0 oy
223 göst.
Aile kategorisinde (7,163 puan) tarafından

İyi akşamlar bacilarimm 29 aylık bu paşam var 20 gün sonrada dogumum:wassat: beni neler bekliyor iki çocukla hunimj hazır ediyimi :woot:

Oğulum zor bi çocuk deyil Di takı son iki iç haftadan beri aşırı zorluyor beni vurmaları başladı söz dinlemiyor hastanede yattım 4 gün ondan sonra çok değişti beni umursamaz oldu normal demi kıskançlık basaldi :ninja:

Siz nasıl yaptınız o alışma sürecini illaki zorluğu var ama hiç iyi yanı yokmuuu:woot:

Hande anlatın bu bacinizi neler bekliyoooo

8 Cevaplar

0 oy
(3,459 puan) tarafından
Anlatılmaz yaşanır korkutma kendini:)
(7,163 puan) tarafından
Ahaha ufaktan Yusuf Yusuf olmaya başladım :D
(3,459 puan) tarafından
Şu anda 34 aylık oglum tuvaletini yapsın diye tuvalette beklerken 10 aylık kızım içerde çığlık atıyor zor valla kolay diyen kesin yardım edeni vardir
(7,163 puan) tarafından
İllaki zor olur ya ama güzel yanalri var dimi :D
-Reklam-
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Benim ikisinin arasında 3 yıl 7 ay var ondan pek zorlanmadım ama sizin daha küçük bilemiyorum 
(7,163 puan) tarafından
Korundugum halde oldu nasipmis yasicaz gorcez
(7,744 puan) tarafından
Aynen Allah size bağışlasın olmayanlarada versin inşallah
(7,163 puan) tarafından
Amin cnm bnm ♥️
0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun inşallah canim huni göndereyim istersen sana :D şaka maka bir yana da zamanla alışır inşallah kardeşine bir gelsin de sağlıkla 

(7,163 puan) tarafından
Gönder kız :D
Abi olcam diye geziyo ama bakalım görcez :D
0 oy
(978 puan) tarafından
Ben kesin alıcam galiba 19 aylık oğlum var 31 haftadayım şuan oğlum 2 3 aydır cinsleşti zaten aşırı aşırı hareketli asla duramaz oturamaz bide galiba kıskançlık var babasına yaklaştırmıyor beni birde babasına aşırı düştü 
(7,163 puan) tarafından
Ahaha aynı bnm oğlanı anlatmışsın baba aşığı çocuk
0 oy
tarafından
Oglusunun sana vurma nedenin onu yalnız bırakıp gittiğin için canım sana kızgın onun gönlünü almaya bak konuş onunla 

Rabbim yardım eder 
(7,163 puan) tarafından
Evet ondan sonra soğuk davraniyo bana :(
Hep konuşuyorum ama  pek işe yaramiyor
0 oy
(274 puan) tarafından
13 aylık bi oğlum 15 günlük kızım var zor valla :)) bi ona yetişmeye çalışıyorsun bi diğerine çok şükür annemle aynı şehirdeyiz her gün geliyor yardım ediyor ama yinede büyüğü kıskanmasın kendini yalnız hissetmesin diye ilgimi eksik etmiyorum ikisine bir yetişmeye çalışıyorum ama baya bi zorluyor tam gece uykumuz kesintisiz olmaya başlamışken tekrardan uykusuz geceler başladı birde bebeğim rahatsiz her gün hastanelere gidip geliyorum bu yönden de beni cok zorluyor inşallah geçici olur bu günler 
(7,163 puan) tarafından
İnşallah cnm Allah'a yardımcımız olsun vala zor
0 oy
tarafından
Ben bitaneyle hunilik duruma geldim. Allah yardımcın olsun 
(7,163 puan) tarafından
Amin cnm cümlemize:)
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Benm oğlumda 29 aylıkken abi oldu ama biz inanılmaz yaramazdık gerçi hamile kalmadan önce mükemmel usluydu snra 2 yaş sendromu bizi yıktı bnm doğumum sezeryandı oğluma gündüzleri eşimin teyzesi baktı ama eşimde yanlarındaydı gece evimize geldiler bnm sezeryan bir tıkta zor oldu 3 gün hastanede yattım oğlum evde bn hastanede salla sümük ağlıyoduk snra hastane çıkışına bizi almaya babasıyla geldiler bni görünce dudakları titrete titrete ağlattı o an gözümden gitmiyor uzun süre bana kırgındı için için ağlardı

İlk günler kabus gibiydi her saniye ağlıyordum bu arada annemde yanımızdaydı hep ama yetemiyordum bebek bana bakıyo oğlum bana bakıyo çk zordu oğlumu 1,5 yaşa kdr ayakta salladm snra yanına yatar şarkı söyler uyuturdm ama kardeş snrası uykusuzluklar başladı ayağımda oğlumu kucağımda bebeği salladığımı bilirim uyurken birbirlerini uyandırırlardı ki hala oluyor ama yinede şükür şimdi kızım 8,5 aylık oğlum 3 yaşında artık çk rahat olmasamsa iyiyim ilk zamanlrdan iyi bazen anlaşıyolar bazen kardeş kavgası çıkıyor ama emin ol geçiyor
(7,163 puan) tarafından
Allah'a sabır versin cnm hem sana hem bana :/ zorrr
(7,768 puan) tarafından
Amiin canım gerçekten çok zor uykusuz geziyorum hala gtüm yer görmüyo

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 412 göst.
6 Haziran 2023 Aile kategorisinde Expertmom (470 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 586 göst.
0 oy
18 cevap 413 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,163 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 707 göst.
23 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,681 soru

11,207,177 cevap

34,510 kullanıcı

...