0 oy
1,356 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oğlumun bi ara herkese anne diye hitap ettiğini söylemiştim babası bir tane annesi on tane kasiyerlere bile anne diyor kendimi aman çocuk deyip susturmaya çalışıyorum ama artık çok zorlanıyorum babasına o kadar düşkün ki beni bazen sanki düşman gibi görüyor sanıyorum. Babası varken yüzüme dahi bakmıyor. Mesela dün gece ateslendi hasta olan çocuk ne der anne der benimki baba diyor bütün gece başında sabahladım ama sürekli babasını uyandırıp baba baba diye ağladı altını babası alsın ister yemeğini babası alsın ister babası giydirsin ister. Sabah hastaneye götürdüm hemde 4 aylık bebeğimi kayınvalideme bırakarak anne sütü içtiği halde onu o kadar ateşli görünce dayanamadım herneyse gittik hastaneye babayı bi gördü yapıştı adama hemşirelere anne diyor hadi diyorum hasta ama beynimden vurulmusa dönüyorum serum takıldı ağlıyor ama baba diye anne yok soğuk uygulama yapılacak babam yapsın ayakkabı giydirilcek baba herkes anne ama baba bir tane benimle uyumaz babası varken ben yokum gibi. Herkese anne demesi beni ayrı üzüyor eve gelen misafire anne diye seslenince herkes bana bakıyor bende diyorum size sesleniyor onlar giderken anne diye ağlıyor çok üzülüyorum ne yapsam bilemiyorum kaynanam sağolsun kendine anne dedirtti şimdi herkes anne herkes de oğlum dedikçe onlar da efendim diyor 

25 Cevaplar

0 oy
(25,225 puan) tarafından
En başta yazması gereken en sonda yazıyor okuyunca dank etti bana. Kaynana zaten kendini anne diye alıştırmış cocuk sizi benimsemiş, bu bağ aslında bebeklikten gelir. Bebekleriyle anneler ten tene teması cok yapmalıdır, keşke kaynanaya başta izin vermeseydin böyle birşeye. Bir şekilde aranızdaki bağı güçlendirmeye bakın gerekirse pedagog yardımı alın 
tarafından
Oglumu kendim buyuttum kimseden yardım almadım hele.kizim dogmadan her şeyim onunlaydi ama o hep herkese anne demeyi tercih etti ilk zamanlar takmadim ama artık ağır geliyor
-Reklam-
0 oy
(196 puan) tarafından
benin kızım da oyleydi benle uyumaz elimden birsey yemez ben seslenince bakmaz anneme anne der bana ismimle hitap ederdi cok üzülürdüm ama 3 yaşına  kadar miş  annem naparsa yapsn bostu annem diyo bana kosuyordu ben kızsam bile anneci simdi 9 yaşında hala aşırı benci günde en 100 kez anne anne bazen illahlah geliyor yeter diyorum anne anne başımın etini yiyor. belirli bi yastan sonra duzelir o merak etme
tarafından
İnşallah dedigin gibi olur
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Üzüldüğün şey saçma değil empati kuruyorum bn olsam bende çıldırırdım
tarafından
Çıldırsm.neye yarar ah ah
(1,722 puan) tarafından
Başkalarına anne dediköe o anne değil teyze anne benim herkesin bi.tane annsi olur oda babanın annesi seninde babaannen diye ber seferinde bıkmadan sakince inatlaşmadab söyle elbet o pes edecek ikna olacak
0 oy
(193 puan) tarafından
Kaç yaşında canm sen biraz sert bı annemisin benim kizimda babası olunca ondan yüz bulacağını bildiği için öyle yapio ama başkalarına anne demesi konusunda birşey diyemem
tarafından
Kuralcı olduğum kesin lakin ben şımarık bir çocuk istemiyorum ama.babamiz tam tersi babasina duskun olması bir yana sonuçta o benim eşim ama herkese anne demesi bambaşka
(193 puan) tarafından
Onun nedenini bende anlamadım can babası biraz yüz wermesinsende biraz yumuşak ol ben çoğu zaman kızıma kızıyorum kural koyyorum ama yumuşamaya da calisiorum benden sogumasin başkalarına yoelmesin die
tarafından
Her gün kızan bir anne değilim elimden geleni yapıyorum lakin bazen kanapalerin tepesinde geziyor bir kere düştü falan hayır diyorum hemen kaynanama bakıyor
(193 puan) tarafından
Onun koruyacağını izin vereceğini biliyo çünkü Allah yardımcın olsun walla bide ayni ewdeymisiniz benm kaynisde aynı herşeye izin werio sinir oluyorm
0 oy
tarafından
çocuğun kafasi karismis yani bilincli demiyor bence seslenme sekli sekli oyle kaç yaşında oglun canim
tarafından
2 yas 6 aylık
tarafından
masallah kuzuya sicsk kanli demekki seslenme sekli olarak anneyi seçmiş zamanla unutur csnim
tarafından
bide hep evde bizimle duruyorlar anneye sıkılıyorlar anneler öğretiyor onu yapma bunu yapma diye ucuncu kisiler kurtarıcı oluyor

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 223 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde Deniz. (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 427 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde I3lknurum.02 (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 340 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde Canan1307 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.