0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (4,110 puan) tarafından

herkes derdi memeye alışsın rahat edersin mama çok zor memeni aç ver ama sürekli mama hazırlamak yorucu falan inanın emzirirken o kadar yoruluyorum ki resmen savaş veriyorum şu sıcak yaz günlerinde ter akıyor her yerimden şekilden şekile giriyorum Bi iki dakka çekip bırakıyor gazı da çıkarıyor alttan üstten anlamıyorum niye böyle yapıyor bazen ağzına alıp çekip bırakıyor bazen hiç almıyor o küçücük elleri ile öyle Bi itiyor ki sanki zehir veriyorum aç olsa emer diyolar 6 saat emmediği oluyor ben acıkırım o minicik bedeni nasıl acıkmıyo anlamıyorum valla meme vermek kolay diyenler gelsin Bi beni görsün avm de bakıyorum emzirme odasında bebekler yapışıyor memeye cop cop anneleri ağzından çekene kadar emiyor benimkine bakıyorum Bi de ne dua sesi ne pış pış sesi ne beyaz gürültü ayakta emzirmek mi dersin hoplayıp zıplayıp meme vermeye çalısmak mı dersin valla hem bedenen hem psikolojik olarak çok yoruluyorum aç oldugunu biliyorum emmeyince aç kaldı diye üzülüyorum nasıl olacak bilmiyorum idrar rengi koyu bezde bide biz yıkarken çişini yaptı sabah normalde beyaz olan çiş kopkoyu sarı idi sadece uyurken verebiliyorum onda da bir süre sonre ağzını açmıyor ve zaten az uyuduğu için yetmiyor uyuduğu zamanlar emzirmek bence naısl olacak bebeği böyle olup sonra düzelen var mı az emdiği için sütüm de azalacak diye korkuyorum hoş uzun süredir böyle zaten bunla ilgili geçmis postlarımda var misal sağıp veriyorum bazen 125 ml içiyor bazen aç olmasına uzun süre emmemiş olmasına rağmen 30 40 cc anca içiyor ona da alışmasın tamamen bırakır memeyi diye sadece emzirmeye çalısıyorum bazen de o kadar tükeniyorum ki Bi kutu mama alıp geleyim diyorum sonra pişman oluyorum o düşünceme anne sütünden nasıl mahrum ederim bebeğimi diye inanın emzirmek kolay falan değil ağrımadık tek Bi noktam yok eşim nöbetten geliyo ağlayarak açıyorum kapıyı evim almış başını gidiyor çünkü gün içinde aklım hep bu çocuk aç mı uyusun da emzireyim derdinde o da ayrıca morelim bozuluyor eskiden her gün düzenli ve temizdi evim şimdi öyle değil ben mi beceremiyorum anlamadım ki çok uzun oldu içimi dökmek istedim okuyanlara teşekkür ederim 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oğlum 8 aylık zar zor emziriyorum ısırıyor birde emmeyince kapatıyorum uykuya dlaicagi zaman veriyorum
(4,110 puan) tarafından
Kuzum benimki de o kadarlık olsa takmam ek gıda falan alır daha kücük ya aç kalıyor böyle
-Reklam-
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Ben yarısına kadar okudum ve yoruldum gerçekten Allah kolaylık versin 
(4,110 puan) tarafından
Bide beni düşün bacım ya
0 oy
tarafından
Kac aylık kuzum üzme kendini bende neler çektim bir ara emmek istemedi şuan yapışık ikizler gibiyiz düzeldi çok şükür bir ay falan çektim seni çok iyi anlıyorum evi de düşünme ne olacak sen ve kuzucuk iyi olun da zamanla her şey düzene girer inşallah merak etme
(4,110 puan) tarafından
109 günlük daha kuzum ya aç kalıyor diye alt üst oluyorum evde her gün uyurken bunu yapacağım diyorum sonra uyurken emziriyorum ediyorum Bi daha uyanıyor hep kucakta durmak istiyor bu aralar sürekli ağlıyor falan valla ne zormus annelik ya düzene girer mi bu emmesi herkes erkenden bırakır diyor daha da morelim bozuluyor
tarafından
Kuzum ben seni çok iyi anlıyorum neler çektim ben bak Dicle 14 aylik oldu hala emiyor çok şükür sen kimsenin dediğine bakma sürekli emzirmeye çalış istemiyorsa farklı yöntemler dene uykuda ya da ayakta emzir

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 196 göst.
0 oy
3 cevap 78 göst.
22 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mutluanne_ (498 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
0 oy
23 cevap 1,341 göst.

374,571 soru

11,202,736 cevap

34,500 kullanıcı

...