0 oy
153 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Benim bacak aralarım çok ağrıyor 1 hafta oldu ama yürümekte zorlanıyorum acaba normal mi?

10 Cevaplar

0 oy
(916 puan) tarafından

Ne yaptın bacım ya 6 aylık oldu benim kızım hala dikişlerim ağrıyor benim:D:D

tarafından
Kız benim ki dikişsiz
(916 puan) tarafından
Aaa o nasıl oluyor ya benim dikişler beni öldürdü
tarafından
Bildiğin normal doğum dikiş falan yok. İlk doğumum dikişliydi ama bunu nirmal doğurtacam dedi doktor :( perişan oldum hâlen bacaklarım sızlıyor
(916 puan) tarafından
Ayy benim ki ilk doğum du kedi falan attılar şimdi bile şişiyor randevu bulamadım kadın doğuma gidicem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ilkinde bi ay da toparlndm 

Ikinci de cataldn indigim gibi iyiydm hic yataga girmdm 

Refakatçim yoktu herseye ben kosustrdm

Rabbim sifa versn
tarafından
Allah razı olsun benim de ilk doğumum dikişli oldu hiç ağrım olmadı sadece dikişlerim sızlıyordu ama bu dikişsiz oldu bayağı bir zorlaniyorum doğumda da çok zorlandim. Allah razı olsun
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ertesi gün ayaklandim asko 15 günde düştü dikislerim
tarafından
Maşallah :)
0 oy
(72 puan) tarafından
Tam olarak 40 günü buldu. Şimdi 2 aylık oldu elhamdülillah normale döndüm
tarafından
Offfg 40 gün çok yaaaa ben dayanamam ölürüm bu acıyla
0 oy
tarafından
Normalde hiç bı sorun yoktu ama benim dikişler geç düştüğü için çok ağrı çektim 
tarafından
Geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Bende dikişsiz yaptım ama gene 20 günde anca toparlandım. Normal daha çok yenisin.
tarafından
İlk gebeliğim dikişliydi huç bu kadar acı çekmedim bu dikişsiz oldu ama fenayım
0 oy
(13,791 puan) tarafından

Ben hemen toparlandim. Ertesi güne bişeyim kalmamişti. Maşallah diyeyimde kendime nazarim değmesin :)

tarafından
Maşallahhhh tütütütü :)))
0 oy
(119,071 puan) tarafından
ama daha cok yenisin
0 oy
tarafından

Normal doğumun kolay olduğunu söyleyenin alnını karışlarim :O hiç öyle ay sezeryan daha zor felan diye yorum yapmayın lütfen illaki zordur ama normal doğum da hiç ama hiç kolay değil 3ay olacak hala ağrılarım var kanamam daha yeni bitti kasıklarım hala ağrıyor doğumda çekilen çile de cabası. Daha erken ağrılar olur daha ayaklarını sıcak tut soğuk şeyler yeme başka diyeceğim birşey yok canım

0 oy
(1,369 puan) tarafından
E yani kendine gelmek aklının toplanması falan bı yirmi günü buluyor. Kırk çıktı mı çok rahat etmiş olursun. Ama tamamen toparlanmak benim için 4 ayı buldu lohusalık sıkıntiliydi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 55 göst.
0 oy
25 cevap 401 göst.
5 Ocak 2021 Aile kategorisinde Kbensglsm (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
6 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 138 göst.

378,011 soru

11,314,370 cevap

34,754 kullanıcı

...