0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (46 puan) tarafından
Kızlar merhaba ben 7 ay önce 6 aylık kızımı kalbi durması sonucu kaybettim.Dopumdan 3 gün sonrada sütüm gelmeye başladı ve hala da geliyor.Hormon testi yaptım FSH 19 Prolaktin 30 du 24 olmuş.doktorum FSH için doğum kontrol hapı verdi.Prolaktin ile FSH ilişkili mi doğumdan sonra hormonlarım hala düzelmedi.Ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz

3 Cevaplar

0 oy
(1,733 puan) tarafından
Dostonex diye bır ılac verıyorlar baskılanması için ama bilemedım stresten uzak dur canım banyoda kese yapma göguslerıne sıkı şeyler takma özel olacak ama yapıyorsan masturbasyon yapma 
(1,733 puan) tarafından
Benım de ılk ıkı bebegım o şekılde oldu kalbı durdu falan canım sonra oldu stres  yapmaman çok çok onemlı beyın Emarı böbrek emarı cektıler mı canım endokrıne muayene oluyorsun dımi
(46 puan) tarafından
Evet emar çekildi herşey normal sadece bu sıkıntılardan epilepsi hastası oldum onun tedavisini görüyorum
(1,733 puan) tarafından
Hmm anladım canım valla dedığım gıbı ne kadar az streslı yasarsan o kadar çabuk toparlarsın gercı şu devırde stressiz hayat ımkasızda
(46 puan) tarafından
Malesef ki öyle :/
(589 puan) tarafından
@Kelebek  siz de hipofiz adenomu mu vardı?
-Reklam-
0 oy
(405 puan) tarafından
Benmde sut hormonum 54 du dr dostinex diye ilac verdi kullandim 4e dustu dr ilac vermedimi
(46 puan) tarafından
Hayır vermedi
0 oy
(916 puan) tarafından
Canım menapoz falan değildir sonuçta hamile kalabiliyorsun demekki yaşın kaç adetlerin düzenli mi süt hormonunun yüksek olması yeni doğum yapmış olman o zamanla ve ilaçla düşer bu fsh adetken mi bakıldı bende hamile kalmaya çalışıyorum da ondan biraz bilgim var çok doktora gidip geldim
(46 puan) tarafından
Bugün 22 oldum evet adetin 3.günü bakıldı normalde düzenlidir ama bu aralar biraz aksama var doktorum düzenlemek için doğum kontrol hapı verdi önümüzdeki aya da tedaviye başlicaz
(916 puan) tarafından
Çok gençsin olur inşallah bende 25 yaşındayım bu hormon değişken canım her ay değişiyor bende 9 aydır istiyorum canım merak etme gene olur
(46 puan) tarafından
İnşaÂllah canım doktorlar o kadar duygusuz ki menepoz diyip insanı strese koymaktan başka birşey yapmıyorlar doktorumu değiştirdim ultrasonda folikül gözüktü herşey normal dedi hormon sonuçlarında tembellik var dedi menepoz demedi diğer doktorum günah olmasa öldürülecek insandı
(916 puan) tarafından
Yok canım sana hangi doktor moral verip iyi geliyorsa ona git yaşın cok genç hamile kalmışsin gene olur merak etme 45 yaşındaki kadınlar hamile kalıyor yaa bizimmi olmayacak:))))))
(46 puan) tarafından
İnşaÂllah canım :-))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 96 göst.
15 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Longperi (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
5 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Skevsers (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
11 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisa386 (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
11 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisa386 (217 puan) tarafından soruldu

374,703 soru

11,208,173 cevap

34,512 kullanıcı

...