0 oy
1,595 göst.
Diğer kategorisinde (4,756 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bilirsiniz ben ev üstündeyim yani birlik yaşıyoruz Canım sıkkın moralim bozuk kaynanam ve gmrümcelerim yüzünden gün boyu hiç bir şey ypamdaı kaynanam evin bütün işi çocuk herşeyi yaptım akşam yemeğini de yapmadı gezmeye gitti görümcem de hiç bir iş yapmıyor sabah dershaneye gidiyor akşam 5te gelip uyuyor ne bir bulaşık ne yemek ne de çocuğa bakıyor dedim çocuğa bak uyku saatim uykum var dedi bende bir yandan kızım ağlıyor bir yandan yemek yok bide öyle sinirliyim kaynanam gelmiş bana diyor sabah erken uyan eşine kahvaltı hazırla sen artık annesin eşin var geç saate kadar uyuma diyor bende dedim küçük çocuk bakıyorum sabaha kadar kaç kez uyanıyorum sen kahvaltı hazırla sabah erkenden dedim eşim gelmiş ona anlatıyorum bunları onlara hak veriyor annem hasta bir şey yapmasın kardeşim geç saatlere kadar ders çalışıyor yoruluyor e ben çocuk bakıyorum tüm gün iş yapıyorum sen beni düşünmüyor savunmuyorsun arka çıkmıyorsun dedim hala onları düşünüyorsun dedim bundan sonra sabahın köründe kalkıp herşeyi yaparım gece de uykusuz yorgun çocuk emzirince çocuk kucağımdan düşse de hepiniz rahatlayın dedim off ya çok sinirliyim uzun oldu hakkınızı helal edin içimi dökmek istedim dostlarım kimseye anlatamıyorum eşim de beni anlamıyor :(:(dua edin benim de kendi evim olsun kurtulayım bunlardan beni hizmetçi gibi görüyorlar sanki robotum ya 

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay senin kurtuluş imkanın var o da yok bende altlı üstlüyüm kendi evimjn işi gücü temizliği yukarinin işi gücü 4 oda o 4 oda o hele görümceler okula gidiyorlarmiş 6 da kalkıyolarmış gel yat ben hamileyim onca şey yapıyorum geçen gün sağlık ocağına takibe gittim 6 kilo almışım herkesin içinde açtı tok olsa 5 kilo fazla gelirdi her oturuşta 5 kilo yiyo diyo yani bunlar değişmez canım alışmaya bak bende 3 taneler ve yapacak bişey yok 
(4,756 puan) tarafından
Haklısın canım benim
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnşalah tez zamanda kurtulursun ordan canım ne diyeyim 
(4,756 puan) tarafından
İnşallah canım amin amin amin tatlım
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Bu konuda çok şanslıyım eşim kalkma bırak yapsınlar der sen çocukla ilgilen der hiç bir yerde iş yaptırmaz 
(4,756 puan) tarafından
He benimki demez hayata işten gelir yemeğini ben hazırlamasam yemez onların elinden canım
(12,840 puan) tarafından
Eeee senden önce kendi mi hazırlıyormuş kuzum
(4,756 puan) tarafından
Yok şuan ben varım diye benden ister o çok sevdiği koruduğu kardeşleriyle laf dalaşına girmek istemiyormuş canım
(12,840 puan) tarafından
O zaman seni onlara karşı koruması gerekiyor bebeğim eşinle konuş çok yorulduğunu anlat
(4,756 puan) tarafından
Hep söylüyorum kuuzm ama onları savunuyor her zaman
0 oy
(5,377 puan) tarafından
Seni o kadar iyi anlıyorum ki canım Allah yardımcın olsun iyi yada kötü insanın evi gibisi yok gerçekten 
(4,756 puan) tarafından
Aminnnnnnn inşallah aminnnnn Rabbim bana da nasip etsin inşallah en yakın zamanda kuzum tek dileğim
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Allah yardmcn olsn cnm ya bende ayniyim, benim kayınpederim ve 3 görümcem var bir yaşıyoruz hepsi çok iyi olmasına rağmen arada oluyor tatsızlık. 
(4,756 puan) tarafından
Olur tabi ki de canım Rabbim bize de kendi yuvamızı kurmayı nasip etsin inşallah kuzum
(5,436 puan) tarafından
Benim yok şansım ben istedim cnm uzun hikaye pişman değilim diyebilirim, rabbim sana yardmci olsn en yakın zamanda hayırlısıyla kendi yuvana çıkmayı nasip etsin
(4,756 puan) tarafından
Aminnnnnnn inşallah aminnnnn canım seninde inşallah
0 oy
(1,311 puan) tarafından
resmen beni anlatmışsın canım evde tek başıma koşturuyorum bütün gün eşime hiç bir Şey anlatmiyorum çünkü daha önce anlatmaya çalıştım ben napabilirim gelinsin mecbur katlanacan dedi o gün  bugündür hiç bişey anlatmiyorum zaten destek çıkmıyor üstüne bana laf ediyor .
(4,756 puan) tarafından
Aynı durumdayız tatlım Rabbim kurtarsın en yakın zamanda kendi evimiz olur inşallah canım
(1,311 puan) tarafından
Amin inşallah canım . Eşlerimiz  arkamızda olsaydı böyle olmazdı.
(4,756 puan) tarafından
Haklısın canım benim eşim bazen oluyor bazen olmuyor gece pişman oldu özür dilerim dedi seni anlamiyorum farkındayım dedi kaç kere ben bilmeden duymadan haberim yokken konuşmuş uyarmış da değişmiyotlar ne yapalım derdini çek huzursuz olmayalım onarn istediği bu dedi tatlım
(1,311 puan) tarafından
Canım hersey bir yana bebeğin için katlanacan dayanacan  benim tek tesellim çocuğum insallah tez vakitte cikarsiniz oradan hersey gönlünce olur :))
(4,756 puan) tarafından
Aminnnnnnn inşallah aminnnnn canım sende kuzum
0 oy
tarafından
ah canım benim is esinde bitiyor o seni korusa destek olsa yapamazlar ne kiymetli kardesleri analari var gezmeye gelince sapasaglamlar ise gelince yasli anneler insallah tez vakitte ayri ave çıkarsın ve Allah esine merhamet versin ki seni anlasin
(4,756 puan) tarafından
Aminnnnnnn kuzum aminnn inşallah aminnnnn tatlım Allah razı olsun
0 oy
(6,675 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim uykusuzluk zor
(4,756 puan) tarafından
Aminnnnnnn kuzum aminnn tatlım
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Cok buyuk anlayissizlik ve terbiyesizlik
(4,756 puan) tarafından
Öyle kuzum Rabbim benim çektiğimin bin katını kendi kızlarına çektirir inşallah
(1,082 puan) tarafından
Insallah cnm insallah
(4,756 puan) tarafından
Aminnnnnnn kuzum aminnn tatlım
0 oy
(461 puan) tarafından
Ah deros um yenı gordum postunu. Aynu sorun bende de var. Cıkma tatlı canını.  Gecer ınsallah bır gub bızde rahata cıkacaz
(4,756 puan) tarafından
Aminnnnnnn inşallah aminnnnn canım benim sağol kuzum Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 205 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Fadim (1,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 114 göst.
22 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu