+1 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (1,019 puan) tarafından
İnsanın baba evinden çıktığı daha mutlusunu daha huzurlusunu temenni ederek hayalini kurarak adım attığı yeni hayatında sürekli sıkıntı stres mutsuzluk yaşaması ne zor bir imtihan çeşididir rabbim gücüne gitmesin sitemim sadece bu insanoğluna o kadar stresli bir insan olmuşum ki uzandığım yerde bedenime kalbime sancılar giriyor takmak istemiyorum artık hiç birşeyi ama o da olmuyor rabbim kimseyi yuvasi ile evladı eşi ve ana babası ile imtihan etmesin imtihanlarımızı kolaylaştırsın içimi dökmek istedim hayırlı geceler herkese arkadaşlar.

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Rabbimnekadar zor imtihanveriyosa okadar seviyodur bizleri sakin isyan etme mukafatinda okadar buyuk olurAllah var gamyok
(1,019 puan) tarafından
Kendimi öyle teselli etmeye çalışıyorum ama insanoğlu işte bazen çok ağır geliyor isyana düşüyorum canıma kast edeyim diyorum lanet şeytana gelsin işte Allah sabrımızı arttırsın
tarafından
Aman sakin at aklindanofikri Allah korusun sabret
(1,019 puan) tarafından
Zaten lanet şeytana getiriyorum kızıma bakınca elim kolum bağlanıyor sabırla bekliyorum
-Reklam-
0 oy
(57 puan) tarafından
Takma kafaya canim bu ruh bu bedene tekrar gelmez zamanının kıymetini bil umursama takma kafaya üzüldüm yalan yok ama emin ol senden daha kötüleri de vardır şükret ve evladın ile hayatına bak 
(1,019 puan) tarafından
Tabikii öyle rabbim beterinden korusun derim her zaman ama  her insanın derdi de kendine ağır geliyor işte benim tek ümidim yaradanımdan elbet bir gün bende o huzuru tadacagima inanıyorum
(57 puan) tarafından
Hakkımızda hakkınızda hayırlısı ne ise o olur inşallah
(1,019 puan) tarafından
İnşallah canm benm allah razı olsun
0 oy
(235 puan) tarafından
Amin kardeşim amin benimde anlatmak istediğim sıkıntılarım var ama kimseye içimi dokemiyorum guveneniyorum kimseye hep içime atıyorum :( 
(1,019 puan) tarafından
İnsanin tek güvenli dağı kendisidir gören deli der belki ama inanki içimi biraz olsun rahatlatabilmek için kendi kendime konuşuyorum her gün ağlıyorum sonra Rabbime döküyorum içimi biliyorum ki o ateşime su dökecek tek yaradanimdir
(235 puan) tarafından
Aslında eşimden yana bi sıkıntım yok cok sukur ama işte sadece hayal ettiğim gibi olmadı
(1,019 puan) tarafından
Eşinden yana mutluysan gerisini boşver zaten canm ben hayallerimi bile geçmişim zaten bir günüm huzurlu geçsin diye diliyorum sadece eşin iyi olsun huzurun olsun herşeye yetiyo daim olsun sizinkide canm
(235 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
(446 puan) tarafından
Amin canım malesef ama bizim kararlarımiz doğrultusunda ilerliyor hayat sabir çekmekten başka ne yapabiliriz duzelir insallah
(1,019 puan) tarafından
Karar verirken doğruyu bazen göremiyoruz ama kötü olanda o zaten rabbim görüyor doğrusunu ne ise hakkımızda hayra çevirip nasip etsin inşallah
(446 puan) tarafından
3 günlük dünya diyelim allaha sıgınalim amiin
0 oy
(119,011 puan) tarafından
amin iyi geceler
0 oy
tarafından
Amin inşallah cnm ❤️ Rabbim kimseyi evlat acısıyla sinamasin gerisi gelir geçer ☺️❤️
(1,019 puan) tarafından
Amin amin inşallah canım benim
tarafından
❤️☺️❤️☺️❤️☺️❤️☺️
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Canım vallahi bende şunu anladım evlilik güllük gülistanlık bişey değilmiş. Kocam iyidir ne küfürü olir ne dövmesi ne sövmesi. Yine de alışması zor bir süreç. İnsanız duygularımız değişiyor yana yakıla aşık olduğumuz adam da bizde degisiyoruz aşk değil sevgiyle devam ediyoruz. Sonra aile sorununu anlatmıyorum bile. Burası Türkiye biz adamla değil ailesiyle evleniyoruz. Yani tabiki aynı olmayacak sorunlar artıyor gerginlik çoğalıyor kendimizi daha yıpranmış hissediyoruz. ama kim hissetmiyor ki ? 

Dünya bu kadar işte gerçekten çok şey beklememek gerekiyor bekledikçe üzülüyoruz. Allah herkese huzur mutluluk versin keşke evliliklerimiz evlendigimiz günkü gibi devam etse ama zor çok zor 
(1,019 puan) tarafından
Aynen öyle canm çok haklısın beklentiler üzüyor insanı şansın varsa herşey yolunda gidiyor kimine armağan kimine imtihan demişler rabbim bizler içinde bu imtihanlarimizi kolaylaştırsn sonunda o huzura kavuştursun hepimizi inşallah

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 281 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde ipekipek (1,995 puan) tarafından soruldu
+2 oy
14 cevap 343 göst.
30 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.

377,359 soru

11,292,780 cevap

34,711 kullanıcı