0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde (221 puan) tarafından
Sutten bebege gecermı kızlar.. 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
sütten bilmem de sttesi hisdediyorlar
(221 puan) tarafından
Lohusayımda canım lohusa sendorumu gecırıyorum heralde kendim huzurlu degılım bebekte oyle
tarafından
etkileniyorlar kuzum ben agladigimda uykusunda hemen oda huzurlasiyodu
(221 puan) tarafından
Uyumuyor bizim bebekte
tarafından
sorun ne canim neye üzülüyor sun
(221 puan) tarafından
Annem dogum yaptıktan sonra yanımda kaldı kendisi sureklı milletin hareketlerıne dikkat eder kim napıyor kim ne ediyor neyse esım cok mısafır seven Bı insan degil bizim tarafa oyle yanı evdede abim vardı anneminde zoruna gidiyormus annem bizde diye onu cagirmayısımız yemege felan ben esımden cekındıgım ıcın kimseyi cagırmıyorum ama anneme yuzunu azdırmadı yanı burda oldugu surece neyse annem sureklı abimden bahseder iste ne yiyor felan bende anne sen artık evine don dedım abimde perisan olmasın zaten bende 2.gunden beri ayaktayım yeri geldi bulaıskta yıkadım yeri geldi evıde supurdum idare edebileceğimı soyledım oda senin boyle nankor luk yapacagın belliydi emegımın karsılıgı bu dedi bende 2 gun yemek yaptın diye basıma kalkma dedım neyse siz zaten kocanda sende misafir sevmezsiniz kimseyı istemiyorsunuz bir suru laf etti gitti evine tartısma li gıttı yanı
(78 puan) tarafından
Bunda nankörlük birşey yok anenin anlaması lazım seni neden böyle yapmış çok garip ama takma kafana bebeğine bak kocanla ii olmaya çalış emin ol çocuk olduktan sonra hepsi boş eşinin de senin yanında olması lazım sonuçta lohusalisin bende ilk doğum yaptığımda çok çektim kocam yüzünden ama bebeğim daha önemli yansıtma ona hiç birsey
(221 puan) tarafından
Dogru soyluyorsun ama kendime hakim olamıyorum canım
tarafından
insan ister istemez üzülüyor canim. bende bi benzerini yasadim aglarken bebegimde etkilenip huysuzlasiyodu hissediyorlwr uzulme  anneler lohusa depresyonuna giriyo artık
(221 puan) tarafından
Aynen oyle canım huzursuzum suan bundan dolayi o bunu kovulmak olarak algıladı
-Reklam-
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Gecer cnm en ufak üşütme bile gecer 
(221 puan) tarafından
Aynen canım ben huzursuzum bebekte oyle
0 oy
(659 puan) tarafından
Hemde nasıl vucut sıcaklıgından bıle anlıyolar sakın ol emzırırken bol bol dua et
(221 puan) tarafından
Aynen oyle canım bebegım cok huzursuz benım yuzumden
(659 puan) tarafından
Derın nefes al emzırırken onla guzel seyler konus onu sen tasıdın sen hayata getırdın senı hıssedıyo anlıyo sadece konusamıyo sen nasılsan oda oyle daraldın mı ac camı nefes al sarkı soyle yuzunu yıka oyle emzır
(221 puan) tarafından
Tamm canım cok sagoll❤️
(659 puan) tarafından
Ne demek hepımız burda bırbırımıze yardımcı olmaya calısıyoruz sonucta her anne mutlu olsun ıstıyorum mutlu  huzurlu annr saglıklı ev demek
(221 puan) tarafından
Dogru soyluyorsun canım deniyorum ama huzurlu olmayı su donemden Bı an once kurtulmak istiyorum lohusalık donemindeyım ıcımden aglamak gelıyor huzursuz oluyorum
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Geçiyor canım sütten annenin hissettikleri, yedikleri, duyguları her şey geçiyor sütten bebişe hem de hissediyorlar huzursuzluğu hemen çok akıllı bıdık bebişler:)
(221 puan) tarafından
Dogru soyluyorsun canım :/ herseyı anlıyorlar..
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Maalesef evet

Bizzat yasadim

Sen ne hissedersen cocukta hissediyo
0 oy
(6,675 puan) tarafından
Gecmese bile sutun azala bilir..bebeyinden onemli hic bir sey yok..her seyi birak bi kenara bebeyinle ilgilen zaten gerisi bos
0 oy
tarafından
sutten geciomu bilmiorummm ama ben sitresli olunca o gun bebegimmm durmuoo uyumuoo..

İlgili bir soru bulunamadı

374,706 soru

11,208,249 cevap

34,514 kullanıcı

...