165 göst.
(14 puan) tarafından

Bugün 39 hafta oldum programa göre son 7 günüm ama ne sancım var ne ağrım sızım 32. Hafta da dönmüştü kanala bi sıkıntı yok şükür ama ona kavuşabilmek için sabırsızlanıyorum 9 ay geçti de şu son haftalar geçmek bilmiyor geceleri uyuyamıyorum dönerken sağa sola çok zorlanıyorum sebebsizce. Kız çocukları erken olur derler ama bu nazlı mı çıktı ne :) 

3 Cevaplar

0 oy
(606 puan) tarafından

Canm Allahin nasibi dua edib tez gelmesini isdeme hayırlısı ne zamansa o zaman gelsin de inseallah  allahın hayrıyla vaktinde geler 

(14 puan) tarafından
Tabi ki öyle hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah hayırlı zamanda. Sadece şu son hafta insana hem bedenen hem ruhen bi ağır geliyor
(606 puan) tarafından
Canm kıyamam sana  yaa ben 33 hafdadayım zor yatınşb kaıkıyom
(14 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin senin de canım
(606 puan) tarafından
Sagol bitanemm
0 oy
(3,664 puan) tarafından

Hareket yapsan oturup kalksan ben internetten meryem ana eli getirtmeyi düşünüyorum doğumuma yakın sen de öyle yap. Yada arkadaşlar da fln varsa onlarda senin yerine koyabilirler otu

(14 puan) tarafından
Hiç oturmamaya çalışıyorum evde de eğilip kalkıyorum oyun havası açıyorum :) :) :) iş güç zaten bi taraftan olmazsa şu otu alayım ya çok duydum onu
0 oy
(287 puan) tarafından

Rabbim yardımcın olsun canım benim dualarım seninle inşallah herşey çok güzel olacak kuzum rabbim hepimizin bebeğini korur sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip eder inşallah tatlım aminnnnnnnnn 

(14 puan) tarafından
Allah razı olsun aminn kuzumm dualarımız karşılıklı inşallah
(287 puan) tarafından
Inşallah tatlım Allah cümlemizden razı olsun canım benim
(14 puan) tarafından
Fatmacım senin ki bi belirti vermiş en azından sağlıkla alırsın kucağına inşallah :) nişan nasıl geldi dedikleri gibi kanlı bi sıvı mı nişan gelmeden önce sancın falan oldu mu kuzum
(7 puan) tarafından
nisan gelecegi aksam sancilandim. ve. yakinlarima. nisanimin gekdigini. dogumun yaklastigini. sordum. ama. herkes.surekli arayip.yada. gelip. daha doguramadinmi demesi beni benden. aliyor  yoruldum herkese.  laf anlatmaktan. bi an once gelmesini. istiyrm artk
(14 puan) tarafından
Hayırlısıyla al kucağına canımm

İlgili sorular

16 cevap 234 göst.
2, Temmuz, 2 Sevdaa (2,255 puan) tarafından soruldu
4 cevap 207 göst.
21, Kasım, 2019 misafir tarafından soruldu
6 cevap 290 göst.
3, Ekim, 2019 Mucizemi Bekliyorum (219 puan) tarafından soruldu
3 cevap 71 göst.
8, Eylül, 8 misafir tarafından soruldu

112,195 soru