0 oy
735 göst.
Aile kategorisinde (659 puan) tarafından
Hanımlar aılelerınıze ortak yalan soyledınız mı hıc bız esımın annesıne soyluyoruz esım asker surıyeye gıtyıgınde  komutanla kısla gezıyoe dıyoruz benım aılem kızıyor bunu dememıze ama napalım bılırse bırak gel dıyo sankı bakacak bıze kendı aılemede bana düğünümde sahte altın taktı kahrolası kaynanam annemlere sattık kredıyı odedık dedım ama ıcım rahat degıl anneme yalan soylemekten

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet bebek istemiyoruz dedik ama deli gibi ikimizde bebek istiyoruz bundan başka yalanımız yok 
(659 puan) tarafından
Allahım versın sana hemde cıft bı bebek tekı erkek tekı kız olsun
tarafından
Allah razı olsun canım ❤❤ inşallah olur
tarafından
bazen yaşlı insanlara böyle yalanlar söylemek zorunda kalıyor insan. çünkü onlar hemen kendini kahretme eğilimine giriyorlar. Allah size tez vakitte güzel minnoş bir evlat nasip etsin canım
tarafından
Aminn inşallah inşallah dualarınız için çok saolun yani çevremdekiler bana böyle dua etmedi yani beni hiç tanımıyorsun bile rabbim nr dileğiniz ne isteğiniz varsa rabbim karşınıza çıkartsın inşallah
tarafından
ya olur mu öyle şey.. hepimiz ya anne olmayı arzulayan ya da bebeğini kucağına almayı bekleyen insanlarız.. biz bunun bi insan için ne demek olduğunun farkındayız. Allah’ım sana da eşine de el ele o güzel günleri yaşamayı nasip etsin canımm, namazda sana da dua edicem inşallah..
tarafından
Allah bin kere razı olsun saol canım çok çok saol çevrede o duyduklarımız bize yetiyor da artıyor resmen allah hepinizden razı olsun bir değil bin kere
(659 puan) tarafından
Allah bıze bır verdı arayana 2 versın derım  cıfter çifter versın kımsenın kucagı bos bçkalmasın ben 38 yasında anne oldum 37 de evlendım cok korktum ama normal yolla oldu sukur 84 gunluk kızım5 ay sonta olursa 2 ınsllah
tarafından
Rabbim güle güle büyütmeyi nasip etsin canım
(659 puan) tarafından
Sanada karnında kucagında gormeyı  tez zamanda nasıp etsin
tarafından
Aminnn aminn allah razı.olsun
-Reklam-
0 oy
(59 puan) tarafından
Ya bana da kiralık altın taktılar dugunden 5 gun sonra goturup geri verdiler aileme de bisey diyemiyorum zaten ailem karai cikmisti istememislerdi ben kendi istegimle evlendim onlara falan gidince soruyolar ben taki takmayi sevmiyorum evde diyorum o yüzden
(59 puan) tarafından
Insallah canim sizde cook mutlu olun hic bir güc sizi mutsuz etmesin
(2,550 puan) tarafından
Amin inşallah hepimizi
tarafından
ahh o baban karisi kiymetli tabi sinir oluyorum eslerini çocuklarından üstün tutan insanlara Allah sbsir versin canim esini kendine cekmeye calis
tarafından
Canım yorumları okuyodum çok üzüldüm Allah yardımcın olsun sabret inşallah eşinle aranda sorun çıkarmazlar oğlunu kıskanmak nedir ya boşver inekleri filan banada altın yapmadılar düğünden önce takip sonrada hemen aldılar eşinle huzurun olsun yeter inan en önemlisi bh bazı yerde görmezden duymazdan gelmek en iyisi özellikle kaynanalara karşı
(1,567 puan) tarafından
Cok uzuldum canim Allah yardimcin olsun tez vakitte kurtul insallah hayirlisi ile esinle çocuğun la musmutlu olun insallah.
0 oy
tarafından
Vlla bnm eşimin borcu vardı calsamynca odeyemedi bnde satıp borcu odedm annemgilede bankaya atık dedm :(((
tarafından
aynı yalan bizde de var canim :D
0 oy
(281 puan) tarafından
Bizde aynı sizin gibi söylüyoruz eşim asker suriyeye gidince sınırda telefonu çekmiyor diyoruz gittiğini duyunca  çok panik yapip üzülüyor çünkü 
0 oy
(900 puan) tarafından
Evlilik yıldönümü için sürpriz hazırlamıştı eşim.kaynanamlara arkadaşın evine davetliyiz demistik 
0 oy
tarafından
Evet ben ve eşim çalışıyoruz birikim yaptık  borçsuz bi şekilde araba aldik ama eşim kendi ailesine kredi çekip bilezik bozdurduk dedi benim annem biliyo gerçeği ama kendi ailesine böyle söylemek istedi onun dışında anlık yalanlar olur mesela bi yere ben gitmek  istemem kayinvalidemlere falan eşim yorgunum ise gidicem isim var diye kendi üzerine alır 
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Bizim ilk yalanımız evlendigimiz gün oldu annemlere kimliğimi annem gilde unutmuştum resmi nikah da yapmamıştık otele gitmek sıkıntı olur diye bir arkadaşı eşiyle birlikte şehir dışına çıkmıştı kendi evlerini bize açıp gitmişlerdi ama annemlere otelde kaldık dedik

Kaynanama da bize karşı çıkacak ne varsa yaparız ama yaptığımızı söylemeyiz başka bişey uydururuz :D

0 oy
tarafından
eşimin borçlari vardı butun altnlarimi satip borçlarına verdik kendi aileme de sattik bankada dedik :(
0 oy
tarafından
arabayi ucuza sattik gerçek sattigimiz fiyati söylemedik :)
0 oy
(663 puan) tarafından

Benim eşim beceriksiz söyleyemez yalan ama bana gelince söyler öğrenirsem eve gelmeye korkar kedi kılıklı herif :getlost:

0 oy
(230 puan) tarafından
Ev aldık kredi cekip 40 ay vadeli.ama eşimin ailesine 7 yıllıgına cektik krediyi dedik.sürekli bizden para istiyor kayınpeder.borc var die para istemesin die eşim öle söledi ailesine :)
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Bizim çok  ortak  yalanımız  olacak  kacis  ortalığı  karistirmasa  ben bak böyle dicez  diyorum  unutiyir   ben başka eşim.baska söylüyor  :ermm:

• :DKaynana  da valla sen başka söylüyorsun  oğlum başka diyor  bende benim doğru  diyorum  :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 279 göst.
27 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 265 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde Hicrannn (1,064 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 329 göst.
31 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Minaasel (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 541 göst.