0 oy
448 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
tarafından yeniden etikenlendirildi
Iyi aksamlar kizlar bulasik makinasini doldurdum kirlileri bulasik tabletim bitmis farketmedim tekrar kirlileri makinadan cikarmak istemedim evim markete uzak ufak bebegim var tablet yerine be koysam yikanir bulasiklar aslinda sivi bulasik deterjanim var Ama makinaya koysam olurmu ne kadar koymam gerekie bilemedim

13 Cevaplar

0 oy
(758 puan) tarafından
Olur koy ama az koy cok köpurur yoksa canim
-Reklam-
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Ben sivi bulasik deterjani dokmustum kalmamisti benimde tabletim birazda klorak eklemistim bisi olmadi ama az kat sonra kopukler disari tasiyo ben fazla katmistim ilk yaptigimda her yer kopuk oldu :)
(4 puan) tarafından
Az derken ne kadar koyucam ki canim bir yemek kasigi yetermi 've tablet gozunemi jousting
(2,840 puan) tarafından
Evet canim tablet gozune 1 yemek kasigi kadar ekle yarim yemek kasigida klorak ekle
0 oy
(30 puan) tarafından
Ben bikere sıvı koymuştum makinenin altından bile sabunlar çıkmıştı bence koyma
0 oy
tarafından
Sakin sakin koyma sivi deterjan . Sabahi bekle tablet almak icin ben o hatayi yaptim mutfagi kopuk basti
0 oy
tarafından
yarini bekle canim bide tableti ortadan kesip koyuyorlar tasarruf olsun diye denemedim daha ama yapicam
(225 puan) tarafından
Bizde öyle yapıyoruz hem tasarruf için hem daha sağlık li imiş
0 oy
tarafından
Az bir şey de çamaşır suyu koy 
0 oy
tarafından
Ben Bi kere koydum Bi açtım ki köpük içinde:))) 
(4 puan) tarafından
:)) sabah a kokar ama bulasijlar ne koyayim :(
tarafından
Az koy  canım Bi saate köpüğü gidyo ozman ilaçsız yıka  Bi daha :)
0 oy
(15,790 puan) tarafından
Az bişey sık sıvı deterjan canım çok koyarsan köpürür tasar makineden 
0 oy
tarafından
Sirke çamaşır suyu hangisi varsa koy bide 1 kaşık kadar normal bulaşık deterjanı koy canım tertemiz olur 
0 oy
(65 puan) tarafından
Ay ben küçükken temiz olsun diye bulasiklarin Üstüne sıktım sıvı deterjani annem bide tablet koydu mutfak komple köpük olmustu :D
0 oy
tarafından
bence sabaha kadar kokmaz sabahı bekle. azcık çamaşır suyu gezdirirsin yarın koku kalmaz. sıvı deterjanla ilgili kötü anılarım var bence yapma ahahah. ya da komşun varsa rica ediver
0 oy
tarafından
Çamaşır deterjanı koy  bir tatlı kaşığı çalıştır canım bir şey olmaz 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Sıvı bulaşık deterjanı bayağı köpürtür Sakala makineyi bozarsın bir çay kaşığı kadar çamaşır deterjanı koyabilirsin canım ya da kapak kısmına çamaşır suyu sık biraz öyle yıka

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 397 göst.
14 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,312 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 185 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.