0 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (852 puan) tarafından
Kzlar dün değil ondan önceki gün kizim aksama doğru kustu ve binlere ishal oldu atesi ckti ama yüksek değildi surul vermedim ama korktum tekim bide gece bisye olursa götrmk zor olur diye özel gittim doktor yok o satte bıkmadılar mecbur orxan acile gittim nesi var dedi kusar ates ishalndedim hic birseyine bakmadan iyne vurdu kızıma bulantı icin  tes mest hic bisyebyok eve geldik .dün çok iyydi bu gün yine aksama doğru kustu ve bir kere ishal yapti bir kere kusyo bir kerede ishal ates de 37 yi gecmiyo 37.9 en yüksek. Bnde soydum üstüne ayak altına koltuk altına eklem yerielrjne limon sürdüm emzrdim birzad corba ve muz yedi bir tatlı kaşığı da parol verdim şu an ates yom uyuyo .azi disleri iki tane çıkıyor sağ sol bir tanesi çok kötü damagi diğeri de cikiyo disten mi dersiniz?randevu yok devlete özele gitsem bir milyardan aşağı çıkamam sizce napayim başka bisey varmidur enfeksiyon falan .korkuyorum kizlar ya tekim ya bisy olursa diye 

3 Cevaplar

0 oy
(197 puan) tarafından
Salgın var diyor canım ishal ateş kusma huzursuzluk benim kızım da aynı şekil götürdüm iki şurup verdi ama boş ayni
(852 puan) tarafından
Send emi yalnızsın:(oyunla moyunla yiyo sonra geri cikaryo emiyoda ama yok yani .esin nerde
(197 puan) tarafından
Eşim çalışıyor canım bir haftadur gelemiyor telefon ile çizgi film açıyorum olmuyo ne versem iki üç kaşık başka da yok sütte içmiyor iki gündür antibiyotik verdiği halde hasta agumentin bilmiyorum napcam idrardami enfeksiyon var diye düşünüyorum artık
(852 puan) tarafından
Ateş cok yüksek olur o zamn .ama işte diyolar kusma varsa kesin enfeksiyon var bnde yarin götrcem bakalim
(852 puan) tarafından
İdrara enfeksiyon nasil oluyor bilmiyorum pek ama idari rengi değişik olur kokar vs
(197 puan) tarafından
İdrarı kokar canım bide idrar rengi sarı oluyor evet genelde idrar enfeksiyon olunca kusuyorlar herşeyi denedim geçmedi idrardan artık şüphe ediyorum
-Reklam-
0 oy
(917 puan) tarafından
Canım yarın sağlık ocağına git dış ishal yapar ama kusma yapmaz enfeksiyon olabilir 
(852 puan) tarafından
Canim.yogrut çorbasını nasil yapıyorsun kirik pirinc olmasa normal olsa
(917 puan) tarafından
Olur canım,ilk önce şu koy kaynayinca bir küçük kase pirinç koy,altını kıs kaynayınca,sonra bir kapta yoğurt bir kaşık un,az tuz ve kaynayan sudan az ekle çırp sonra çorbaya ekle karıştır kaynayınca kapat altını güzel oluyor tam hasta çorbası iyi gelir
(852 puan) tarafından
Sagol canim Allah senden razı olsun
(917 puan) tarafından
Ne demek canım Allah yavruna şifa versin olur arada böyle çocuklar böyle büyüyor işte
(852 puan) tarafından
Amin canım h3pimizin yavrusuna şifa versin ..oyeldr herkes öyle diyor ama işte ben yalnız olduğum için ilk bebeğim elim yagaima dolaşiyor 23 aylik oldu hala da bu hastalık durumuna alışamadım bnde bir sorun olduğunu düşünüyorum artik
0 oy
(5,950 puan) tarafından
Dişten dolayı çıkan ates 37 38 arasi dedi dr isal yapar dedi  yinede sen götür icin rahat eder
(852 puan) tarafından
Nereye götüreyim canm ya sağlık.ocagi yada devlet acile göturcem yarin boyel olamz çocuğum iyilesemiyor
(5,950 puan) tarafından
Benim oglum 4 dis birden patlatti orta derece isal vardi bir damla verdi 3 gün den snr birakdim hemeb fayda etti sende götür yogurt yedir bolca yoğurt suyu cok faydalı içeriyorum ogluma ara ara
(852 puan) tarafından
Canm her gün yoğurdun veriyorum hic eksik etmiyorum ivinede elma rendeliyorjm sade yemiyor .birde sağlığa mu gotrdun sen
(5,950 puan) tarafından
Yok canım ben doğduğdan beri ayni dr özelde
(852 puan) tarafından
Burda yok mi adam akıllı özel bi tane ver hic güvenmiyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 63 göst.
25 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde G.ll0 (1,569 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 293 göst.
8 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Reyhan-0 (1,723 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 512 göst.
25 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Baldananne (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
95 cevap 3,463 göst.
26 Eylül 2021 Aile kategorisinde Halime cengiz (75 puan) tarafından soruldu

397,245 soru

11,881,172 cevap

35,998 kullanıcı

...