0 oy
129 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (178 puan) tarafından
Kizim cok hasta suruba gereksiz bir tepkiler veriyor tatli dille olmuyor zorla olmuyor ne yaptiysak bos kendini kasiyor geri tukuruyor baska napabilirim bu gidisle hastaneye yaticaz tedavi edemiyoruz cunku  anne baba cok zor durumdayiz yasamayan bilemez gunlerdir hastalgi yuzunden yiyip icemiyor yemek istedigi halde lutfen yardim

9 Cevaplar

0 oy
(5,292 puan) tarafından
Bardağa su koyup tatli kaşığı alip ilacı koyardım aa hadi şu içelim diyip ilacı verirdim yada şırınga ile ölçüp veriyorum 
-Reklam-
0 oy
(6,520 puan) tarafından
Ya benimki eskiden hic icmezdi bi ara agir grip gecirdi ilaclarini içti portakalli cilekli olduklari icin danone mi zannedior bilmiorum ama sakadan oksuruyor simdi anne ben hasta oldum ilac içicem dior garip yani hepsini içecek nerdeyse biraksam
0 oy
tarafından
Ben hep şırınga ile veriyorum :)
0 oy
tarafından
Önce siringaya su doldurup şurup alıyormuş gbi yapıp bak annem bende içiyorum felan oyunlar yapıyorum sonra hadi sıra sende diyip ağzına sıkıyordum 
0 oy
(913 puan) tarafından
Valla çok zor durumda kalıp burnunu sıkarak içiren gördüm nefes alamadığı için yutkunuyor yani çok uzun süreli değil simdi millet çocuğa yapılırmı demesin o hemen yutuyor zaten bı şırıngayla ağzına sık burnunu tut
(178 puan) tarafından
Herkes guzel fikirler vermis oyun oynar gibi yapin falan ama kizimin huyu cok farkli basina gelen bilir babasiyla agladik yani en son o derece.. bizde geri tukurme problemi var bi de burnunu tutunca geri cikaramiyor mu?
(913 puan) tarafından
Yok canim yutuyor direk kusmasi lazım çıkması için
0 oy
(810 puan) tarafından
Cok sevdıgı bebeklerıyle bırlıkte oyun oynayın bebegı hasta olmus ona ılac verelım hemen ıyıleşsin dıye konusarak mesaj ıletin ona sonra kendınıze uygulayın yalandan bır kac defa ona uygulayın sonra oyuna ıyıce daldıgında serbestleştıgınde sırıngayla sıkıverin bizde genelde babası kandırarak verır onun elınden ıcıyo
0 oy
tarafından
Tatlı kaşığı ile veriyorum ben aksi halde benim kızda ilacı çok sever ilacı görünce ağzından emziği atıyor birde su da böyle heyecanlanır 
0 oy
(913 puan) tarafından
Biz babası ile önce birbirimize iciriyiruz gbi yapıyoruz ve çok güzelmiş çok tatlı flan diyoruz beğenmiş gbi abartarak oğlumda çok sverek içiyor bizim taklitimizi yapıyor deneyin isterseniz
0 oy
(374 puan) tarafından
Benim kızım da hiç içmiyor su doktor damla yazmıştı soğuk algınlığı için dedi suya damlat ver hastalığı ne bilmiyorum ama bide dedi meyve suyuyla da verebilirsin dene

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 228 göst.
21 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Bademira (1,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
14 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havva admir (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Damla berna (1,674 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde 1 prenses annesi (274 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...