0 oy
2,020 göst.
Aile kategorisinde (897 puan) tarafından
Kızlar bizmi salagız onlarmı akıllı anlamadım gitti şöyle söylim size. 1 buçuk yıl önce eltim eşimin takım elbisesini istedi ve benimde abiye mi bende verdim 1 buçuk yıldır vermediler gitti geri istiyorum yarın öbür gün diyip duruyor 10 gün önce aradım gönder dedim PTT ye ver herşeyi ben karşılarım dedi tm dedi yarın gönderiyorum dedi hala göndermedi.. PTT de onların sokağında uzak olsa tmm diyecem ama yok.. Hepte kaynanam güle geliyorlar bikere dedim kaynanamı a getir ben ordan alırım onada tmm dedi ama yok eşinde dedi boş ver isteme artık ama ben kendimi ***** gibi hissediyorum abiye mi 450 ye almiştim o çok koyuyor eşinde galiba o zaman yanlış im yoksa 800 tl ye almiş resmen çöp oldu

Bide geçen ay onlara gittik dedim abiye mi ve takim elbise yi ver ayy tmm cnm dur poşete koyim giderken götür dedi hiç yerinden Bike kalkmadı.. Kızlar ne yapmam lazım bügün arimmi sizce çok üzgünüm bana akıl verin

62 Cevaplar

+10 oy
(1,465 puan) tarafından
Ben olsam inadına ısrarla isterim almadan dönmem . Koyayım poşete diyorsa hadi kalk köy alalım nerdeyse derim başına giderim az para mı bu devirde almak zor valla 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Onlar yalan olmus olmasin bi bardak sumu icsen ustune 
(897 puan) tarafından
İçecem bu gidişle cnm ya
0 oy
(1,555 puan) tarafından
Hiç sevmem böyle insanları sana unutturmaya çalışıyo ben olsam onlara gittiğimde almadan geri gelmem 
(897 puan) tarafından
Büyük eltimde aynısını söyledi ya acaba öylemi ki
(1,555 puan) tarafından
Bnce öyle ben şahsen kendim birinden bisey alsam isim biter bitemez hemen veririm vermesem rahatsız olurum çok arsız ve geniş insanlarmış sende bikereliğine yüzsuz ol cnm gidince kesin al sonucda yanlış bişey yapmıyosun sana ait olan biseyi alacaksın
0 oy
tarafından
Boşver canım 40 kere istemişsin . Vermek isteyen ilk seferinde verirdi 
(897 puan) tarafından
Ayy valla çok dogru dedin cnm
tarafından
Tam kalkacağın zaman canım elbiseleri unuttun galiba hadi getir zor bir yere koyduysan yardım edeyim de
0 oy
(917 puan) tarafından
Bayağı eltin vermek istemiyor seni bezdirmeye çalışıyor onun evine gidince işte ayağa kalk hatta deki hadi ver isteyenin bir yüzu vermeyenin iki yüzü kara derler al bence 
(897 puan) tarafından
Bezdirdide artık başardı
(917 puan) tarafından
Canım ben sana diyim bence sizin kıyafetlerin başına bir iş getirdi eltin bak görürsün
0 oy
tarafından
Terbiyesizlik resmen bence kesin sattılar onu ben sana diyeyim mi başka bir açıklaması zor hadi yırtılsa falan söyler ama satıldı kesin
(897 puan) tarafından
Galiba öyle bişe oldu 1 buçuk yıldan da fazla oldu
tarafından
Sattılarsa da söylettirsin isteye isteye ne kadar ayıp yaptığı
tarafından
Git evine hiç oturmadan vermesini söyle oylaarsa sert dille iste bu sefer üstüne git alttan alma dökülür o zaman ne yaptıysa ortaya az para ddeğil sonuçta
0 oy
(736 puan) tarafından
Cidden çok haklısın ama bu kadar da ısrarcı olursan malının peşine düşmüş gibi bilemedim valla. En doğrusu seni bu kadar söyletmeden işleri bitince vermeliydiler
(897 puan) tarafından
Dogru dedin cnm eşimde boş ver dedi zaten ama ben ***** yerine düşmek istemiyorum
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Kiyafetlerin başina bir sey gelmistir bos ver artik bir daha verme
0 oy
(282 puan) tarafından
Kalkacakken elbiseleri unuttun getir de isteyenin 1 yuzu vermeyenin 2 yuzu demisler :)
0 oy
(1,813 puan) tarafından

Elbiselere birşey olmuştur bence canım:D

Yoksa bir iki oyalamaya çalışır sonra yine verir 

0 oy
(7,165 puan) tarafından
En nefret ettiğim insan tipi ben başkasından poşet bile istemem kolay kolay millet neler neler istiyor ya rabbelalemin 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Resmen inada bindirmiş cope atma pahasına bile olsa gene al yaninda birakma en mefret ettigim şey böyleleri kendini uyanık zannediyor
0 oy
tarafından
Evine gittiğinizde bile almayı nasıl basaramadiniz, orasını çözemedim pek.
0 oy
(17,580 puan) tarafından
Lenn bizim abiye noldu de bi kesin bişi yaptı ondan
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Baskasinami vermiş acaba 
0 oy
tarafından
Kız takım la abiye duruyor mu acaba. Yoksa başlarına bi iş mi geldi .

Emanet yerine gidene kadar titrermis derler. Ben emaneti hiç bekletmek istemem gerçi hiç emanet almam da neyse 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Hergün ara iş elbisede değil kullanılmakta gerekirse al çöpe at ki zaten sna kötü bi şekilde ulaşcak emin ol her gün ara yolla de açmazsa msj at göndermiyo mu muhattabını kes
0 oy
tarafından
Kalkarken canım getir de gideyim deseydin 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
üstüne su iç ya satmış bile olabilir :) 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bu kadar istemene rağmen vermediklerine göre ya eskittiler yırttılar ;ya sattılar yada onlar da başkasına verdi .Şu kadara almıştık parasını verin de

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 446 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde fatmagulll. (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,085 göst.
8 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 780 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde sarammmmm (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 394 göst.