışmış sen ceptesin die ailen arkandaysa eğer gel beni al de babana alsın almaya gelsin konuşulsun pismansa 1 şans daha ver yada git 2.3 gün bakalım.neler diyecek gel vs diyecek mi ya valla bende üzüldüm ya bende başka sebeplerden tartisiyorum annemi çağırıyorum babam vefat etti geliyor annem.ben öyle demek istemedim vs diyor ama beni çok kırıyor üzüyor assaliyor valla bunaldım bende
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Bence biraz uzaklaşman lazım babanın evine git bir hafta kafanı topla düşün taşın ne yapmak istediğine bak 

Benimki de öyle maalesef pazar günleri çıkar gider tek tatil günüm ailemle geçireyim demez varsa yoksa arkadaşları kaynanam bile geçen gün biraz karını gezdir oğlum dedi o kadar yani sen düşün izleye izleye dizi bırakmadım sıkıntıdan ama ben çok üstüne gitmiyorum arayıp sormuyorum onunda hakkı arkadaşlarıyla vakit geçirmek bize de zaman ayırmaya çalışıyor yeni yeni 

Yani sıkıntı buysa biraz serbest bırak ama arada bir söyle birlikte vakit geçirmek istiyorum diye
0 oy
(19 puan) tarafından
Al cocuklari git uzun bi syre gelme eve kopek gibi yalvaracak don diye bende seninle ayni hayatı yasıyorum 
0 oy
tarafından
Çek git ya ne bekliyorsun canım
0 oy
(362 puan) tarafından
Bacım eşimle bayramdan bayrama dışarı çıkan ben napiyim hani yeni evlide değilsin al cocuklarini gez ille koca mi olmalı ben sosyallessin diye arkadaşlarınla gez derim ama adamın yapısı bu nefret eder gezmekten bende çocuğumla fildir fildir geziyorum ilk zaman takardim bebek yokken yalnızlık psikolojisi aman sal gitsin arkadaşlarıma vs gidiyorum parka vs canım sıkılmaz gitmek için sebep yok sinirlisin  sadece gitsen de geri geleceksin bunu sende biliyorsun aile evine çocuklar ile sigilmas bir söz deseler evlatlarına senin canın acır 

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 2,275 göst.
0 oy
10 cevap 3,110 göst.
6 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Fundisss (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,275 göst.
14 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,842 göst.
12 Eylül 2020 Aile kategorisinde Selimbebek (941 puan) tarafından soruldu