0 oy
107 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,590 puan) tarafından
Hayirli gunler hanimlar simdi doktordan geldim ve şok oldum doktor sunnet yaptirmaya ne gerek var dedi yuzume oyle bi bakti ki sanki sunnet kelimesini ilk defa duydu. Müslüman bi ulkede sünnet e ne gerek var demek ne demk ya ne insanlarin eline kaldik bilmeyen biri olsa yaptirmaz adami dinleyip. Istanbuldakiler siz nerede yaptirdiniz?

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hoşt köpek deseydin ona neymişte muhalefet oluyor bir o kalmıştı karışmadıkları

Ben yaptırdım canım bayrampaşa devlet hastanesinde doktorumuzda çok iyiydi ama hemşireler vs. için aynı şeyi söyleyemem 
tarafından
Sarıyerin neresi kız bende sarıyerdeyim
(2,590 puan) tarafından
Ben ayazagadayim canm
tarafından
Azıcık uzak bana orası 2 minubüs falan yapmam gerekir :))
(2,590 puan) tarafından
Gene yakinmisiz bende Istinyedn geldim ailem orda
tarafından
Ayarlanıp bir ara buluşalım üçümüzde yakınmışız bak :) çok sevindim vallahi
-Reklam-
0 oy
tarafından
İki oğlumu da devlet hastanesinde sünnet yaptırdım biri şişli etfal EAH diğeri istinye devlet hastanesinde oldu 
tarafından
Neresinde oturuyorsun canım İstanbulun
tarafından
Ben Kağıthane de oturuyorum
tarafından
Sen nerede oturuyorsun
(2,590 puan) tarafından
Ne zman yaptirdin canim. Istinyede yapmiyolar cayirbasina yonlendirdiler orasida boyle dedi iste. Onceden genel cerrahlar yapiyordu simdi sadece cocuk cerrahisi yapiyomus
tarafından
Canım ben çocuklarımı çok önceden yaptırdım birini 11 diğerini 3 sene önce ama küçük oğlumu geçen sene cayırbasinda yaptiracaktim herseyi hallettik sünnet günü hastaneye gittik sonra ben vazgeçtim sünnet yaptirmaktan hastaneden kaçtım:))) biz de çocuk cerrahisine gitmiştik
(2,590 puan) tarafından
Kiz niye kactin:)) bak ben yaptirmaya doktor bulamadim :)
tarafından
Yaaa kıyamadım o zaman 15 aylıktı o gün sanki içine doğmuş gibi Bi ağlamaklı Bi nazlı eşime dedim hadi dr gelmeden gidelim ben hazır değilim eşim de zaten benim bir şey dememi bekliyormuş gibi hadi gidelim dedi:)))) 6 yaşına kadar sünnet meselesini kapattık:)))
tarafından
Bende Fatih Sultan Mehmet mahallesindeyim canım yakın sayılırız bilmem bilir misin burayı :))
tarafından
Nisam benim eltim daha yeni yaptırdı çayırbaşında aslında çok güzel bir hastane doktorlarda öyle ama demek ki kötüsü denk gelmiş size
tarafından
Bilemedim canım Kağıthaneye mi bağlı
tarafından
Sarıyer bağlı canım hemen aşağımız reşitpaşa
(2,590 puan) tarafından
Glshylmz canim hangi doktora yaptirmis acaba ne kadar sira beklemis sorabilirmisin rica etsem? 1 seneye kadar anca sira gelir dedi
tarafından
Reşit paşayı biliyorum emirgan korusun yakındı dimi eşimin iş yeri de istinye marinada:)
(2,590 puan) tarafından
Marinada ne is yapiyo:)
tarafından
Kokoreçci:))))
tarafından
Evet yakınım emirgana yürüyerek 10 dakika falan İstanbul teknik üniversitesinin girişine bakıyor evimiz hemen yanında reşitpaşaya giriş başlıyor yakınmışız kız :))
tarafından
Yaaa ben burda 3 senedir yırtınıyorum bana yakın birini bulamadım diye:)))))
tarafından
Valla yeni gördüm bende yakın birini :D
tarafından
Ben de çeliktepe de oturuyorum 4. Levent sapphire avm var ya evim oraya çok yakın:))
tarafından
Kız burdan sanayi minibüsüne bindiğinde sapphiren önünde indiriyor tek minübüs  :)))
tarafından
Eee bir gün sana kahve ısmarlayayım sapphire de :))) olar mı:))
tarafından
Yemeklerde benden olursa neden olmasın :))
tarafından
Ahaha çok güzel olur :)))
tarafından
Dur özele gel ordan konuşuruz konu sünnetten buluşmalara geldi :D
tarafından
Hemen geliyorum:))

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 46 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Melhaz (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 272 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ulviye (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
13 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferhan (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde GSmsl (791 puan) tarafından soruldu

377,847 soru

11,309,491 cevap

34,741 kullanıcı

...