0 oy
107 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,270 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 13 aylık. Şuan bile uykusundan sürekli uyanıyor kendini sıkıyor uyannca ikiniyo gibi. O kadar şiddetli sıkıyor ki kendini kafasıni geriye doğru atıp karnını iyice sıkıp. Bu her gece sabaha kadar böyle ya neden kendini bu kadar sıkar bebek. Gözleri kapalı kucağımda tekrar uyutmaya çalışıyorum kendini sıkıyor ikiniyor acı cekiyo gbi ağlıyor. Kaka problemi de yok gaz da.Bir yeri mı ağrıyor acaba başına gelen var mı yardımcı olursanız çok sevinirim kızlar :(

6 Cevaplar

0 oy
(1,270 puan) tarafından
Kızlar yardım :(
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bilmiyorum canım. Postun yukarı çıksın. Doktora goturdun mu hic
(1,270 puan) tarafından
Doktora sürekli olarak gittik cnm aylık olarak. Hep küçüklükten beri gaz sorunu vardı ama neden böyle yapıyor hiç bilmiyorum
(6,047 puan) tarafından
O anın videosunu da çek doktora göster canım
0 oy
(2,500 puan) tarafından
Doktora götür burdan yanıt arama bence ihmal etme 
0 oy
(17,633 puan) tarafından
Lütfen onu doktora götür kıyamammmm ❣️
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Acaba anlamasan da varmı ki ilk okurken kaka gaz diyene kadar kabızdır diye düşündüm ben. Yada geriniyor olabilir mi ki benim kızım da geriniyor
(1,270 puan) tarafından
Kaka yok problem ama gazdan emin olamıyorum
(1,787 puan) tarafından
Bacaklarıyla gaz masajı yap canım pırt pırt çıkarsa o kendini kastığı aralarda demekki gazdır. Okudum doktor da bişey dememiş başka nörolojik bir şey görseydi söylerdi bence. Gündüz yapıyor mu
(1,270 puan) tarafından
İşte arada ağlarken arada gaz da kaçıyor kendini sıkınca. Ama bu gece o da olmadı mesela. Gündüz çok sinirlennce yapıyor cnm
(1,787 puan) tarafından
Demekki geceki gazdan canım. Acaba sıcak falan mı oluyor yada
0 oy
tarafından
Uyanıkken çok sinirlenip sevindiği zamanlarmi böyle yapıyor 
(1,270 puan) tarafından
Uyanıkken çok sinirlendiğinde yapar boyl cnm
tarafından
Benim oğlum uyurken değilde uyanıkken böyle çok yapıyordu Dr verdiği tepkiler den kaynaklanıyor dedi bende internetten okumuştum sindirimi zayıf çocuklar yapar diye ama en iyisini hekim bilir

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 94 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ciceekbakan01 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 414 göst.
11 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 157 göst.

377,741 soru

11,305,617 cevap

34,731 kullanıcı