0 oy
267 göst.
Diğer kategorisinde (830 puan) tarafından
Benim oğlum bazen yanımızda uyuyor eşim sabah işe gidiyor diye ben götürüyorum önceden hadi neyse de 9 haftalık hamileyim 15 kilo oğlum neyse az önce salonda oğlum uyuya kaldı eşim yatmaya gidiyor çocuğu yerine yatır dedim götürmedi üstüne birde kapıdan çıkarjen ciddi ciddi kızdım artık ben hamileyim diyorum farkimdamsn diye evet kolay değil anne olmak için böyle karnında tasiman lazım dedi sa.lak da.lak espri yapıyor kendince bende sinirlendim gitti odaya kapı açık oğlumu aldım kucağıma götürdüm hata bende sana ikinci çocuğu yapıyorum dedim ne diyorsun vs. Altı üstü yerine koyucaksn dedi Saçmaladı yani çok canım sıkıldı ben bu çocuğu zaten kendi doğu görevindeyken tek hamilelik geçirip tek büyüttüm arada bir kaç kez gelip gördü 8/9ay arayla 2.5 yaşında geldi ya bu hamileligimde üzerime düşmesi gerekirken yok yani sinirim bozuldu 

Asla özenmiyor birde yalvar yakar ikinciyi o istediği için yaptım oğlum tek diye birde ağır kaldırınca kasimlarimda batma hissediyorum şuandada batma bıçak saplanmasi var 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ah canım Allah kolaylık versin ama dikkat et. Benim 2. Bebeğime son ayimda kızım 14 kiloydu, kendi fazlam 20 kilo , bebeğim de 4 kilo doğdu o da çok ağırdı.  Ben kendim alıyordum genelde. Erkekler çok işin içinde olamıyor 
(830 puan) tarafından
İşte biz zaten ağırı sizi keyifle hamilelik geçirmiyorz sinirime dokunuyor
-Reklam-
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Cocugu yerinde yatirmaya alistir dogum yapana kadar bu kocayla zor sana is cikmasin  bebek olunca daha da zorlanirsin yoksa duzen olustur yavruna uyku saatleri ozellikle erken yatir 
(830 puan) tarafından
Yerinde yatırıyorum cnm bazen bizle uyumak isteyince kirmiyorm korkuyorm diyor uyuyunca alıyorum ama zaten uyumaya gidiyor ona rağmen almıyor çocuğu
0 oy
(3,717 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam sabah 4 de uyandırır sancım var beni doktora götür derdim 
(3,717 puan) tarafından
Yine uyandır o zaman bacım biraz ayağa dik sonra geçti yatalım de
(3,717 puan) tarafından
Ama sancın varsa yap yoksa yapma Allah korusun bebeklerine birşey falan olur çok korkarım öyle şeylerden
(830 puan) tarafından
Valla deniycem :))
(830 puan) tarafından
Var cnm kasimlarimda batma ve bıçak saplanmasi hissediyorum yoksa kendi çocuğum niye kaldırmıym o yokken ben büyüttüm
(3,717 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım yine de kaldırma ilk zamanların nolur nolmaz
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Genellikle esiim götürür yatağına 

Eşim yoksa ben kaldırırım Mecbur uyursada uykusundan uyandırırm skskskske
(830 puan) tarafından
Uyanınca tekrar uyuması zor oluyor ya
(4,039 puan) tarafından
O zmn uyumadan goturseydı once kendını ve bebegı dusun
(830 puan) tarafından
İşte tam odaya gidiyor çocuğu yatır dedim bana sen götür diyor ona baya baya sinirlendm kii hemende sogumuycam
(4,039 puan) tarafından
Sende onun dedıgını yapma
(1,257 puan) tarafından
Fesleğen eşim için dedim kız uyuyo olsa bile uyandırırm yerine yatirsin diye :)  bu arada madem eşin çok rahatt sende şuram ağrıyor Buram ağrıyor de naza çek kendini
0 oy
(6,923 puan) tarafından
Ay çok sinir oldum. 

Ben de 7 haftalık hamileyim eşim ben demeden götürür az düşünceli olsa ölmez. 
(830 puan) tarafından
SS alıp atocam görsün :/ benimki almıyor
0 oy
(4,039 puan) tarafından
Tabıkıde esım goturur karnındakine bısey olsa ne yapacak bı kanama olsa Allah korusun. Esımı kaldırırım uyusada zaten dusunur kendi goturur. Esım ev ısını cok yapmama kızıyordu ayakta cok durmayı diye ev ısıne bıle yardım eder, misafir bile aldırmaz kolay kolay.. Sende gece yarısı esını kaldır sancım var de kaldırdığım ıcın oldu de agrım varmıs zaten 
(830 puan) tarafından
Aaaa olur mu öyle şey benim kocam kendi misafir çağırıyor birde yeni hamileyim mide bulantısı halsizlik aşırı derecede kötüydüm milleti davet ediyor üstüne ben itiraz ediyorum diye kızıyor kendi ailem geliyormuşda onunkiler geliyormuş benim ailem gelince bana iş yaptırmıyorlar
(4,039 puan) tarafından
Valla direk sunu soyleyeceksın ben bı ıs yapmam kendin yapacaksan cagır der odama gider dınlenırım.. Bıze misafir gelse hamıle olmasam bile esım bulasıgı sofrayı hep halleder makınaya dizer hepsinı ben yemegımı yerim. Çamasır bile asmıstır. Cocuklardan zaten dogru duzgun bısey yapamıyoruz bizimkisi de can degılmı
(830 puan) tarafından
Eşimde yapıyor bunları şimdi hamileligm baya zor geçiyor iş falan yapmıyorum ev kötü oluyor gelip yardım eder süpürge paspas yapar mutfak vs. Hallediyor ama  mesela kendi tarafı gelince yardım etmezler eşim kalkr o eder yapar ama böyle düşüncesizligi beni sinir ediyor en son ramazanda yemeğe aldm sonra çağrmadm çünkü o zamanda bir hafta kendime gelemedim kalabalık vs. Oldu
Şimdi biz gidiyoruz market pazar onlara uğruyoruz elimden geldiğince yardımcı olurum ama bana gelirler yer içer giderler
(4,039 puan) tarafından
Sen de onlara gıdınce yapma cnm anlasınlar hem hamilesın incelik onlara duser. Bende gıttıgım heryerde ıs yaparım yardım ederim. Cevremde hep oyledır gelen yardım eder mutlaka. Ama boyle kullanırlarsa elimi surmm evlerinde bu kadar basit hersey karsılıklı bu dunya da. Kendını ezdirme
0 oy
(2,496 puan) tarafından
Benim oğlum da 15 kilo kendim yatırıp kaldırıyorum mecbur eşim işte oluyor oda küçük illa kucağa alıyorum yerine yatırıyorum yapıcak bişey yok 
(830 puan) tarafından
Evdeyken odaya gittiği halde  bana sen götür diyor ben yoksa yine götürüyorum o uyurken yada işteyken ona sinirim bozuldu cnm
(2,496 puan) tarafından
Kendisi götürse incileri dökülücek sanki baba olmak kolay valla herşeyi anneler çeksin
0 oy
(435 puan) tarafından
Aslında çocuğunuzu kaldırmakla hamileliginize zarar gelmez ama yine de erkeklerin biraz daha narin davranmasi gerekiyor. Biz kadınların istediği biraz düşünülmek sevildiğimizi ve değer gördüğümüzü hissetmek. Bu kadar zor olmamalı. 
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Oglum 14 kilo besigine yatirirken besige karnim degiyo egilemiyorum yatiramiyorum yani 7 bucuk aylik hamileyim esim yatiriyo gunduz de ayagimda salladigim icin oldugu yerde uyuyo
0 oy
tarafından
Dikkatimi ceken sey bu bebegi sen yapmadın yapamazsin rabbim istemzse bir sac telini bile yapamazsın. O istedi diye yaptım yazmışsın rabbim istemese sen ne kadar istersen iste yapamazsin.

Ayrica allah yardımcın olsun. Biraz nazlan ağrım var kotu hissediyorum iyi degilim diyerek kendine baktir anlar elbet kıymetini 
0 oy
(3,265 puan) tarafından
Eşim yanımızda olmadığı için ben yaşıyorum yerine genelde yerinden yatıyor zaten ama klozete otururken falan ben kaldırıyorum 26 haftalık hamileyim arada alıyorum kucağıma 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 54 göst.
0 oy
2 cevap 61 göst.
10 Ocak 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 311 göst.
15 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,324 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 767 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu