0 oy
868 göst.
Diğer kategorisinde (547 puan) tarafından
Ankara Şehir Hastanesi'nde sezeryanla doğum yapan var mı yakın zamanda?Varsa eğer süreç nasıl ilerledi?

Kaldığınız oda nasıldı? 

Refakatçi olarak eşinizi aldılar mı?

Kaç gün kaldınız? 

Doktorunuzun ismi? Memnun kaldınız mı? 

Atılan dikiş estetik mi aldirmasi gereken dikişlerden mi? 

Hastanede kaldığınız süresince bebeğinize neler yapıldı? 

Not:eklemek istedikleriniz varsa ekleyin lütfen hanımlar :) 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 sene önce yaptım canım çok memnunum normal diye gittim sezeryan oldum odalar iki kişilik ama ben tek kaldım pandemi olduğu için refakatçi sezeryana 1 bayan izin veriyorlar eşine müsaade etmezler ama normal doğuma refakatçi yok ben 2 gece kaldım hastanede 
(547 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım cevabın için:)
-Reklam-
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Oda tek kişilik otel odası gibi. Banyosu tuvaleti televizyon refakatçi koltuğu açılabilir. Yemek masası buzdolabı herşey var ben tek kişilik odada kaldım.

Eşi doğumdan bi yarım saat sonra odaya aliyolar görmesi için 5 dk. Sonra bayan refakatçi kaliyo

2 gün kaldım. Kız doktorun adını unuttum su an erkekti ama çok memnundum dikişlerimde hicbir sorun yaşamadım 7 ay önce ve 2. Sezeryan olmasına rağmen

Bebeğe işitme testi genel muayene filan yapıyolar. Herşeyleri iyiydi. 
(547 puan) tarafından
Ya bence asistanin tek başına girmesi imkansız ya. Koskoca hastane,asistanı tek başına sokmazlar ameliyata
(547 puan) tarafından
Bebeğe ilk doz hepatit b aşısı ve topuktan kan alındı dimi?
(1,367 puan) tarafından
Evet asi da yapıldı kan da aldılar. Bence de imkansız ben de de asistanlar vardı ama doğumu doktor yaptı dikişi doktor atti. Hatta bana çok güzel oldu dikisin dedi.
(547 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım cevabın için
(1,367 puan) tarafından
Hayırlı doğumun olsun insallah
0 oy
(2,769 puan) tarafından
4 ay önce sezeryan doğum yaptım kaldgim oda tek kişilik 

Bayan refakatçi alıyorlar eşleri almıyorlar.

2 gün kaldik..

Dikisim ipliydi 10 gün sonra sağlık ocağına aldırdım 

Doğuma asistan dr. Lar girdi 
(3,552 puan) tarafından
Benim eşimi aldılar. 8 ay önce doğum yaptım. Bana şansına tek kişilik oda çıkarsa eşin gelir yoksa kadın dediler. Sezeryan lar zaten tek kişilik genelde. Eşim kaldı 36 saat. Yanımda. Herkes kapısını kapatıp odasına giriyor zaten
(547 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevaplarınız için :)
0 oy
(3,552 puan) tarafından
8 ay oldu doğum yapalı.. Memnun kalmadım.. Şans eseri belki ama hemşireler ilgisizdi. Doğuma asistanlar girdi. Bi tane bile uzman yoktu. 3.cü sezeryanım. Zorla spinal yaptılar. Estetik dikiş yok. Üstüne ceset diker gibi dikmişler. Üstelik farklı yerden kesmişler. 2 ci bir dikiş izi kaldı. Doğuma hızlıca giriş yaptım. Cumartesi günü randevu verdiler. Sakindi.. Odam tek kişilikti. Diğer çoklu odalarda normal doğum yapanlar kalıyor. Eşim kaldı yanımda. 48 saatin 36 saatini zor tamamladım ve gece saat 11 de imza ile çıkış istedim. Bu 36 saat boyunca kimse gelmedi. Halin nedir diye sormadı. Bu arada sana tavsiye. Dikiş üstünü kapattıkları bantı ıslatöadan bir anda çekiyorlar buna izin verme. Karnımın tüm derisi soyuldu ve dikiş acısından çok yanık acısı çektim. Haber verdim kimse bakmadı bile. Bir agrı kesici bile zorla aldım. Bol bol kahve götür yanına. Narkoz ağrısına birebir. Ben koymamıştım yanıma Starbucks sa 250 kagıt bayıldık.. Çünkü agrılarını atmak için kahveden Baska sansın yok. Umarım iyi insanlar denk gelir. Ben beddua ile çıktım. Hepsine beddua ettim. Sonra dan özür dilediler ama ne fayda iş işten geçmişti. 48 saati tamamlamadığım için puset yanımda yoktu. Battaniyeye sarıp çıktım gece yarısı taksi ile döndüm eve. Çok zordu. 3.cğ kez olmasına ragmen gerçekten çok zordu. İlki numune de ikinciyi Zekai Tahir de yaptım. Numune özel hastane gibiydi. Zekai Tahir kötüydü ama burası kadar asla değil. En azından istediğim narkoz şekli uygulandı ve Başımda uzman doktor vardı.. Onun harici spinal sezeryan da uyuşuklğummm azaldı karnımı tam içine itiyorlardı. Hissetmeye basladım acıyı ama sakinleştirici etkisinde oldugum için önce inanmadılar. Sonra bağırdım ve birşey sıktılar serum dan acım azaldı. Bebeği saniyelik gördüm. Hani diyorlar ya bebeği görüyorsun güzel oluyor diye. Yanıma yaklaştırmadılae bile uzaktan gösterip çektiler. Hayal meyal hatırlıyorum.. Zordu. Allah kimseye yaşadıklarımı yaşatmasın. 
(3,552 puan) tarafından
O katı olan hafif kıvırcık saçlı siyah saçlı orta boylu biri mi..
(547 puan) tarafından
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Çok geçmiş olsun sizlere de
tarafından
Düz saclı balık etli genc bı kızdı ama okadar gıcık biriydiki anlatmam cok merhametsizdi pislik görsen buraların sahibi benim havasındaydı
tarafından
Dianaalmina sen kötü dusunme herkeze denk gelmiyor böyle kötüler belki sana iyisi denk gelir dua et
(547 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :) inşallah iyisi denk gelir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 538 göst.
0 oy
0 cevap 56 göst.
0 oy
2 cevap 134 göst.
0 oy
4 cevap 886 göst.

374,603 soru