0 oy
1,493 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Doğuma son 3 gün kaldı. Gurbetteyiz. Doğuma kimse gelemiyor. Biraz duygusallaştım acaba çok zor olur mu benim durumumda olan var mı

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim de doğumda başıma kimse gelmedj canım Allah yardımcın ediyor görümcem vardı ama var demeye bin şahit ister doğumdan sonra vardı ben odaya geçince ben azıcık eve kestirmeye gideyim dedi eşim bekledi başımda sonra o geldi 1 saat falan anca durduysa durdu sonra ben akşam yemeği yemeye gideyim dediler eşimle gitter yemek yedikten sonra da uyuyumuslar gece 2 de kalkmislar bende bu saatten sonra gelmeyin dedim neyse ertesi gün çıktım eve gittik kahvaltı yaptık ben yeni doğum yapmışım azıcık ilgi gösterin dimi bulaşıkları bana yikatti kendi evine gitti. Yani canım Allah emin ol ki yardım ediyor.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizde gurbetteyiz. Eşi bıraksa bende yanında kalıp burda doğum yapmak istiyorum gitmek başta cazip geldi ama şimdi pek istemiyorum ama eşim olmaz git benim elim ayağıma dolaşır sana yardımcı olamam diye düşünüyor. Annemde kalacağım rahatım gerçi odam var hastane yakın. Araba var. Burda o imkanlar yok ama eşim var. Gitmiycem desem hep bi sebep arıyor ama bana geliyorlar hissiyat olarak. Allah hayırlısını versin. Özel hastane de doğum yapacaksan esin yanında olacaksa pek düşünme olacak olanı yaşarsın. Kimseye ihtiyacın yok bence.
0 oy
(149 puan) tarafından
Ya boyle.seyler okuyunva icim nden cok aciyor:( 
0 oy
(582 puan) tarafından
Korkma canım yenidoğan hemşireleri falan da yardımcı olur mümkün oldukça eşinle birlikte halledersiniz bir sey olmaz. İnsallah dogumu da kolay geçer de bebeğimle rahat rahat ilgilenebilirsin Allah yardımcınız olsun snaa ek olarak bir sey söylemek istiyorum ilk günlerin zor gelebilir bunalabilirsin ama sadece sunu düsün bu sadece alışma dönemi 1 aya kalmadan her sey düzelecek ilk günler ben psikolojik olarak kötü duruma gelmiştim simdi diyorum ki o an insan düşünemiyor ama aslında her şey o kadar kolay ki geçeceğini bilmek yeterli insan hep böyle gidecek sanıyor sakın o yanılgıya düşme madem yanında biri de olamayacak daha güçlü durman lazım kendini saçma sapan düşüncelerle bunaltma canım 
0 oy
(23 puan) tarafından
Hepinizden Allah razı olsun. Cevaplarınızla bana çok iyi geldiniz. Bana moral oldu. Teşekkür ederim. Bu arada doğumum pazartesi suni sancı ile olacak. Benim ve bebeğim için dua eder misiniz

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 234 göst.
0 oy
37 cevap 604 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde seda merey (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 88 göst.
0 oy
26 cevap 545 göst.
10 Mart 2023 Aile kategorisinde Pelinsu (21 puan) tarafından soruldu

377,329 soru