0 oy
179 göst.
Aile kategorisinde (232 puan) tarafından
Kızlar 15 güne kızımın doğum günü var 1 yaşına girecek. Ama ben hamileliğim de de doğumumda da hep tektim eşimin ailesi bana düşünün yürüme mesafesi 15 dakikalık yoldaydi Allah rızası için diyip bir gün ne aradılar ne sordular doğuma da eşimin zoruyla yeğenini çağırdım çağırdım dediğim de sabah 5 te hastanedeydm kızı 9 da çağırdım sırf eşim üzülmesin diye (bu arada Allah onun da belasını versin bunca şeye rağmen ailesine hâlâ toz kondurmuyor.)  Neyse doğum gününü kutlicam kızımın eşim de aileyi de çağır falan dedi. Ben istemiyorum onları çağırmak ağrı da sancı da doğum da hep tektim bir kere sormamislar niye çağırayım ki. Bende diyorum kocam bile olmasın kızımın doğum gününü sadece küçük bir pastayla kutliym süsleme falan da yapim azıcık kizima hatira kalsın diye. Sizce nasıl olur?

4 Cevaplar

0 oy
(12,481 puan) tarafından
Kocan olsa daha iyi olur gibi çocuk ilerde demez mi babam niye yok doğum günümde 
(232 puan) tarafından
Anlatırım herhal o zaman durumu.
-Reklam-
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Benim eşimin aileside oleydi doğum gününe ben değil eşim çağırdı ama bu defa eşim olmuycak yanımızda bende cagirmiycam:))
(232 puan) tarafından
Bnde diyorum küçük bi pasta alicam ufak bi süsleme yapicam. Sadece kızımla kendim yapicam gelmesin hiç biri. Şeytanlar
(3,419 puan) tarafından
Çok haklısın valla canm karşındakide yaşayınca böle şeyleri çok iyi anlıyorum seni boşver ikiniz kutlayın
0 oy
(509 puan) tarafından
Çağırma cnm hayret ediyorum benim kayın validem nerelerden geldi başımızı bekledi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 214 göst.
0 oy
5 cevap 235 göst.
24 Kasım 2023 Aile kategorisinde asllyd (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 694 göst.
28 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,713 soru

11,304,924 cevap

34,729 kullanıcı